Çocukluk 5. Bölüm İzle! (Son Bölüm)

Çocukluk 5. Bölüm İzle! (Son Bölüm)
Çocukluk 5. Bölüm İzle! Burcu Özberk, Erdal Beşikcioğlu, Beren Gökyıldız gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Çocukluk 6 Ekim Cuma akşamı Fox ekranlarında.

Medyapım ve MF Yapım'ın ortak projesi olan Çocukluk dizisi güçlü bir senaryo ile çok güçlü oyuncu kadrosuna sahip. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız, Selen Öztürk, Kübra Süzgün, Nilay Yerel, Derinsu Akkuş'un paylaştığı dizide her hafta yeni bir çocuğun hayatına dokunan Mahir Bey ile Ayşegül'ün çocuklar ile geçen zamanlarını ve o kimsesiz canlara yuva bulmak için çabalar. Sizde 6 Kasım Cuma akşamı Fox TV'de yayınlanan dizimizi canlı ve Ful HD kalitesinde izlemek istiyorsanız Çocukluk 5. Bölüm İzle haberimizde bizi takipte kalın. 

Çocukluk 5. Bölüm Canlı İzle! 

Çocukluk 5. Bölüm İzle! İlgi ile takip edilen ve sezonun hem en farklı hemde en iddialı dizilerinden biri olan Çocukluk dizisinde bu akşam yeni bölüm ile ekranlara gelecek. Geçtiğimiz hafta daha önce yuva edinilen Nene ilgi ve sevgiye muhtaç ve zor durumda Ali Kaan Umut Evi'ne geri döner. Mahir sevgisizliğini gidermek için başına türlü dertler açan Nene'yi dertlerinden kurtarmak için çabalıyor. 

Bu akşam ki yeni bölümde ise, Mahir oğlunun ölümünden sonra ilk kez eşi Gülay ile yüzyüze geliyor. Kendisini affetmesi için herşeyi yapmaya razı olan Mahir'i Gülay bir türlü affetmiyeceğini söylüyor. Mahirdeki garipliklerin farkına varan Ayşegül kendisine içini dökmesi için uzun uğraşlar veriyor. Fakat Mahir ketum bir tavır ile Ayşegülden uzak duruyor. Ayşegül Umut Evinden çıkacak iken eli masada bulunan bir kaç eşyaya çarpıyor ve aklını fazlası ile katıştıracak bir notu ele geçiriyor. Bu nottan sonra Ayşegül ne yapacak? Mahir'in notta yazılan ile ilgisi var mı? 

Diğer yandan Nene Gülay'ın yanında işe başlar. macı Mahir ile Gülay arasındaki sırrı öğrenmektir. PEki bu konuda başarıı olabilecek midir? MErak edilen herşey bu akşam saat 20:00'de Fo TV'de. Sizde Çocukluk 5. Bölüm İzlemek için yaukarıdaki bağlantı linkini kullanabilir, bölüm hakkındaki detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

İyi Seyirler. . . 

06-11-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar