Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’dan şaşırtan karar!

Son günlerde verdiği kilolarla sık sık gündeme gelen Selin Ciğerci ve eski futbolcu Gökhan Çıra 2019 yılında evlenip ikiyıl sonra boşanmıştı İkili yeniden evlenme kararı aldı

İnternet fenomeni Selin Ciğerci askeri birliği karıştırdı

Selin Ciğerci eski eşiyle tekrar evlenmeye karar verdi. Bedelli askerlik için Gökhan Çıra’yı askere uğurlayan Selin Ciğerci, tezkere günü yaptıklarıyla yine gündem oldu

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye 2. Kez Evlilik Teklifi

2019 yılında evlenen ve ancak 2021 yılında anlaşmalı olarak boşanan Selin Ciğerci Gökhan Çıra çifti yeniden evlenmeye karar verdi.

Selin Ciğerci hakim karşısına çıktı

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci nihayet hakim karşısına çıktı. "Onu sadece rezil etmek istedim" diyen Ciğerci kimi kastetti?

Selin Ciğerci Sevgilisiyle Görüntülendi

Gökhan Çıra ile 2 yıllık evliliğini noktalayan Selin Ciğerci yeni bir aşka yelken açtı. Yeni sevgilisi ile objektiflere yakalandı

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci’nin boşanması ardından bomba iddia!

Sosyla medya fenomeni Selin Ciğerci ve Ünlü futbolcu Gökhan Çıra’nın boşanmasının ardından ortaya atılan bomba iddia duyanları şaşkına çevirdi.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Boşandı

Yaklaşık 2 yıldır evli olan magazin dünyasının ünlü isimlerinden ünlü futbolcu Gökhan Töre ile sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci boşandı.

Selin Ciğerci Gözyaşlarına Boğuldu!

Ünlü sosyal medya fenomeni selin Ciğerci son zamanlarda gündemden düşmüyor. Ünlü isim şimdi de tehditle suçlanıyor. İşte haberin detayları!

Selin Ciğerci’den Annelik Çıkışı!

Ünlü medya fenomeni Selin Ciğerci’nin bir televizyon kanalında yaptığı samimi açıklamalar bir anda sosyal medya ve magazin basınında ilk sıralara oturdu. İşte o açıklamalar!