Bülent İnal Hayatla Barış filmine dahil oldu

Taner Ölmez’in başrolünde yer alacağı ve Ampüte Futbol Milli Takım oyuncusu Barış Telli’nin hayatını anlatan Hayatla Barış filmine yeni bi isim katıldı.

Mevlana dizisine bomba isim! Şems-i Tebrizi rolünü canlandıracak

Çekimleri başlayan yeni dizi Hz. Mevlana için cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin önemli rollerinden olan Şems-i Tebrizi için bomba bir isimle anlaşma sağlandı. İşte o isim…

Mevlana dizisine flaş transferler yapıldı

13. yüzyıla damgasını vuran büyük Türk mutasavvıfı Hz. Mevlana'nın tasavvufi karakterini ve hayatını anlatan Mevlana dizisinin oyuncu kadrosu her geçen gün genişliyor

Mevlana dizisinin başrol oyuncusu belli oldu

Merakla beklenen yeni dizi Hz. Mevlana'nın oyuncu kadrosu netleşti. Mevlana dizisinin başrolü olacak isim de belli oldu. Mevlana karakterini hangi oyuncu canlandıracak?

Payitaht Abdülhamid oyuncularından duygusal veda

TRT'nin uzun soluklu dönem dizilerinden olan Payitaht Abdülhamid ekrana veda etti. Dizi ekibi duygusal anlar yaşadı. Payitaht Abdülhamid oyuncularından duygusal veda…

Payitaht Abdülhamid 149. Bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 149. Bölüm izle; Payitaht Abdülhamid 30 Nisan Cuma akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Payitaht Abdülhamid 149. Bölüm canlı izle!

Payitaht Abdülhamid 148. Bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 148. Bölüm izle; Payitah Abdülhamid 23 Nisan Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Payitaht Abdülhamid 148. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Payitaht Abdülhamid final mi yapıyor?

Ekranların uzun soluklu dizilerinde Payitaht Abdülhamid hakkında final iddiası gündeme geldi. Reyting rekortmeni dizi Payitaht Abdülhamid final mi yapıyor?

Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm izle

Sadaret makamından çıkarılan sahte iradeyi kim düzenledi? Abdülhamit, saraydaki haini bulabilecek mi? Şehzade Ahmed Nuri, kaçırılan subayları bulabilecek mi?

Payitaht Abdülhamit 139. Bölüm izle

Hainlerin tahviller üzerinden oynadığı oyun, devleti zor durumda bırakmıştır. Saraydaki hainleri bir bir deşifre eden Sultan Abdülhamid, saraydaki yeni haini bulabilecek mi?

Payitaht Abdülhamid 138.Bölüm İzle

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, Serdar Akar ve Emre Konuk’un yönettiği TRT1 dizisi Payitaht Abdülhamit 138. yeni bölümünde heyecan, sadakat ve gerilim her geçen gün artıyor.

Payitaht Abdülhamid 135. bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 135. bölüm izle; Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak.

Altan Erkekli Payitaht Abdülhamid kadrosuna katıldı

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid'in kadrosuna güçlü bir isim dahil oldu. Altan Erkekli Payitaht Abdülhamid kadrosuna katıldı.

Payitaht Abdülhamid kadrosunda Vildan Atasever sürprizi!

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Vildan Atasever yeniden seyirciyle buluşuyor. Vildan Atasever, Payitaht Abdülhamid dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Payitaht Abdülhamid Bülent İnal o bankanın reklam yüzü oldu!

Payitaht Abdülhamid dizisinde başrol oyuncusu olan Bülent İnal bir bankanın reklam yüzü oldu. Sevilen oyuncu İnal, bankanın iletişim çalışmalarında yer alacak. İşte detaylar…

Payitaht Abdülhamid 111. Bölüm izle

TRT'nin sevilen dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid 111. bölümü ile bu akşam karşınızda olacak. Payitaht Abdülhamid 111. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 110. Bölüm izle

Sultan Abdülhamid Han'ın yönetimdeki 13 yılını ekrana yansıtan Payitaht Abdülhamid dizisi bu akşam yeni bölümüyle karşınızda olacak. Payitaht Abdülhamid 110. Bölüm izle!

Payitaht Abdülhamit 16. bölüm fragmanları yayınlandı...

Payitaht Abdülhamid dizisinin bu hafta yayınlanacak olan 16. bölümünün 2 fragmanı da yayınlandı. Sevilen tarih dizisinde bu hafta, hain Mahmut Paşa’ nın sonu geliyor. Hainin peşine düşen Sultan, sonunda Mahmut Paşa’ ya ulaşıyor.

Payitaht Abdülhamit son bölümde neler oldu?

Abdülhamit’in kurtlarla dansının konu olduğu 12. bölüm son derece heyecanlıydı. ‘Bizim rengimiz bozdur. Bu oyunda düşen biz olmayacağız ayakta kalacağız’ diyen Sultan’ın hamleleri görülmeye değerdi. Son bölüm yine soluksuz izlendi.

Payitaht Abdülhamit dizisi 9. Bölüm fragmanı yayınlandı

İki hafta aradan sonra izleyicisiyle buluşan TRT ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamit’in 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Bakalım 9. bölümde neler olacak? Payitahtta yaşananlar nefes kesmeye devam edecek.