Bülent Ersoy'un hastalığı açıklandı

ok tartılılan Anıtkabir ziyareti olay olan ve tekerlik sandalyede iken üniformalı bir subaya şemsiye tutturan Bülent Ersoy, tepki çekmeye devam ediyor

Bizimle ilgilenmedi, diyen orkestrasına Bülent Ersoy'dan cevap geldi

70 yaşındaki Diva üzüntüden hasta olduğunu söyleyerek otele dava açacağını söyledi. İşte ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un açıklamaları...

Bülent Ersoy Tutuklanan Orkestra Üyelerinin Ailelerine Para Gönderdi

Bülent Ersoy KKTC’de konser verdiği sırada sahte PCR testi kullanan ve tutuklanarak hapse mahkum edilen orkestra üyelerinin ailelerine beşer bin lira para gönderdi.

Mustafa Keser İle Bülent Ersoy Arasında Sular Durulmuyor

Mustafa Keser ile Bülent Ersoy arasındaki sözlü kavga devam ediyor. Mustafa Keser’in iddialarına Bülent Ersoy cevap verdi.

Orkestra Şefi Onur Özelçağlayan’ın Corona Testi Pozitif Çıktı

Bülent Ersoy’un orkestra şefiğini yapan ve geçtiğimiz gülerde KKTC’nde tutuklanarak bir buçuk ay hapis cezasına çarptırılan Onur Özelçağlayan’ın Corona Testi Pozitif Çıktı.

Bülent Ersoy’un Babası Fikret Erkoç Son Yolculuğuna Uğurlandı

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy geçtiğimiz gün kaybettiği babasını bugün torağa verdi. Ünlü isim cenaze töreni sırasında ayakta durmakta güçlük çekti.

Orkestrasının suçlamalarına Bülent Ersoy’dan jet yanıt geldi

Konser için 38 gün önce KKTC'ye giden Bülent Ersoy, konserini verdi ve Türkiye'ye döndü. Ancak ülkeye sahte PCR testiyle girdikleri anlaşılan 21 kişilik orkestra halen tutuklu.

Kıbrıs'ta rehin tutulan Orkestra ekibi, Bülent Ersoy'a ateş püskürdü!

Pandemi bitince ekibiyle birlikte konserlerine başlayan Bülent Ersoy’un konseri için Ercan Havalimanı’na gelen orkestra ekibi büyük şok yaşadı.

Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a çok ağır sözler: Keser babanın uşağı mı?

Mustafa Keser bir video yayınlayarak Bülent Ersoy hakkında çok ağır sözler söyledi. Bülent Ersoy'la Benzemez Kimse Bize programını sunan Mustafa Keser fena patladı. İşte o video!

Bülent Ersoy’un Babası Hayatını Kaybetti

Son olarak Mustafa Keser’in açıklamalarıyla magazin basınında gündem olan ünlü isim Bülent Ersoy’un babası Fikret Erkoç bugün hayata veda etti.

Mustafa Keser’den Bülent Ersoy’a Sitem

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve sadece iki bölüm süren Benzemez Kimse Bize adlı programın yayından kaldırılmasının ardından Mustafa Keser’den açıklama geldi.

Benzemez Kimse Bize programı hakkında flaş karar!

Daha ilk bölümüyle büyük eleştiri alan "Benzemez Kimse Bize" 3. bölümü göremeden program çöplüğündeki yerini aldı. Konu ile ilgili ortalık yerde oldukça ilginç iddialar var

Bülent Ersoy'dan estetik açıklaması!

Bir estetik merkezinden çıkan Ersoy, makyajsız olunca soru yağmuruna tutuldu. Muhabirlerin objektifine takılan Bülent Ersoy, "Bir işlem mi yaptırdınız?" sorusuna cevap verdi.

Bülent Ersoy Benzemez Kimse Bize programına sarhoş mu çıktı?

Ekranın yeni programı Benzemez Kimse Bize ilk bölümüyle dikkat çekmeyi başardı. Bülent Ersoy Benzemez Kimse Bize programına sarhoş mu çıktı? İşte cevabı…

Bülent Ersoy'a babasından kötü haber!

Önce ekibi Kıbrıs'ta zorla alıkonulan Bülent Ersoy'a bir kötü haber de rahatsızlanan babası Fikret Erkoç'tan geldi. Diva'nın yaşadığı felaketli günler devam ediyor

Bülent Ersoy’a ikinci şok Mahkemeye çıktılar

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy üst üste yaşadığı aksiliklerle boğuşuyor. 4 gün önce Kıbrıs'a otel konseri için giden Diva lakaplı sanatçı bir türlü orkestrasına kavuşamadı.

Bülent Ersoy'a koroanvirüs şoku!

Konserlerine başlayan Diva lakaplı şarkıcı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne konser vermek için gitti. Konser için Ercan Havalimanı’na gelen orkestra ekibi ise büyük şok yaşadı.

Bülent Ersoy'dan İlyas Tetik açıklaması: Benimle alakası yok!

Giydiği tilki kürkleriyle gündeme geldikten sonra ortalıkta gözükmeyen Bülent Ersoy, Pendik'te katıldığı bir açılışta ismini karıştığı intihar ile ilgili bir açıklama yaptı

İlyas Tetik’in ölümünde Bülent Ersoy detayı!

Ölümünden 3 gün önce Bülent Ersoy, Mustafa Keser ve Polat Yağcı'yla görüşen İlyas Tetik, eli boş dönmüş ve psikolojik bunalıma girerek intihar etti. Peki onu kim veto etti?

Star'dan eğlence programı Sürpriz sunucular çok şaşırtacak

Yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği ‘Benzemez Kimse Bize’ programında iki müzik insanı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, özel konuklarını ağırlayarak keyifli anlar yaşatacak