9 Ağustos Pazar Reyting Sonuçları

9 Ağustos Pazar reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 reyting kategorilerinde dün en çok hangi yapım izlendi? İşte dünün reytingleri!

Uğur Uzunel Çöp Apartmanı Dizisine Katıldı!

TRT 1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan ve iddialı kadrosuyla merak uyandıran Çöp Apartmanı Dizisine başarılı bir oyuncu daha dahil oldu. İşte detaylar!

Alper Saldıran Çöp Apartmanı Dizisinde!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirci karşısına çıkacak olan ve halen hazırlık aşamasında olan yeni dizilerden Çöp Apartmanı’na yeni bir oyuncu dahil oldu. İşte detaylar!

Tövbeler Olsun’un Yayın Tarihi Belli Oldu! Peki Dizide Kim Kimdir?

Yeni yayın dönemi başlıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak Tövbeler Olsun’un yayın tarihi belli oldu. İşte Tövbeler Olsun’a dair her şey.

Halil İbrahim Kalaycıoğlu Kalk Gidelim Kadrosuna Katıldı!

TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları seyirciyle buluşan Kalk Gidelim’in oyuncu kadrosuna usta oyuncu Halil İbrahim Kalaycıoğlu’da dahil oldu. İşte detaylar!

Şampiyon 32. Bölüm İzle!

Şampiyon 32. Bölüm İzle; 30 Temmuz Perşembe akşamı TRT 1’de ekrana gelecek olan Şampiyon Dizisinin yeni ve son bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yayın tarihi belli oldu! Tövbeler Olsun ne zaman başlıyor?

TRT 1'den ekrana gelecek olan Tövbeler Olsun dizisinin yayın tarihi belli oldu. Bir süredir beklenen dizi ne zaman başlıyor?

Çöp Apartmanı Dizisinin Yeni Adı Ne? İşte Dizinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan ve kod adı Çöp Apartmanı olarak belirlenen dizinin yayın adı Hayat Apartmanı olarak belirlendi. İşte detaylar!

Nizam-ı Alem’in Yönetmeni Kim Oldu? İşte Cevabı!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan dönem dizisi Nizam-ı Alem’in yönetmeni belli oldu. İşte Nizam-ı Alem’in yönetmeni!

TRT 1’den Yeni Bir Dizi Daha!

Yeni Sezonda birbirinden iddialı birçok diziyi seyirciyle buluşturmaya hazırlanan TRT 1’den yeni bir dizi projesi daha geldi. Gönül Dağı. Detaylar haberimizde!

Benim Adım Melek'te yeni sezon heyecanı! İşte oyuncuların Antep yolundan paylaştığı mesajlar!

Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin başrolde olduğu Benim Adım Melek dizisi, yeni sezona oldukça moralli giriyor. Gaziantep'te çekilen dizinin oyuncuları, Antep yolundan mesajlar paylaştı.

Şampiyon'un boksörü Tolgahan Sayışman'ın yeni dizisi belli oldu!

Sevilen oyuncu Tolgahan Sayışman büyük emek verdiği Şampiyon dizisinden umduğunu bulamazken, yeni sezonda iddialı bir dizi projesiyle anlaşma sağladı. İşte o proje!

Kalk Gidelim 112. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 112. Bölüm İzle; 25 Temmuz Cumartesi 112. Bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim Dizisinin 112. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Şampiyon 31. Bölüm izle

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon 23 Temmuz Perşembe akşamı 31. yeni bölümüyle ekrana geldi. Şampiyon 31. bölümünde neler olacak?

Güzel oyuncu Kalk Gidelim kadrosuna katıldı!

Ekranların en eğlenceli dizilerinden biri olan Kalk Gidelim başarılı bir şekilde yoluna devam ederken, kadrosunu da genişletiyor. Güzel oyuncu Kalk Gidelim kadrosuna katıldı!

Kalk Gidelim 111. Bölüm İzle!

Kalk Gidelim 111. Bölüm İzle;  18 Temmuz Cumartesi 111. Bölümüyle ekrana gelen Kalk Gidelim dizisinin 111. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Nizam-ı Alem’e Sürpriz Bir İsim Daha Katıldı!

TRT 1 ekranlarında Eylül yayın döneminde izleyici ile buluşacak olan dönem dizisi Nizam-ı Alem’e bir ünlü isim daha katıldı. İşte detaylar!

Seksenler Dizisinde Koronavirüs Şoku!

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve seyircinin severek takip ettiği Seksenler Dizisinde koronavirüs şoku yaşandı. İşte haberin detayları!

Nizami Alem Dizisine Bomba Bir İsim Daha Katıldı!

TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve merak ve heyecanla beklenmeye başlanan Nizami Alem dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. İşte detaylar!

Kalk Gidelim 110. bölüm izle

Kalk Gidelim 110. bölüm izle; TRT 1'den ekrana gelen dizinin 11 Temmuz Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünü izlemek için tüm detaylar.