Turabi Çamkıran’dan itiraf Programıma kimlerin katılmak istediğimi söylesem ortalık yıkılır

Neredeyse katıldığı tüm turnuvalardan şampiyon dönen Turabi Çamkıran Twitter hesabından kendisini heyecanlandıran gelişmeyi bir itiraf havasında paylaştı: Büyük ödül 10 milyon tl

Flaş Gelişme! Acun Ilıcalı Açıkladı! Turabi Survivor’a Geri Dönüyor

Tv 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor All Star 2022’de flaş bir gelişme yaşanıyor. Yarışmanın en başarılı isimlerinden Turabi adaya dönüyor.

Turabi’den Survivor Ekstra Yorumcularına Zehir Zemberek Sözler! ‘’Emek Hırsızısınız! Taraflısınız!’’

İki kez şampiyonluk yaşamış eski survivor yarışmacısı Turabi Çamkıran, Survivor Ekstra yorumcularını hedef alan sözleriyle zehir zemberek konuştu. ‘’Hırsızsınız, Taraflısınız!’’

Survivor Turabi Çamkıran Yeni Projesini Açıkladı!

Survivor’la adını duyuran Turabi Çamkıran, 'Survivor'a üç kez katılıp iki kez şampiyon olmayı başarmıştı. Şimdi yeni projesiyle gündemde, Survivor Turabi’nin yeni projesi ne?

Survivor Fenomeni Turabi de koronaya yakalandı

Katıldığı Survivor yarışmalarında şampiyon olan ünlü fenomen Turabi çamkıran da küresel salgın coronaya yakalandı. şampiyonun sağlık duru nasıl? Yarışmaya katılacak mı?

Survivor Turabi’den bomba açıklama Tekrar Survivor’a mı katılıyor?

Survivorda bugüne kadar en çok şampiyon olan Survivor Turabi’den bomba açıklama geldi. Acaba tekrar Survivor’a mı katılıyor?

Survivor Turabi, ABD'deki yarışmada birinci oldu! Kazandığı ödül dudak uçuklattı!

ABD'de Turabi rüzgarı esiyor! Survivor'da kazandığı iki şampiyonluğun ardından ABD'de dünya birinciliğini kazandı! Turabi'nin birincilikten aldığı para dudak uçuklattı!

Turabi, ABD'de 'The Challenge' Programında Büyük Finale Kaldı!

Turabi Çamkıran... Dansçı, dövüş ustası, kafasına koyduğunu yapan biri. İki Survivor şampiyonluğu ve dizi oyunculuğu... Şimdi de ABD'nin ünlü yarışmasının finalisti... Haberimizde!

Survivor Turabi Çamkıran geri dönüyor!

Efsane yarışma Survivor'da iki kez şampiyon olmayı başaran isim Turabi Çamkıran geri dönüyor. En son olarak Kertenkele dizi ile karşımıza çıkan başarılı isim Turabi'nin bu haberi hayranlarını çok sevindirecek...