Bülent Ersoy kebapçıya dava açtı

Bülent Ersoy İzmir’de bulunan bir kebapçının kendi fotoğraflarını dükkanının bir bölümünde kullanması üzerine hakaret ve maddi manevi tazminat davası açtı.

Bülent Ersoy’un sahnesinde şarkı söyleyen Aleyna Tilki detone oldu

14 yaşında O Ses Türkiye yarışmasıyla meşhur olan ancak şöhreti kaldırmayan Aleyna Tilki sesini kaybetme riskiyle karşı karşıya Tilki geçen hafta ses tellerinden ameliyat olmuştu

Yapımcısıyla anlaşamayan Bülent Ersoy’dan tuhaf açıklama!

İlerleyen yaşına rağmen konserlerine devam eden Bülent Ersoy, 9 Ekim'de İstanbul'da vermeye hazırlandığı konseri tek taraflı iptal ettiğini duyurdu

Murat Kekilli'den Bülent Ersoy Gafı

Son zamanlarda mezarlık tartışmasıyla sık sık gündeme gelen Bülent Ersoy’la ilgili bir gafta ünlü şarkıcı Murat Kekilli’den geldi.

Mustafa Keser ile Bülent Ersoy hâkim karşısında!

Büyük umutlarla başlayan müzik eğlence programının sadece iki bölüm sürmesi üzerine Mustafa Keser, YouTube kanalından bir video yayınlamış ve Bülent Ersoy’u suçlamıştı.

Bülent Ersoy’dan Masumlar Apartmanı'na dudak uçuklatan teklif!

Beyoğlu’daki 7 katlı Temel Apartmanı yaklaşık 100 yıl önce Osmanlı Padişahı 2. Abdülhamit tarafından yaptırıldı Masumlar Apartmanı dizisine ev sahipliği yapan bina satışa çıkarıldı

Bülent Ersoy, 'Köpeklere zehirli et verilsin' diyen Yıldız Tilbe'yi savundu!

Bülent Ersoy, 'Köpeklere zehirli et verilsin' diyen Yıldız Tilbe'yi savundu! Bülent Ersoy'dan Yıldız Tilbe'ye destek gecikmedi.

Bülent Ersoy bir hafta önce ölen halasının haberini muhabirlerden öğrendi

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy bir hafta önce ölen halasının haberini muhabirlerden öğrendi. Şaşkınlığını gizleyemeyen Bülent Ersoy kısa süreli bir şok yaşadı.

Bülent Ersoy kalan son yakınını da kaybetti

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un acı günü. Bülent Ersoy bugün kalan son yakınını da kaybetti. Bülent Ersoy'un yakını Yalova'da korona tedavisi görüyordu.

Bülent Ersoy'un hastalığı açıklandı

ok tartılılan Anıtkabir ziyareti olay olan ve tekerlik sandalyede iken üniformalı bir subaya şemsiye tutturan Bülent Ersoy, tepki çekmeye devam ediyor

Bizimle ilgilenmedi, diyen orkestrasına Bülent Ersoy'dan cevap geldi

70 yaşındaki Diva üzüntüden hasta olduğunu söyleyerek otele dava açacağını söyledi. İşte ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un açıklamaları...

Bülent Ersoy Tutuklanan Orkestra Üyelerinin Ailelerine Para Gönderdi

Bülent Ersoy KKTC’de konser verdiği sırada sahte PCR testi kullanan ve tutuklanarak hapse mahkum edilen orkestra üyelerinin ailelerine beşer bin lira para gönderdi.

Mustafa Keser İle Bülent Ersoy Arasında Sular Durulmuyor

Mustafa Keser ile Bülent Ersoy arasındaki sözlü kavga devam ediyor. Mustafa Keser’in iddialarına Bülent Ersoy cevap verdi.

Orkestra Şefi Onur Özelçağlayan’ın Corona Testi Pozitif Çıktı

Bülent Ersoy’un orkestra şefiğini yapan ve geçtiğimiz gülerde KKTC’nde tutuklanarak bir buçuk ay hapis cezasına çarptırılan Onur Özelçağlayan’ın Corona Testi Pozitif Çıktı.

Bülent Ersoy’un Babası Fikret Erkoç Son Yolculuğuna Uğurlandı

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy geçtiğimiz gün kaybettiği babasını bugün torağa verdi. Ünlü isim cenaze töreni sırasında ayakta durmakta güçlük çekti.

Orkestrasının suçlamalarına Bülent Ersoy’dan jet yanıt geldi

Konser için 38 gün önce KKTC'ye giden Bülent Ersoy, konserini verdi ve Türkiye'ye döndü. Ancak ülkeye sahte PCR testiyle girdikleri anlaşılan 21 kişilik orkestra halen tutuklu.

Kıbrıs'ta rehin tutulan Orkestra ekibi, Bülent Ersoy'a ateş püskürdü!

Pandemi bitince ekibiyle birlikte konserlerine başlayan Bülent Ersoy’un konseri için Ercan Havalimanı’na gelen orkestra ekibi büyük şok yaşadı.

Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a çok ağır sözler: Keser babanın uşağı mı?

Mustafa Keser bir video yayınlayarak Bülent Ersoy hakkında çok ağır sözler söyledi. Bülent Ersoy'la Benzemez Kimse Bize programını sunan Mustafa Keser fena patladı. İşte o video!

Bülent Ersoy’un Babası Hayatını Kaybetti

Son olarak Mustafa Keser’in açıklamalarıyla magazin basınında gündem olan ünlü isim Bülent Ersoy’un babası Fikret Erkoç bugün hayata veda etti.

Mustafa Keser’den Bülent Ersoy’a Sitem

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve sadece iki bölüm süren Benzemez Kimse Bize adlı programın yayından kaldırılmasının ardından Mustafa Keser’den açıklama geldi.