TRT 1’de Yeni Bir Dizinin hazırlıkları Başladı: Nizami Alem!

TRT 1 Eylül yayın dönemi için şimdiden hazırlıklarına başladığı iki yeni dönem dizisiyle bir anda dikkatleri üzerine çekti. Nizami Alem ve Mevlana dizileri Eylül’de TRT 1’de!

Çağatay Ulusoy’un Partneri Farah Zeynep Abdullah mı Oluyor?

TRT 1'de Eylül yayın döneminde ekrana gelecek olan Barbaros Dizisi için hazırlıklar hız kazandı. Çağatay Ulusoy’dan sonra şimdi de Farah Zeynep Abdullah’la görüşmeler başladı.

Kalk Gidelim Eve 4. bölüm izle

Kalk Gidelim Eve 4. bölüm izle! TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim Eve, 15 Mayıs Cuma akşamı saat 20:00'da ekrana geldi

Çağatay Ulusoy Barbaros Oluyor!

TRT 1'de yüksek bütçeli bir dizinin hazırlıkları başladı. Es Film tarafından hazırlıkları başlayan dönem dizisi Barbaros için oyuncu Çağatay Ulusoy’la görüşmeler başladı.

Yetenek Sende İşin TRT’de Yarışmasına Rekor Başvuru!

TRT yep yeni bir programa başlıyor. Yetenek Sende İşin TRT’de… Pr0grama rekor başvuru geldi. Tam 40 binin üzerinde başvuru yapılan programa 150 aday alınacak! İşte detaylar!

Tutunamayanlar Çevrimiçi dizisine birbirinden ünlü 2 isim konuk oluyor!

TRT 1 ekranlarının güldüren dizisi Tutunamayanlar Çevrimiçi'nin yeni bölümüne Ferhat Göçer ve Eser Yenenler konuk olacak.

Cem Uçan Attan Nasıl Düştüğünü Anlattı!

Payitaht Abdülhamid dizisinde attan düşerek kolunu kıran ve belinde de kırıklar meydana gelen oyuncu Cem Uçan o anları ve yaşadığı olayı detaylarıyla anlattı!

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölüm izle

Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölüm izle! TRT 1'den ekrana gelen Tutunamayanlar Çevrimiçi 2. bölümüyle ekrana geliyor. İzlemek için yazıya göz atın.

Sunucusuz ilk televizyon programı TRT’de başlıyor

Türkiye'de ve dünyada bir ilk gerçek oluyor. TRT1'de sunucusuz, stüdyosuz ve kameramansız bir yarışma formatı hazırlandı. Soru Küpü adı verilen yarışma bakın nasıl çekilecek?

Kuşlarla Yolculuk Dizisi Ramazan Ayında TRT 1’de!

Ramazan ayında TRT 1 seyircisine sürpriz bir dizi izlettirmeyi planlıyor. Her gün ekrana gelecek dizi 24 Nisan Cuma akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek. İşte detaylar!

Tutunamayanlar Çevrimiçi 1. bölüm izle

Tutunamayanlar Çevrimiçi 1. bölüm izle! Tutunamayanlar dizisinin karantina versiyonu Tutunamayanlar Çevrimiçi 1. bölüm izlemek için yazıya göz atın.

TRT 1’den Bomba Gibi Ramazan Programı!

11 Ayın sultanı Ramazan Ayı geldi… Ramazan Ayında televizyon kanalları da özel yayınlarla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. TRT’de bu kanallardan. İşte detaylar!

Tutunamayanlar 13. bölüm izle

Tutunamayanlar 13. bölüm izle! TRT 1 ekranlarının absürt komedi dizisi Tutunamayanlar, 14 Nisan Salı akşamı 13. bölümüyle ekrana geliyor.

TRT 1’den İki Yeni Program Daha!

TRT 1 program ve dizilerin bir bir iptal olduğu bu günlerde iki yeni programı ekrana taşıyor. Hafta içi her gün ekrana gelecek iki programla seyirciyi ekranına çekmeye çalışıyor.

Ya İstiklâl Ya Ölüm 9-10. bölüm izle

Ya İstiklâl Ya Ölüm 9-10. bölüm izle! TRT 1 ekranlarının beğenilen dizisi Ya İstiklâl Ya Ölüm 9 ve 10. bölümleriyle ekrana geliyor.

TRT 1’de Cumartesi Günleri Nostalji Kuşağı Başlıyor!

TRT 1 seyirciye hoş bir sürprize hazırlanıyor. Kanal yıllar önce yayınlanan ve seyircinin severek takip ettiği yapımları nostalji kuşağında yeniden ekrana taşıyor. İşte detaylar!

Tutunamayanlar Dizisi Konsept Değiştiriyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve eğlenceli konseptiyle seyircinin keyifle seyrettiği Tutunamayanlar yeni bölümler için farklı bir konsept geliştiriyor. İşte detaylar!

Ya İstiklâl Ya Ölüm 7-8. bölüm izle

Ya İstiklâl Ya Ölüm 7-8. bölüm izle! TRT 1'den ekrana gelen Ya İstiklâl Ya Ölüm dizisinin 7-8. bölümünü izlemek için yazıya göz atın.

Ferhunde Hanım Ve Kızları yeniden ekranda!

Bir zamanların en sevilen dizilerinden biri olan Ferhunde Hanım Ve Kızları yeniden yayınlanmaya başladı. Hatıralarla dolu dizi hafta içi her gün 08.30'da sizlerle.

Kalk Gidelim 103. bölüm izle

Kalk Gidelim 103. bölüm izle! 4 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelen Kalk Gidelim 103. bölüm tek parça ve hd olarak izleyin.