Mezarlık Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman?

Aksiyon, polisiye ve gerilim türündeki Türk Netflix orijinal film dizisi 17 Haziran da seyircisi ile buluşan Mezarlık 'ın 2. sezon ne zaman başlayacak?

Mezarlık Dizisinin Fragmanı ve İlk Görüntüleri Yayınlandı!

Birce Akalay, Olgun Toker ve Şehsuvar Aktaş’ın başrollerinde yer aldığı Netflix’te yayınlanacak bomba dizinin merak edilen fragmanı ve ilk görüntüleri geldi. İşte o görüntüler…

Netflix Mezarlık film serisinin yayın tarihi belli oldu

Abdullah Oğuz’un yapım ve yönetimini üstlendiği Mezarlık film serisi usta oyunculardan kuruldu Birce Akalay ve Olgun Toker’in başrolerini paylaştığı dizinin yayın tarihi belli oldu

Birce Akalay ve Olgun Toker’in Başrollerinde Olduğu ‘Mezarlık’ Dizisi Bomba Gibi Geliyor!

Uzun bir aradan sonra güzel oyuncu Birce Akalay’ın ve dizilerden tanıdığımız başarılı uyuncu Olgun Toker’in bir araya gelip başrolde yer aldığı Mezarlık dizisi bomba gibi geliyor.

Fatma Girik’in Anma Törenleri Ertelendi

Yeşilçam’ın en usta oyuncularının başında gelen ünlü isim Fatma Girik’in vefatının ardından yapılması planlanan törenleri hava koşulları nedeniyle ertelendi.

Gönül Dağı dizisine yeni bir aile ve 4 yeni oyuncu katılıyor

Gönül Dağı dizisi yeni oyuncular ve yeni karakterlerle şenleniyor. Gönül Dağı dizisine yeni bir aile ve 4 yeni oyuncu katılıyor. İşte Gönül Dağı'na katılan yeni isimler…

Ünlü Oyuncudan Sert İfade: Mezarına Toprak Atmam!

Ünlü oyuncular Sermiyan Midyat ve Sevcan yaşar arasındaki kavga dinmiyor. Sevcan Yaşar Sermiyan Midyat’la barışın diyen takipçisinin mesajına sert karşılık verdi.

Ünlü oyuncu mezarını yaptırdıktan sonra vefat etti

Bir oyuncu düşünün ki mezarını yaptırdıktan sonra vefat etsin. Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu doğup büyüdüğü Amasya'da kendisine mezar yaptırdıktan 4,5 ay sonra vefat etti.