Mehmet Ali Nuroğlu Behzat Ç.’nin Kadrosuna Dahil Oldu

Sabırsızlıkla beklenen ve yeni bölümleri BluTv’de yayınlanacak olan Çekiç ve Gül Behzat Ç. Adlı dizinin oyuncu kadrosuna bomba isim.

Mevlana dizisine bomba isim! Şems-i Tebrizi rolünü canlandıracak

Çekimleri başlayan yeni dizi Hz. Mevlana için cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin önemli rollerinden olan Şems-i Tebrizi için bomba bir isimle anlaşma sağlandı. İşte o isim…

Sevilen dizi (Güvercin) Final yapıyor!

İzleyici yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye merak ediyordu ancak geçen hafta 13. Bölümü yayınlanan sevilen dizi final yapıyor. Dizi çok beğenilmesine rağmen neden final yapıyor?

Star izleyicilerine müjde Güvercin'in yayın tarihi belli oldu!

Star Tv'nin merakla beklenen iddialı dizisi Güvercin'de yayın için geri sayım başladı. Star Tv izleyicilerine müjde Güvercin'in yayın tarihi belli oldu!

Star TV'nin iddialı yeni dizisi 'Güvercin'den ilk kareler yayınlandı!

Güvercin dizisinin çekimleri Gaziantep’te başlandı. Star TV'nin iddialı yeni dizisi 'Güvercin'den ilk kareler internet ortamında yayınlandı.

Sen Anlat Karadeniz'in Vedat'ı Mehmet Ali Nuroğlu yeni diziyle ekranlara dönüyor

Başarılı oyunculuğuyla izleyiciyi ekrana bağlayan Sen Anlat Karadeniz'in Vedat'ı Mehmet Ali Nuroğlu yeni diziyle ekranlara dönüyor. Nuroğlu'nun yeni adresi belli oldu.

Mehmet Ali Nuroğlu'nun Çukur dizisindeki rolü beli oldu

Sen Anlat Karadeniz'in psikopat Vedat'ı Mehmet Ali Nuroğlu Çukur dizisine transfer oluyor. Nuroğlu'nun Çukur'a bomba gibi düşecek karakteri belli oldu. İşte detaylar;

Sen Anlat Karadeniz'in kötü adamı Vedat, Çukur'a mı katılacak?

Sen Anlat Karadeniz'de 'Vedat' karakterine hayat veren Mehmet Ali Nuroğlu'nun Show TV'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Çukur'a katılacağı iddia edildi. Peki iddialar doğru mu?

Sen Anlat Karadeniz Vedat öldü! Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı

Sen Anlat Karadeniz Vedat öldü! Mehmet Ali Nuroğlu diziden ayrıldı. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler yaşanacak?

Sen Anlat Karadeniz Vedat Ölüyor mu?

Sen Anlat Karadeniz Vedat Ölüyor mu? Sen Anlat Karadeniz Vedat ( Mehmet Ali Nuroğlu kimdir? Sen Anlat Karadeniz oyuncuları.