Aşı olduğu iddia edilen Yıldız Tilbe'den jet yalanlama!

6 Eylül itibarıyla konsere gitmek için aşı kartı ya da PCR testi isteniyor. Bu nedenle aşı karşıtı olmasına rağmen konsere çıkabilmek için Yıldız Tilbe'nin aşı olduğu iddia edildi

Ünlü Şarkıcı Sahnede Aşı Oldu

Ankara Havalarının sevilen isimlerinden Hasan Yılmaz konser verdiği sahnede binlerce kişi önünde koronavirüs aşısı oldu.

Nilüfer Covid-19 aşısı oldu: İnşallah bolca antikor üretiriz

Koronavirüs salgınından korunmak için aşılama işlemleri devam ediyor. Ünlü şarkıcı Nilüfer de koronavirüs aşısı oldu. Nilüfer, "İnşallah bolca antikor üretiriz" dedi.

Kadir İnanır Koronavirüs Aşısı Oldu

Koronavirüs aşılama çalışmalarında sırası gelen 65 yaş üstü vatandaşlardan usta oyuncu Kadir İnanır ve Talat Bulut aşılarını yaptırdı.

Emel Sayın Koronavirüs Aşısı Yaptırdı

Devlet Sanatçısı unvanı bulunan ünlü şarkıcı ve oyuncu Emel Sayın koronavirüs aşısı yaptırdı. 75 yaşındaki ünlü isim ayrıca bir uyarıda bulundu!

Koronavirüs Aşısı Olan Çağla Şıkel’den Açıklama!

Koronavirüs aşısı olan Çin Aşısı Coronavac’ın Faz 3 deneysel çalışmasına katılan ve aşı olan ünlü isim Çağla Şıkel’den yeni bir açıklama geldi. İşte detaylar!

Çağla Şikel koronavirüs aşısı oldu: Aşıdan değil virüsten korkun!

Ünlü manken Çağla Şikel koronavirüs aşısı için gönüllü oldu. Covid-19 aşısı için tereddüt yaşayanlara tepki gösteren Çağla Şikel, "Aşıdan değil koronavirüsten korkun" dedi.