Fatma Girik'in Varislerinin Avukatından Vasiyet Açıklaması

Ocak 2022 yılında hayata veda eden Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Fatma Girik’in mirasıyla ilgili tartışma ve hukuki süreç devam ediyor.

Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı!

Son günlerde sanat camiasında moda olan vasiyet açıklaması Serdar Ortaç’a da soruldu. Ortaç, hayranlarının merak ettiği servetini ve vasiyetini açıkladı

Fatma Girik’in vasiyeti açıklandı! Mal varlığını iki kişiye bıraktı

Sinemanın duayen isimlerinden biri olan Fatma Girik dün vefat etti. Fatma Girik'in cenaze töreni ertelenirken vasiyeti açıklandı. Fatma Girik mal varlığını iki kişiye bıraktı.

Müge Anlı Canlı Yayında Vasiyetini Açıkladı! Müge Anlı’dan Olay Yaratacak Açıklama

Müge Anlı Tatlı Sert’in canlı yayınında ‘’Bana bir şey olursa… oğluşum Efe bana baksın…’’ diye vasiyetini açıklayan Müge Anlı herkesi şok etti. İşte o vasiyetin detayları…

Sinemanın Efsanesi İlyas Salman Vasiyetini Açıkladı

Türk Sineması’nın en önemli yapımlarında yer alan isimlerin başında gelen ünlü isim İlyas Salman bir televizyon kanalında birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hayatını Kaybeden Usta Oyuncunun Vasiyeti Açıklandı

Geçtiğimiz gün kanser sebebiyle hayatını kaybeden usta oyuncu Metin Çekmez toprağa verildi. Ünlü oyuncunun son vasiyeti yerine getirildi.

Mehmet Ali Erbil: Vasiyetimi Yazmayı Düşündüm

Televizyon ve şov dünyasının ünlü isimlerinden biri olan Mehmet Ali Erbil yaşadıklarını ve son durumunu sevenleriyle paylaştı. İşte Mehmet Ali Erbil’in son durumu!

Huysuz Virjin’in Yeğeni: Hepsi Mirastan Pay Alma Ümidinde

Ünlü isim Huysuz Virjin sahne adıyla bilinen Seyfi Dursunoğlu’nun vefatının ardından arkasındaki bıraktığı vasiyetnameye yenlerinden bazıları itiraz etti.

Bülent Ersoy ÇYDD’yi Vasiyetinden Çıkardı

Son günlerin gündeminden düşmeyen Bülent Ersoy’un kürklerini ÇYDD’ye bağışlaması ve derneğin bunu kabul etmemesi yeni bir gelişmeyle gündemdeki yerini koruyor.

Serdar Ortaç 30 Milyonluk Evini Kime Bırakacağını Açıkladı!

Pop müziğin usta ismi Serdar Ortaç vasiyet gibi açıklamalarda bulundu. Sanatçı öldükten sonra 30 milyon TL değerindeki evini çalışanlarına bırakacağını açıkladı. İşte detaylar!