Kuş Uçuşu 2 Sezon Ne Zaman?

Netflix platformunun Ay Yapım imzalı dizisi Kuş uçuşu büyük bir ilgi gördü. Dizinin yeni sezonu gelecek mi? 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Burak Yamantürk Yeni Bir Diziyle Anlaştı

Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Elbet Bir Gün adlı yapımda rol alan başarılı oyuncu Burak Yamantürk’ün rol alacağı yeni dizi belli oldu.

Ünlü Oyuncu Özge Özpirinçci Anne Oldu

Ünlü ve güzel oyuncu Özge Özpirinçci’nin bugün özel bir hastanede gerçekleştirilen operasyonla bir kız çocuğu dünyaya geldi.

Özge Özpirinçci'nin Bebeğinin İsmini Babası Burak Yamantürk Kabul Etmedi

Son projesi İlk ve Son dizisi olan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci kısa süre sonra kucağına alacak olduğu bebeğinin ismini kimseye kabul ettiremedi.

Özge Özpirinçci Burak Yamantürk ile Dünya Evine Girdi

Ünlü Oyuncu Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk sade bir tören ile dünya evine girdi. Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci’nin hayranları fotoğrafları görünce sevinçten havaya uçtular

Özge Özpirinçci'den Hayranlarını Üzecek Karar

Genç ve güzel oyuncu Özge Özpirinçci'den hayranlarını üzen karar geldi. Bebeğini kucağına almayı bekleyen oyuncu sakin bir hayata geçiş yapacak.

Elbet Bir Gün Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek yeni dizilerden Elbet Bir Gün’ün erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Ünlü Oyuncu Özge Özpirinçci’den Sürpriz

Ünlü ve güzel oyuncu Özge Özpirinçci ile birlikte olduğu Burak Yamantürk’ün bir bebek bekledikleri ve ünlü oyuncunun 13 haftalık hamile olduğu öğrenildi.

TRT1 dizisi Ya istiklal Ya Ölüm oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı

Tarih ve idealizm aşılayan dizilerin odağı TRT1 Kurtuluş mücadelesini ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Ya istiklal Ya Ölüm oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı

Kadın Dizisinin Bahar’ı Özge Özpirinççi’den Evlilik Açıklaması Geldi!

Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın'ın başrol oyuncusu Özge Özpirinçci 2020'de evlilik var mı sorusuna bakın nasıl yanıt verdi?

Sevgili Geçmiş Kenan Soykan (Burak Yamantürk) kimdir?

Star Tv'de yayınlancak yeni dizi Sevgili Geçmiş'in oyuncuları belli oldu. Sevgili Geçmiş dizisinde Kenan Soykan karakterini oynayacak Burak Yamantürk kimdir?