Aybüke Pusat’ın yeni dizisi belli oldu

Genç oyuncu Aybüke Pusat, artık yarışmalarıyla değil de dizileriyle anılmaya başlanan Tv8’in iddialı yapımı Sıfırıncı Gün dizisinin kadın başrol oyuncusu olmayı kabul etti

Ünlü Oyuncu Aybüke Pusat'tan Yeni Reklam Anlaşması

Son olarak Alef: Mal-ı Hülya adlı yapımda rol alan ünlü ve güzel oyuncu Aybüke Pusat gelen teklifleri değerlendirirken bir giyim markasının reklam yüzü oldu.

Alef dizisinin ilk tanıtım tarihi belli oldu

13. yüzyılda şifahanede işlenen bir cinayetin izlerini takip eden Alef dizisi Mal-i Hülya adıyla yayınlanacak. İlk tanıtım 28 Şubat Pazartesi günü saat 10.00'da.

Hayaller ve Hayatlar dizisinde kim kimdir?

Hayallerinin peşinde koşarken hayatın acı gerçeklerine yakalananların hikayesini anlatan “Hayaller ve Hayatlar” 4 hayalci kadının çatışmasını beIN CONNECT’te ekrana getiriyor

Özge Gürel'in Rol Aldığı Hayaller ve Hayatlar Yayın Tarihi Belli Oldu

Hayaller ve Hayatlar dizisinin yayın tarihi belli oldu. Özge Gürel'in başrolde yer aldığı, hayranlarının merakla beklediği dizinin seyircisiyle buluşmasına çok az bir süre kaldı.

Melisa Aslı Pamuk ve Aybüke Pusat aynı projede

Ekranın iki sevilen ismi Melisa Aslı Pamuk ve Aybüke Pusat aynı projede buluştu. Serkay Tütüncü'nün de olduğu yeni dizinin çekimleri yakında başlayacak.

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ı Yeniden Bir Araya Getirecek Dizi İptal Oldu

Her yerde Sen dizisinde birlikte başrol paylaşan Furkan Andıç ve Aybüke Pusat yeniden bir dizi ile hayranları karşısına çıkacaktı fakat Kusursuz dizisi iptal oldu.

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç yeniden aynı projede

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç hayranlarına müjde. her Yerde Sen dizisinden sonra bir arada görünmeyen iki usta isim yeniden aynı dizide.

Burcu Özberk ve Aybüke Pusat hangi dizide buluşuyor?

Burcu Özberk ve Aybüke Pusat, yeni başlayacak bir dizide rol arkadaşı olmaya çok yakın. İki oyuncu Akıncı dizisinde rol alabilir.

Oyuncu Aybüke Pusat sette en çok neyi özlemedi?

Oyuncu Aybüke Pusat karantina günlerini nasıl geçirdiği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncu Aybüke Pusat özlediği şeyleri anlatırken, hiç özlemediği şeyi de açıkladı.

Aybüke Pusat 50 Metrekare Dizisini ve Canlandırdığı Karakteri Anlattı!

Netflix'in yeni Türk dizisi 50 Metrekare'nin çekimleri başladı. Mart ortalarında çekimleri bitecek dizinin oyuncusu Aybüke Pusat diziyi anlattı. İşte detaylar!

Netflix dizisi 50 Metrekare’nin başrolleri belli oldu!

En ünlü internet platformu Netflix yeni bir diziyi seyirciyle buluşturacak. Netflix dizisi 50 Metrekare’nin başrolleri belli oldu! Bakın hangi isimler var...

Her Yerde Sen dizisi nerede çekiliyor?

Fox TV ekranlarının yeni romantik komedi dizisi Her Yerde Sen ekranlara hızlı bir giriş yaptı. Cuma akşamı seyircisiyle buluşan dizi Her Yerde Sen'in çekimleri nerede oluyor?

Her Yerde Sen Selin (Aybüke Pusat) Kimdir?

Yaz dizisi Her Yerde Sen'in oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Her Yerde Sen'in başrol oyuncularından Selin (Aybüke Pusat) kimdir?

Aybüke Pusat, Sadece Sen dizisine dahil oldu

Özellikle Söz dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Aybüke Pusat yaz aylarında ekranlarda olacak Sadece Sen dizisine dahil oldu.