Yasemin Şefkatli’den İdo Tatlıses İle Tanışma Hikayesi

Geçtiğimiz Ekim ayında ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile dünya evine giren manken Yasemin Şefkatli, İdo Tatlıses ile tanışma hikayelerini anlattı.

Hülya Avşar İdo Tatlıses’in düğününe neden gitmedi?

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin düğünü magazin dünyasında konuşulmaya devam ediyor. Hülya Avşar İdo Tatlıses’in düğününe neden gitmedi? sorusuna Tatlıses'ten cevap geldi.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli Evlendi

Uzun süredir ertelenen nikah sonunda kıyıldı. İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli’nin nikahı bugün 550 davetlinin huzurunda kılındı.

İdo Tatlıses’in Nişanlısı Yasemin Şefkatli’den Bekarlığa Veda Partisi

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile 7 Ekim’de nikah masasına oturacak olan Yasemin Şefkatli Hamamda Gelin Hamamı yaptı.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin Düğün Tarihi Belli Oldu

Magazin dünyasının ünlü çifti İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli’nin devamlı ertelenen düğün tarihleri belli oldu. Çiftin 1 Ekime gün aldıkları öğrenildi.

Yasemin Şefkatli Korona Oldu

Ünlü İsim İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile nişanlı olan Yasemin Şefkatli tatil yaparken koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Derya Tuna: İdo ve Yasemin Aile İçinde Evlenecek!

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin evleneceği tarihi ve törenin nasıl olacağını derya Tuna Açıkladı. İşte düğün tarihi ve organizasyonun şekli!

İdo Tatlıses ve Yasemin Yasemin Şefkatli Nişanlandı!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ve manken ve model Yasemin Şefkatli aile içinde düzenlenen bir törenle nişanlandı.