Star izleyicilerine müjde Güvercin'in yayın tarihi belli oldu!

Star izleyicilerine müjde Güvercin'in yayın tarihi belli oldu!
Star Tv'nin merakla beklenen iddialı dizisi Güvercin'de yayın için geri sayım başladı. Star Tv izleyicilerine müjde Güvercin'in yayın tarihi belli oldu!

Dizi dünyasına yeni bir dizi daha ekleniyor. Star Tv'de yayınlanacak Güvercin filmi heycanla beklenirken yayın tarihi belli oldu. Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş gibi oldukça başarılı oyuncuların yer aldığı Güvercin dizisi 24 Kasım pazar akşamı saat 20:00'da izleyiciyle buluşacak.

Güvercin dizisinin konusu ne?

Star Tv'de pazar akşamları yayınlanacak yeni dizi Güvercin Gaziantepte çekiliyor. Halil Özer ve ekibinin kaleme aldığı Güvercin dizisinin hikayesi de Gaziantep'te geçiyor. Gaziantep'le özdeşlesen ünlü Zeugma'nın gizemli "Çingene Kızı" hikayesinden esinlenilen dizide Almila Ada'nın canlandırdığı Zülüf ile Mehmet Ali Nuroğlu'nun canlandırdığı Kenan'ın aşk  hikayesi anlatılacak.

Zülüf ile Kenan'ın aşkı dillere destan olacak

Star Tv'nin tanıtımını yaptığı Güvercin dizisinin konusu ise şöyle özetlenmektedir; " Zülüf, kuş uçmaz kervan geçmez, dağların doruklarında kör bir kuyuda ölümü beklemektedir. Bir çingene kızı gibi yerin yedi kat dibindedir. Zülüf, atıldığı bu kuyudan genç bir adam tarafından kurtarılır. Bir mucize gibi karşısına çıkan Kenan’ın kim olduğunu öğrendiğinde ise hayatının şokunu yaşar. Kuyunun başında beklemekte olan Kenan, akşam güneşinin kızıllığı altında, güzelliğiyle dillere destan Zülüf’ü görür kuyudan çıkarken. Kenan’ın dizlerinin bağı çözülür, yer ve gök alt – üst olur. On beş yıl önce işlenen cinayet yüzünden etrafa saçılan kan, o günden sonra her iki aileye de bulaşacaktır. Ta ki bir gün aşk gelip, her şeyi temizleyene dek…"

Güvercin dizisi ilk bölüm fragmanı yayınlandı

Yapımcılığını Pastel Film, Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Güvercin dizisinin yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez yer alıyor. Gaziantep'te geçen ve mitolojik bir hikayeden esinlenilerek ekrana yansıtılacak Güvercin dizisi Star Tv izleyicisi tarafından heyecanla bekleniyordu. Çekimleri Gaziantep'te başlayan dizinin yayın tarihinin belli olması da diziye olan ilgiyi arttırdı. İlk bölüm fragmanı yayınlanan Güvercin'de heyecanlı dakikalar izleyiciyi bekliyor. Setten gelen kareler ise dizinin iç ısıtan bir atmosferde çekildiğini gösterdi. Öte yandan ATV'de yayınlanan 'Sen Anlat Karadeniz' dizinin kötü adamı Mehmet Ali Nuroğlu Güvercin dizisinde Kenan karakteriyle bir aşk hikayesinin aktörü olarak izleyici karşısına çıkacak.  Bu durum da izleyicinin diziyi merakla beklemesine sebep olan faktörlerden biri. Biz de canlitv.com olarak Star Tv'nin yeni dizisi Güvercin'e başarılar ve bol reytingler diliyoruz.

12-11-2019
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar