Hayaller ve Hayatlar dizisinde kim kimdir?

Hayallerinin peşinde koşarken hayatın acı gerçeklerine yakalananların hikayesini anlatan “Hayaller ve Hayatlar” 4 hayalci kadının çatışmasını beIN CONNECT’te ekrana getiriyor

Annemizi Saklarken dizisinden heyecanlandıran afiş

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Annemizi Saklarken'in afişleri heyecanlandırdı. Kutsi ve Hande Doğandemir'i başrolde buluşturan Annemizi Saklarken ne zaman yayınlanacak?

Annemizi Saklarken setinden gelen görüntüler seyirciyi heyecanlandırdı

Yeni dizi Annemizi Saklarken Kutsi ve Hande Doğandemir'i başrollerde buluşturdu. Çekimlerine başlanan Annemizi Saklarken setinden ilk görüntüler dikkat çekti.

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun değişimi sosyal medyanın gündemine oturdu!

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun değişimi sosyal medyanın gündemine oturdu! İşte Yeşim Ceren Bozoğlu'nun yeni imajı ve sosyal medya paylaşımları

Kuruluş Osman Hazal Hatun’dan özel açıklamalar

‘Kuruluş Osman’ın oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu, çok sevilen dizinin başrol karakterlerinden Hazal Hatun ile ilgili Bozdağ Film Youtube kanalına samimi açıklamalar heyecanlandırdı.

Yeşim Ceren Bozoğlu Kuruluş Osman’da Hangi Karakteri Canlandırıyor?

Atv ekranlarının başarılı yapımlarından Kuruluş Osman’a Hazal hatun karakteri olarak dahil olan Yeşim ceren Bozoğlu bu akşam seyirci karşısına çıkıyor. İşte haberin detayları!

Kuruluş Osman’a Bomba Bir İsim Dahil Oldu!

Atv'de izleyici ile buluşan ve Çarşamba akşamlarının en çok seyredilen reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’a bomba bir isim dahil oluyor. Yeşim ceren Bozoğlu. İşte detaylar!

Yeşim Ceren Bozoğlu Dobra Dobra Konuştu!

Başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu hayatta neler yaşadığını, yaşam motivasyonunun ne olduğunu, her zaman nasıl ayakta kaldığını anlattı. Dobra dobra konuştu. İşte detaylar!

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun Açıklaması Hayvanseverleri Önce Üzdü Sonra Sevindirdi!

Güzel oyuncu Yeşim ceren Bozoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım olay oldu. Oyuncunun paylaşımı bütün medya alanlarında ilk sırada yer aldı. İşte detaylar!

Yeşim Ceren Bozoğlu yaşadığı zorlukları anlattı

Son günlerde verdiği kilolarla gündeme gelen başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu YouTube'da bir kanala konuk oldu. Bozoğlu başından geçen zorlukları ve zayıflama sürecini anlattı.

Yüzleşme Zümrüt (Yeşim Ceren Bozoğlu) kimdir?

Yüzleşme Zümrüt (Yeşim Ceren Bozoğlu) kimdir? Kanal D Yüzleşme dizisi oyuncuları arasında yer alan Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir?