Survivor All Star 2022 Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 38. Bölümde Neler Olacak?

Survivor All Star 2022 sezonunda birleşme partisi heyecanı hız kesmeden devam ediyor. 38. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak?

Survivor All Star'da Birleşme Partisine Hangi Yarışmacılar Gidecek?

Dominik Adasında Birleşme Partisi heyecanı başladı. 2022 Survivor All Star'da Birleşme partisine gitmeyi garantileyen yarışmacılar kim oldu?

Survivor 36. Bölümde İletişim Ödülünü Hangi Takım Kazandı?

Dominik Adasında iletişim ödülü için parkurda karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımı nefes kesti. Ödülü hangi takım kazandı?

Survivor Berkan Karabulut Kimdir? Berkan Karabulut Kaç yaşında? Boyu kaç? Nereli?

Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star yarışmasında mücadele edecek isimleri açıkladı. Gönüllüler kadrosunda yarışacak isimlerden biri de Berkan Karabulut. Berkan Karabulut kimdir?

Survivor Cumartesi Kim Dokunulmaz Oldu ve İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Tv 8'de fırtınalar estiren Survivor’da dokunulmazlık ve eleme potasına gidecek adayın belirleneceği gece daha yaşandı. Peki sonuçlar ne oldu? İşte cevabı!

Survivor 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Tv 8 ekranlarında heyecan fırtınası esmeye devam ediyor. Efsane yarışma programı Survivor'da bu akşam ikinci eleme adayı belli oldu. İşte eleme potasına gönderilen ikinci isim!

Payitaht Abdülhamit 8. bölüm fragmanı yayınlandı

Bu akşamki bölümde Sarah Edea’nın saraya girmesi ile Ahsen (Melike) ile ilgili sırlar çözülmeye başladı. Filistin’de Yahudilerin katli engellendi. Ancak Ömer’in annesi maalesef ki, Hiram tarafından öldürüldü.