Ünlü Çift Aynı Filmde Buluştu

Sinema severler yeni bir korku filmini daha vizyonda seyretme şansını yakalayacak. Timur Acar ile eşi Eda Özerkan’ın rol aldığı Sırrını Biliyorum yakında vizyona girecek.

Show TV’nin iddialı dizisi Oğlum’un afişi yayınlandı

Tanıtımlarıyla ilgi gören Oğlum dizisinin afişi dizi severleri heyecanlandırdı. “Suçlu çocuk yoktur” sloganıyla yayın hayatına başlayacak olan dizi bir umut hikayesini anlatacak

Uzak Şehrin Masalı için final kararı alındı

Sezonun iddialı dizilerinden biri olarak yayına başlayan Uzak Şehrin Masalı'ndan kötü haber geldi. Aslıhan Güner ve Barış Kılıç'ın başrolde olduğu Uzak Şehrin Masalı final kararı.

Aslıhan Güner’e İlk Şive Eleştirisi Geldi

Fox TV’nin yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Aslıhan Güner’in başrolde olduğu dizide güzel oyuncuya ilk şive eleştirisi geldi.

Uzak Şehrin Masalı’nın Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yeni yayın dönemine ekrana gelecek Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanı heyecanla karşılandı.

Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare geldi

Yeni sezonda heyecanla beklenen dizilerden biri olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kareler geldi. Uzak Şehrin Masalı'nda Aslıhan Güner ve Barış Kılıç başrolde yer alıyor.

Uzak Şehrin Masalı Dizisinde Flaş Ayrılık

İddialı kadrosuyla dikkatleri çeken ve Fox Tv ekranlarında Eylül ayında yayına başlayacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi.

Uzak Şehrin Masalı dizisine bomba transfer!

Aslıhan Güner'in başrol oynayacağı 25 Film yapımı Uzak Şehrin Masalı dizisine ses getiren bir transfer yapıldı. FOX ekranlarında yayınlanacak dizide erkek başrol kim olacak?

Ünlü Oyuncu İyi Aile Babası'nın Kadrosuna Katıldı!

Yeni yayın dönemi için hazırlanan dizilerden bitenler yayına girmeye başlarken çalışmalarını devam ettiren yapımlar da var. Bunlardan biri de İyi Aile Babası. İşte detaylar!

Nerdesin Birader dizisinden kötü haber!

ATV'nin yeni sezonda yayınlanması beklenen Nerdesin Birader dizisinden kötü haber geldi. Nerdesin Birader dizisinden gelen bu haber herkesi şoke etti. Başrollerinde Timur Acar'ın yer aldığı diziden gelen o haber...