Yeni Başlayacak Yaz Dizileri Neler?

Televizyon kanalları bu günlerde yoğun bir şekilde yaz sezonuna hazırlanıyor. Hemen her analda başlayacak iddialı yaz dizilerineler sizler için derledik.

Ödüllü Oyuncu TRT 1 Dizisinde

TRT 1 ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak yeni dizi Eski Yeni’nin kadrosuna ödüllü oyunculardan Toprak Can Adıgüzel katıldı.

Alparslan Büyük Selçuklu 60. Bölümde Veda Ediyor

Pazartesi akşamlarının en çok seyredilen dizisi olan ve 2.sezonunda bulunan dönem dizisi Alparslan Büyük Selçuklu seyircisine veda etmeye hazırlanıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde oyuncu değişikliği

TRT 1 ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek olan ve oyuncu kadrosu tamamlanan Kendi Düşen Ağlamaz’da son anda oyuncu değişikliğine gidildi.

Teşkilat Sezon Finaline Hazırlanıyor İki İsim Diziye Veda Ediyor

TRT 1ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Teşkilat sezon sonuna yaklaşırken kadrosunda yer alan iki büyük oyuncu diziyle vedalaşıyor.

Neşeli Günler dizisine yeni oyuncular

TRT 1ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek olan yeni dizilerden Neşeli Günler oyuncu kadrosunu şekillendiriyor. Diziye iki yeni isim daha katıldı.

Kendi Düşen Ağlamaz’a güzel oyuncu

TRT 1ekranlarında yayınlanacak olan ve yaz sezonunda ekrana gelecek Kendi Düşen ağlamaz dizisinin kadrosuna yeni oyuncu katıldı.

Romen Diyojen Alparslan Büyük Selçuklu’ya geri dönüyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Alparslan Büyük Selçuklu’da Romen Diyojen sürprizi yaşanıyor. Başarılı oyuncu Sarp Levendoğlu yeniden diziye dönüyor.

Usta Oyuncu Erdal Özyağcılar Eski Yeni ile Ekranlara Dönüyor

Yaz sezonuna hazırlanan ve başrolünde Onur Buldu'nun yer aldığı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak Eski Yeni dizisine usta oyuncu Erdal Özyağcılar da katıldı.

Neşeli Günler’in kadrosuna yeni isimler katıldı

TRT 1 ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak yeni komedi dizisi Neşeli Günler oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Neşeli Günler başrol oyuncularını buldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni yaz dizisi Neşeli Günler cast çalışmasını sürdürüyor. Dizinin başrol oyuncuları belli oldu.

TRT 1’in Yaz dizisi Eski Yeni’de Onur Buldu’nun Partneri Kim Oldu?

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve Fabrika Yapım tarafından hazırlıkları sürdürülen yeni dizi için kadın başrol oyuncusu Aycan Koptur oldu.

Doğu Demirkol ve Gizem Arıkan Geleceğin Rotası filminde

Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük depremin ardından depremzede çocuklar için ilk film çekildi. Yerli ve Milli ilk otomobil TOGG’un da olduğu film oldukça beğenildi.

23 Nisan 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Bayramın son günü olan ve 23 Nisan Çocuk Bayramı olan 23 Nisan 2023 Pazar gününün merakla beklenen reyting sonuçları açıklandı.

Gönül Dağı’nda Doktor Kenan’a Kardeş Geliyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve cumartesi akşamları seyirciyle buluşan başarılı ve reytingi yüksek dizi Gönül Dağı'nın kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Al Sancak’ın Yeni Bölümü Neden Yok?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin heyecanla takip ettiği Al Sancak dizisinin 20 Nisan tarihinde yayınlanması gereken 12. Bölümü ekranlara gelmeyecek.

TRT’den bir yazlık dizi daha

Yaz sezonunda ekrana getireceği dizileri belli olan TRT 1’in yeni dizilerinden olacak Neşeli Günler’in detayları belli oldu.

İrem Helvacıoğlu’na Hintli şarkıcıdan teklif

Dizi ve filmlerin sevilen isimlerinden İrem Helvacıoğlu’na çok uzaklardan teklif geldi. Ünlü oyuncuya Hintli şarkıcıdan klibinde oynaması için teklif geldi.

Kendi Düşen Ağlamaz TRT 1’de Başlıyor

TRT 1 yaz sezonuna hızlı ve iddialı hazırlanıyor. Kanal şimdiden üç yaz dizisini duyurdu. Kanalın duyurduğu son dizi Kendi Düşen Ağlamaz adını taşıyor.

Al Sancak Dizisinde Bir F 16 Pilotu

TRT 1 ekranlarında perşembe akşamları ekrana gelen Al Sancak dizisinin kadrosuna yeni bir isim katılıyor. Dizide güzel oyuncu Gizem Güneş F 16 pilotu oluyor.