Oyuncu Hazal Kaya bebeğiyle setlerde! İşte o görüntüler!

Güzel oyuncu Hazal Kaya doğum yaptıktan sonra ilk kez setlere çıkmaya başladı. Bebeği ile sete giden Hazal Kaya'nın o görüntüleri oldukça sempatikti. İşte o anlar…

BluTV'nin Yarım Kalan Aşklar dizisi o isme veda etti!

BluTV'de yayınlanacak olan Yarım Kalan Aşklar dizisinde bir ayrılık daha yaşandı. Ali Atay, çekimler başlamadan diziye veda etti.

Hazal Kaya setlere geri dönüyor! İşte yeni projesi!

Geçen yıl doğum nedeniyle dizi çalışmalarına ara veren Hazal Kaya setlere geri dönüyor. Bir yıl aradan sonra tekrar çalışmaya karar veren Hazal Kaya’nın yeni projesi belli oldu

Hazal Kaya'nın annelikle ilgili açıklamaları gündeme oturdu!

Ünlü oyuncu Hazal Kaya katıldığı canlı yayında yaptığı açıklamalarla yine gündeme oturdu. Hazal Kaya'nın annelikle ilgili açıklamaları ise en dikkat açıklama oldu.

Hazal Kaya’dan hamileliği ile ilgili şok açıklamalar!

Ünlü oyuncu Hazal Kaya ve ali Atay'ın Fikret Ali ismini verdikleri bir bebekleri olmuştu. Ünlü oyuncu Kaya hamilelik sürecinde yaşadıklarıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Yarım Kalan Aşklar Dairesi Dizisine İki Bomba İsim Daha Katıldı!

İnternet yayın platformu Blu Tv’nin yeni dizisi Yarım Kalan Aşklar Dairesi’nin çalışmaları sürüyor. Dizi iki ünlü oyuncuyu kadrosuna kattı. İşte detaylar!

Hazal Kaya: Hoyratça atılan başlıklardan çekiniyorum

Güzel oyuncu Hazal Kaya uzun bir aradan sonra samimi açıklamalarda bulundu. Kadınlar gününe özel açıklamaları da olan Kaya, otosansür uyguladığını söyledi. İşte detaylar...

Ali Atay'ın yeni projesi belli oldu!

Oyuncu Ali Atay'ın yeni projesi belli oldu. Ezel Akay imzalı proje için birçok sevilen oyuncu bir araya geliyor. İşte, Ali Atay'ın yeni projesi!

Ali Atay’dan Yeni Dizi Açıklaması!

Leyla ile Mecnun’un Mecnun’u Ali Atay'ın yönettiği Cinayet Süsü filmi vizyona girdi. Leyla ile Mecnun’un Mecnun’u Ali Atay gala da yeni dizi projeleri ile ilgili ilk defa konuştu!

Hazal Kaya'dan hamilelik pozu! Bebeğinin ismini açıkladı

5 aylık hamile olan güzel oyuncu Hazal Kaya'dan hayranlarının beklediği paylaşım! Anne adayı Kaya doğacak bebeğinin ismini açıkladı!

Hazal Kaya hamile olduğunu duyurdu!

Geçtiğimiz şubat ayı evlenen Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinden müjdeli haber geldi. Daha önce hamilelik iddialarını reddeden Kaya sosyal medya üzerinden güzel haberi verdi.