Ayta Sözeri Kırmızı Oda’nın Doktoru Manolya Hanım’dan Korktuğunu İtiraf Etti

Tv 8 ekranlarının sevilen ve ilgiyle seyredilen dizisi Kırmızı Oda’nın oyuncusu başrol oyuncusu Binnur Kaya’dan korktuğunu açıkladı.

Kırmızı Oda 45. Bölüm izle

Kırmızı Oda 45. Bölüm izle; Kırmızı Oda yeni bölüm 1 Ekim Cuma akşamı ekranda olacak. Sevilen dizi Kırmızı Oda 45. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Erkan Petekkaya Ve Binnur Kaya Ödül Töreninde

Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu seçilen usta oyuncu Binnur Kaya’ya Ödülünü Erkan Petekkaya verdi. Erkan Petekkaya Binnur Kaya’nın önünde diz çöktü.

Kırmızı Oda Yeni Sezona Büyük Bir Değişim İle Başladı!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı TV8 kanalında yayınlanan Kırmızı Oda ikinci sezona büyük bir değişiklik ile başlayacak.

Kırmızı Oda 41. Bölüm İzle!

Doktor Hanım, Nihal’in zamansız bayılmalarının sebebini çözmeye çalışır. Çünkü Nihal, eşi Zafer ile mutlu bir hayat olduğunu ve kendisine çok değer verdiğini söylemiştir.

Kırmızı Oda 39. Bölüm izle

Kırmızı Oda 39. Bölüm izle; Kırmızı Oda 28 Mayıs Cuma akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Reyting rekortmeni dizi Kırmızı Oda 39. Bölüm izlemek için tüm detaylar…

Kırmızı Oda 36. bölüm izle

Kırmızı Oda 36. bölüm izle; Kırmızı Oda 7 Mayıs Cuma akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Sevilen dizi Kırmızı Oda 36. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Kırmızı Oda 35. Bölüm izle

Kırmızı Oda 35. Yeni bölümde ailevi sorunlar ve çözüm yolları anlatılıyor. Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından kaleme alınan dizide Doktor Hanım, bir aileyi daha kurtarabilecek mi?

Kırmızı Oda'nın yeni karakterlerinden ilk görüntüler geldi

Kırmızı Oda dizisinin yeni karakterlerinden ilk görüntüler geldi. Yiğit Özşener ve Esra Ronabar'ın canlandıracağı karakterlerin hikayeleri herkesi derinden etkileyecek.

Masumlar Apartmanı'na transfer iddiası! Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ı diziye mi geçiyor?

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de hem aynı yazar hem de aynı yapım şirketinin bir ürünü. Hal böyle olunca izleyici 3 dizi arasında geçiş bekliyor

Kırmızı Oda’nın Doktor Hanım’ı Masumlar Apartmanı’na mı Transfer Oluyor?

Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım karakterini canlandıran Binnur Kaya önümüzdeki bölümlerde aynı karakterle Masumlar Apartmanı’nda da mı rol alacak? İşte detaylar!

Kırmızı Oda 12. bölüm izle!

İlgiyle izlenen Kırmızı Oda dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Kırmızı Oda 12. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kırmızı Oda 12. bölüm izle!

Kırmızı Oda dizisine bomba isim!

Cuma akşamları Tv8 ekranlarında yerini alan Kırmızı Oda farklı konsepti ve her bölüm ağırladığı konuk oyuncularla dikkat çekmeye devam ediyor.

Kırmızı Oda 3. Bölüm izle

Yeni sezonun en farklı dizilerinden biri olan Kırmızı Oda yeni bölümüyle ekrana geliyor. Binnur Kaya'nın başrolde olduğu Kırmızı Oda 3. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın.

Kırmızı Oda’ya hangi oyuncu konuk oluyor?

Format gereği her bölümde bir ünlü oyuncu, konuk olarak yer alacak. Hal böyle olunca izleyici merak ediyor, Kırmızı Oda’ya hangi oyuncu konuk oluyor?

Kırmızı Oda’nın Yazarından Mesaj Var!

Tv 8 ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelen Kırmızı Oda dizisi’nin uyarlandığı kitabın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu ilk bölümün ardından konuştu!

Kırmızı Oda 1. Bölüm izle

Merakla beklenen dizi Kırmızı Oda bu akşam ekranlara geliyor. Tv 8'de yayınlanacak Kırmızı Oda farklı formatıyla dikkat çekmeyi başardı. Kırmızı Oda 1. Bölüm izle!

Kırmızı Oda yayın tarihi belli oldu! Ne zaman başlıyor?

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikâyesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı “Kırmızı Oda” yayın tarihi belli oldu

Binnur Kaya Kırmızı Oda’nın Başrolü Oldu!

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ve hazırlıkları başlayan Kırmızı Oda adlı dizinin başrol oyuncusu belli oldu. Yeni yayın dönemimde Binnur Kaya Kırmızı Oda ile ekrana gelecek!

Sevilen dizi yeniden yayınlanıyor! Türk Malı hangi kanalda?

Bir dönemin en renkli dizilerinden biri olan Türk Malı yeniden yayınlanmaya başlıyor. Türk Malı hayranlarını ekran başına çekecek dizi bakın hangi kanalda yayınlanacak?