Alparslan dizisinden ilk kareler geldi

Geçtiğimiz yıl "Uyanış Büyük Selçuklu" adıyla TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran dizinin devamı olan Alparslan dizisinin hazırlıkları son sürat devam ediyor.

Ünlü isimlerden aşı kampanyasına videolu destek

Covid-19 salgınını önlemek için aşı kampanyaları yapılmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı ünlü isimlerden de yardım aldı. Ünlü isimlerden aşı kampanyasına videolu destek geldi.

Barış Arduç Geldi Bütün Kadro Gitti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu’da ikinci sezonda bütün kadro değişiyor. Dizinin başrolü Sultan Alparslan olarak Barış Arduç oluyor.

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm izle!

Sencer, Kuvel’e sızıyor ancak köşeye sıkışıyor. Kutsal Emanetleri saraya getiren kişinin başına neler gelecek? Uyanış: Büyük Selçuklu 10. yeni bölümüne buradan ulaşabilirsiniz

Yeni dizi Nizamı Alem’e bomba bir isim daha katıldı!

TRT 1'in yeni dizisi Nizamı Alem'in hazırlıkları sürerken oyuncu kadrosunda da güçlü isimler yerlerini alıyor. Yeni dizi Nizamı Alem’e bomba bir isim daha katıldı! İşte detaylar…

Jet Sosyete’nin kadrosuna bomba bir isim dahil oldu!

Türkiye'nin en başarılı komedi yapımlarından biri olan Jet Sosyete’ye sürpriz bir isim katıldı. Jet Sosyete’nin kadrosuna dahil olan o bomba isim bakın kim?

Söz dizisine bir yeni isim daha!

Yayınlandığı günden bu yana izlenme rekorları kıran dizi Söz'e Ezgi Çelik'in sonrasında bir yeni isim daha katıldı. Eylül ayında yeni sezona başlayacak olan diziye usta oyuncu Mehmet Özgür dahil oldu.