Yıldız De Bana bu akşam neden yok? Yıldız De Bana yeni bölüm ne zaman?

Jüri koltuğunda Hülya Avşar, Büşra Pekin ve Zafer Algöz'ün oturduğu Yıldız De Bana cuma günleri yayınlanıyor. Bugün yayınlanması beklenen program Kanal D yayın akışında yer almadı.

Büşra Pekin “Yıldız De Bana” ile ekrana dönüyor

Hülya Avşar, Zafer Algöz ve Büşra Pekin’in jüri olarak görev yaptığı Yıldız De Bana yarışması Kanal D'de başlıyor. Büşra Pekin ara verdiği ekranlara jüri olarak geri döndü.

Hülya Avşar'lı 'Yıldız De Bana' başlıyor

Oyunculuk sektörüne yeni oyuncular kazandırma iddiasındaki ‘Yıldız De Bana’ yarışma programı Türkiye genelinde 6 şehirde seçmeler yapacak

Hülya Avşar, Kerem Alışık ve Büşra Pekin'den yepyeni bir yarışma!

Hülya Avşar, Kerem Alışık ve Büşra Pekin'i bir araya getiren yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Hülya Avşar'ın yeni programının adı ne?

Büşra Pekin'in Yeni İmajı Hayranlarını Şaşırttı

Dizi ve filmlerin aranılan genç ve başarılı oyuncularından biri olan ünlü misim Büşra Pekin’in zayıflamış ve yeni imajlı hali herkesi şaşırttı.

Dilberay filminin başrol oyuncusu Büşra Pekin'e otoriterlerden tam not!

Diberay filmiyle dikkat çeken Büşra Pekin performansıyla filmin hasılatında büyük rol oynadı. 4 Şubat’ta gösterime giren “Dilberay” filminin başrol oyuncu Büşra Pekin tam not aldı

Dilberay Filmi İlk Haftadan 3.7 Milyonluk Hasılatı İle Rekor Kırdı!

Ünlü sanatçı Dilberay 63 yaşında hayatını kaybetmesinin ardınan, kendisini canlandıran Büşra Pekin’in yer aldığı Dilberay Filmi ilk haftadan 3.7 milyonluk hasılat rekoru kırdı.

Ünlü Komedyen Büşra Pekin Sette Ölümden Döndü

BKM Mutfak ile ünlenen milyonları sevdiği ünlü komedyen Büşra Pekin yeni projesi için yer aldığı sette ölümden döndü. Yaşadığı korku dolu anları anlattı.

15 kilo veren Büşra Pekin o rol için bakın kaç kilo aldı?

Ünlü oyuncu Büşra Pekin verdiği kiloların bir kısmını geri aldı. Dilber Ay filmi için hazırlanan Büşra Pekin bakın kaç kilo aldı? Büşra Pekin bu kez aldığı kilolarla gündemde...

Şafak Sezer: Bir Daha O İsimlerle Çalışmam!

Ünlü komedyen ve oyuncu Şafak Sezer Kutsal damacana adlı filmde birlikte rol aldıkları Ersin Korkut ve Büşra Pekin’e sert ifadelerle yüklendi! İşte detaylar!

Şafak Sezer Hangi İki Ünlüye Çok Kızdı!

Şafak Sezer Serdar ortaç’ın İnstagram hesabından katıldığı canlı yayında Kutsal Damacana adlı filmde rol aldığı Ersin Korkut ve Büşra Pekin hakkında sert sözler söyledi.