Ödül töreninde skandal! Azra Akın ‘kandırıldık’ dedi

Azra Akın ve Mustafa Üstündağ'ın katıldığı ödül töreninde akıllara durgunluk veren bir durum yaşandı. Azra Akın, "İnandık, kandırıldık, çok üzgünüm" dedi.

Tamer Karadağlı'nın ödül törenindeki tavırlarına tepki yağdı

Oyuncu Tamer Karadağlı'nın 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü alan Nihal Yalçın'a yönelik sahnedeki hareketlerine tepki yağdı. Nihal Yalçın da sosyal medyadan açıklama yaptı.

25. Altın Objektif Ödül Törenine Ünlü Akını

Bu yıl 25.’si düzenlenen ve alanında en iyilere verilen Altın Objektif Ödülleri dün gece yapılan bir törenle sahiplerine verildi. Geceye adeta ünlü yağdı.

Ünlü Yazar Hıncal Uluç’tan Kerem Bürsin İçin Şok Sözler

Ünlü yazar Hıncal Uluç Yıldız teknik Üniversitesinde yılın yıldızları ödül töreninde yaşananlardan dolayı oyuncu Kerem Bürsin için sert ifadeler kullandı.

Ünlü İsimler Ödül Töreninde Bir Araya Geldi

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Yıldız teknik Üniversitesi Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül töreninde birçok ünlü isim yer aldı.

Kerem Bürsin’e ödül töreninde saygısızlık! Salonu terk etti!

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin Yılın Yıldızları Ödül Töreni'ne katıldı. Kerem Bürsin’e ödül töreninde saygısızlık! Salonu terk etti! İşte o sözler ve sonrasında yaşananlar…

Mabel Matiz'e bir darbe de Ödül Töreninde yapıldı!

Sınavın üzerinden bir hafta geçmesine rağmen gündem oluşturmaya devam eden Mabel Matiz’e ödül töreninde yapılan haksızlık en çok da hayranlarını üzdü. Mabel Matiz neden hedefte?

Serenay Sarıkaya projesi ile ilgili yaptığı açıklamayla hayranlarını sevindirdi!

Alice Müzikalindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Serenay Sarıkaya ödül töreninde görüntülendi. Sarıkaya müzikalin final tarihi için neler dedi?

Altın Kelebek Ödül Töreni'nin Yıldızı Parlayanları belli oldu!

Bu yıl 46.sı gerçekleşecek olan Pantene Altın Kelebek Ödül Tören'inde oy verme işlemi sona erdi! Peki merakla beklenen Yıldızı Parlayanlar kategorisinin sahipleri kim oldu?