Haluk Levent Twitter’da dünyanın en etkili 16. kişisi

6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin  ardından yaptıkları paylaşımlarla Babala TV ve Haluk Levent Twitter hesapları sadece Türkiye’de değil dünya çapında büyük bir etkiye sahip oldu

Twitter kısıtlaması Cem Yılmaz’a pes dedirtti

Cem Yılmaz: “Hayat kurtarılması için faydası olabilecekken Twitter’e kısıtlama gelmesinin var mı bir açıklaması? 3 gündür bir sürü faydası aşikarken. Böyle bir zamanda? Pes"

Ceylan Ertem’in Hayran Kabusu! Takıntılı Kadın Hayranı Ona Yakın Olmak İçin Cinsiyet Değiştirdi

Ceylan Ertem, hayranı tarafından kendisinin 5 yıldır takip ve taciz edildiğini söyleyledi. Sosyal medya hesabından yaşadıklarını anlattı. Benim için cinsiyet değiştirdiğini söyledi

Estetik operasyonu geçiren Serap Paköz'ün son hali sosyal medyada olay oldu!

Estetik operasyonu geçiren Serap Paköz'ün son hali sosyal medyada olay oldu! Serap Paköz estetik ameliyatı oldu. Serap Paköz programları.

Öldü iddialarına cevap veren Haluk Levent, isyan etti!

Öldü iddialarına cevap veren Haluk Levent, isyan etti! Haluk Levent'ten öldü iddialarına sert tepki. Haluk Levent yaptığı yardımlar.

Bergüzar Korel’e Sosyal Medya Hesabı Soruşturması

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kendisine ait olmayan ancak kendi adına açılan hesap sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar sebebiyle ifadeye çağrıldı.

Oktay Kaynarca’ya Mahkemeden Ret!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hızır’ı Oktay Kaynarca’nın başı kendi adına açılan sosyal medya hesaplarıyla dertte. Kaynarca’ya mahkemeden de ret yanıtı geldi. İşte detaylar!

Cem Yılmaz Şener Şen ve Ferhan Şensoy Twitter Hesaplarını Uyardı!

Ünlü isim Cem Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak Şener Şen ve Ferhan Şensoy adına açılan sosyal medya hesaplarının sahte olduğu uyarısında bulundu.