Baht Oyunu 4. bölüm izle

Baht Oyunu 4. bölüm izle; Baht Oyunu yeni bölüm 6 Temmuz Salı akşamı ekranda olacak. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrolde olduğu Baht Oyunu 4. bölüm izle!

Baht Oyunu 3. bölüm izle

Kanal D'nin yeni dizisi Baht Oyunu, 29 Haziran Salı günü 3. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümü ve ayrıntıları haberimizde.

Baht Oyunu 2. Bölüm izle

Baht Oyunu 2. Bölüm izle; Baht Oyunu 22 Haziran Salı akşamı ekranda olacak. İlk bölümüyle dikkat çeken Baht Oyunu 2. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Baht Oyunu 1. bölüm izle

Baht Oyunu 1. bölüm izle; Baht Oyunu 1. Bölüm 15 Haziran Salı akşamı ekranda olacak. Merakla beklenen dizi Baht Oyunu 1. bölüm izlemek için haberimize göz atabilirsiniz…

Aslı Sümen o diziyle ekrana iddialı dönüyor

Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı Kanal D dizisi Baht Oyunu bir ARC Film yapımı olarak ekrana geliyor. Aslı Sümen ilk kez oyuncu deneyimiyle izleyici karşısına çıkacak.

Ekranlar şenlenecek! 4 yeni dizi bu hafta yayına başlıyor

Ekranlara 4 farklı dizi merhaba diyor. Bir birinden iddialı yapımlar bu hafta yayına başlayacak. Farklı kanallarda yayınlanan 4 yeni dizi ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Hande Subaşı Baht Oyunu dizisiyle ekrana dönüyor!

15 Haziran Salı akşamı ilk bölümüyle izleyiciyle buluşurken sürpriz bir kararla ‘Baht Oyunu’nun kadrosunda yer alan Hande Subaşı da ekrana dönüyor.

Baht Oyunu Dizisinde Kim Kimdir

Kanal D ekranlarında 15 Haziranda ekrana gelmeye başlayacak olan Baht Oyunu adlı dizinin oyuncu kadrosunda kimler var ve hangi karakterleri canlandırıyorlar? İşte cevabı!

Baht Oyunu dizisinin yayın tarihi belli oldu

Yaz dizilerinden biri olan Baht Oyunu için geri sayım başladı. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrolde olduğu Baht Oyunu dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Baht Oyunu yakında Kanal D'de başlıyor!

Hayatında duygulara yer vermeyen Bora ile tanışan Ada, mirasçısı olduğuna inandığı ailesinin kadınları üzerindeki kötü bahtı kırıp gerçek aşkın tahtına oturabilecek mi?

Baht Oyunu başrolleri Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’dan siyah beyaz paylaşım

Yeni dizi Baht Oyunu çekimleri devam ederken başrol oyuncularından heyecanlandıran fotoğraf. Baht Oyunu oyuncuları Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’dan siyah beyaz paylaşım…

Baht Oyunu oyuncu kadrosunda kimler var? Baht Oyunu konusu nedir?

Çekimlerine başlanan yeni dizi Baht Oyunu yakında ekranda olacak. Baht Oyunu oyuncu kadrosunda kimler var? Baht Oyunu konusu nedir? İşte Baht Oyunu ile ilgili tüm detaylar…

Baht Oyunu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı

Yeni dizi Baht Oyunu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrolde olduğu merakla beklenen dizi Baht Oyunu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Türkiye Eski Güzeli Baht Oyunu kadrosuna katıldı

Yeni dizi Baht Oyunu'nun kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Türkiye Eski Güzeli Baht Oyunu kadrosuna katıldı. Baht Oyunu oyuncu kadrosunda kimler var?

Baht Oyunu kadrosuna iki başarılı oyuncu daha katıldı

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrolde olduğu Baht Oyunu merakla bekleniyor. Yeni dizi Baht Oyunu kadrosuna iki başarılı oyuncu daha katıldı. İşte Baht Oyunu tüm detaylar

Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncuları belli oldu

Dizi sezonunun bitmesinde sayılı haftalar kala yazlık diziler bir bir ortaya çıkmaya başladı. Yeni dizi Baht Oyunu'nun başrol oyuncuları belli oldu.