Gönül Dağı’nda Görme Engelli Meryem’i Sevilay Gültekin Canlandırıyor

TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan başarılı dizi Gönül Dağı’nın yeni karakteri Meryem yakında seyirciyle buluşuyor.

Gönül Dağı 33. Bölüm İzle

Gönül Dağı 33. Bölüm İzle; 25 Eylül Cuma ekrana gelen Gönül Dağı dizisinin yayınlanan 33. Bölümü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hakan Boyav’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Usta oyuncu Hakan Boyav sezona bomba gibi bir diziyle başlıyor. Oyuncu Teşkilat’a seyircinin heyecanla takip edeceği bir karakter olarak çıkıyor.

Barbaroslar 1. Bölüm İzle

Barbaroslar 1. Bölüm İzle; 16 Eylül Perşembe 1. Bölümüyle ekrana gelen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı'nın yayınlanacak ilk bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

TRT 1’in Teşkilat’ına Yeni İsim

TRT 1 ekranlarının ikinci sezonunda olan ve sevilen dizisi Teşkilat oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Turgut Tunçalp dizide İstihbaratçı Halit karakterini canlandıracak.

Serkan Kuru Gönül Dağı’nı Anlattı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve 2. sezonunu açan Gönül Dağı’na Doktor Kenan olarak katılan Serkan Kuru diziyi ve karakterini alattı.

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisine İki Yeni Oyuncu Katıldı

TRT 1 ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek olan iddialı dizi Alparslan Uyanış Büyük Selçuklu’ya iki isim daha dahil oldu. Diziye Toprak sergen ve Rabia Soytürk katıldı.

Hollanda - Türkiye maçı canlı izle

Hollanda - Türkiye maçı canlı izle: 2022 Dünya Kupası elemeleri G Grubu maçında Hollanda ile Türkiye karşı karşıya. Maçı HD ve canlı izlemek için detaylar.

Dünya Hali 8. Bölüm İzle

Dünya Hali 8. Bölüm İzle; 7 Eylül Salı akşamı 8. Yeni bölümüyle ekrana gelen Dünya Hali adlı dizinin yayınlanan 8. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

TRT 1’nin Yeni İddialı Dizisi Barbaroslar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun süredir heyecanla beklenilen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı adlı yapımın yayın tarihi belli oldu.

Cebelitarık - Türkiye canlı izle

Cebelitarık - Türkiye canlı izle: Cebelitarık ile Türkiye arasındaki Dünya Kupası eleme maçını HD ve kesintisiz izlemek için detaylar.

Masumlar Apartmanı’nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Masumlar Apartmanı’nın yayın tarihi belli oldu.

Alparslan Büyük Selçuklu Sete Çıktı

TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve merakla beklenen dizilerden olan Alparslan Büyük Selçuklu sonunda sete çıktı.

Türkiye - Sırbistan canlı izle

Türkiye - Sırbistan canlı izle: Türkiye ile Sırbistan arasında oynanacak Eurovolley 2021 yarı final maçını canlı ve HD izlemek için detaylar.

Dünya Hali’nin Yayın Günü Değişti

TRT 1 ekranlarında yaz sezonu dizisi olarak başlayan Dünya Hali’nin yayın saatinden sonra yayın gününde de değişikliğe gidildi.

Gönül Dağı’nın Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarının cumartesi akşamları yayınlanan sevilen dizisi Gönül Dağı’nın 2. Sezon yayın tarihi belli oldu. Dizinin yeni sezon ilk bölümü 11 Eylül Cumartesi ekrana gelecek.

Türkiye - Karadağ maçı canlı izle

Türkiye - Karadağ maçı canlı izle: Türkiye - Karadağ maçı hangi kanalda? Dünya Kupası Avrupa elemesi maçını HD izlemek için detaylar.

Sarp Levedoğlu Alparslan Dizisinde mi Rol Alacak?

TRT 1'de yayınlanacak olan ve birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Alparslan Dizisinde Sultan Alparslan’ın rakibi Romen Diyojen için Sarp Levendoğlu ile görüşüldüğü öğrenildi

Ayşegül Ünsal Alparslan Dizisine Katıldı

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Alparslan dizisi iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim olarak Ayşegül Ünsal da dahil oldu.

Teşkilat’ın Usta Oyuncusu Beyin Kanaması Geçirdi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Mete Başkan karakterini canlandıran usta oyuncu Mesut Akusta beyin kanaması geçirdi. Usta oyuncu halen yoğun bakımda.