Senden Daha Güzel Dizisini İzleyenler Fazla Kastan Rahatsız Oldu! Can Yaman Benzetmesi

Cemre Baysel ve Burak Çelik’in başrolünde olduğu Senden Daha Güzel dizisini ilk bölümden itibaren izleyen izleyici fazla kastan rahatsız oldu. Burak Çelik, Can Yaman’a benzetildi

Can Yaman Türkiye’ye dönme noktasında kararını verdi

erek sinema ve Tv dizileri gerekse reklam çalışmaları için bir süredir İtalya'da yaşayan Can Yaman, ülkesine dönme noktasında kesin kararını verdi

Hande Erçel’den Can Yaman tepkisi!

Can Yaman'ın partneri olarak aynı projede yer alması için teklif götürülen Hande Erçel aynı ücreti talep etti Talepi kabul görmeyen genç oyuncu isyan bayrağını çekti

Oğuzhan Koç ile evlenmeye hazırlanan Demet Özdemir düğün yerini açıkladı

İlişkileri bir düzelip bir bozulan sonunda bu yaz mevsiminde nikah masasına oturmaya karar veren  Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir düğün tarihlerini açıkladı

Disney +'nın Tanıtımında Hangi Ünlü Nasıl Yer Alıyor?

Disney + yakında yayına başlıyor. İnternet yayın platformu anlaşmaya vardığı ünlü isimlerle çekeceği reklam filmlerinin içeriğini ve konseptini belirledi.

Can Yaman’a anlamlı ödül!

Monte Carlo Film Festivali'nde Can Yaman rüzgarı esti Zor durumdaki çocuklara yardım etmek için "Can Yaman for Children" derneğini kuran oyuncu ödül yağmuruna tutuldu

Can Yaman’dan Dünya barışı için anlamlı hareket!

22 Nisan Dünya Günü'nde Ukraynalı çocuklarla buluşacak olan Can Yaman, Toskana'da Santa Croce Belediyesi'nin hazırladığı etkinlikte Ukraynalı çocuklarla birlikte ağaç dikecek

Disney Plus’ın yayın tarihi ve ücreti açıklandı

Güçlü isimlerle anlaşma yapan Disney Plus'ın Türkiye'de yayına başlayacağı tarih açıklandı. Disney Plus’ın yayın tarihi ve aylık ücretinin ne kadar olacağı belli oldu.

Can Yaman'ın Disney Plus'taki çok konuşulacak dizisi ortaya çıktı!

Can Yaman bir süre önce Disney Plus platformu ile anlaşmaya varmıştı. Oyuncunun rol alacağı dizinin El Turco olduğu açıklandı.

Demet Özdemir rakiplerini geride bıraktı

Oyuncuların performansını ölçen IMDb Starmetre sonuçları açıklandı. 2. sıraya yerleşen Demet Özdemir en yakın rakibine fark attı. Can Yaman ve Engin Altan Düzyatan ilk üçe girdi

Can Yaman'ın Yeni Projesi Belli Oldu

Ünlü oyuncu Can Yaman’ın yeni rolü belli oldu. Dünyaya adını duyurmayı başaran yetenekli oyuncu özellikle İtalya'da büyük ilgi görüyor.

Özge Gürel Yeni Bir Anlaşma İmzaladı

Bay Yanlış dizisinde Can Yaman ile başrol paylaşan genç oyuncu Özge Gürel İtalyanların kalbini kazanmayı başardı. İtalyan markasının yüzü olacak.

Can Yaman duygularını paylaştı

Çeşitli projeler için İtalya'da bulunan Can Yaman, seçkin bir topluluğun katıldığı gecede yaşadıklarını ve aldığı ödülü sevenleriyle paylaştı.

İtalyanların Can Yaman sevgisi bitmiyor

Bir süredir İtalya'da bulunan Can Yaman, bir yandan yoğun projelerle boğuşurken diğer yandan İtalyan halkının aşırı sevgi gösterilerine karşılık vermeye çalışıyor.

Can Yaman’a büyük şok!

Oyunculuğundan ziyade adının karıştığı skandallarla gündeme gelen Can Yaman, bir süredir beraber olduğu İtalyan spiker Diletta Leotta 'nın ihanetine mi uğradı?

Ünlü Oyuncu Can Yaman Hakkında Şok İddia!

Ünlü isim Can Yaman hakkında yine bir iddia ortaya atıldı. İtalyan gazetesinin iddiasına göre Can Yaman Diletta Leotta aşkı sadece bir kurmacadan ibaret.

Can Yaman ve Diletta aşkında şoke eden iddia

Bir süredir İtalya'da reklam filmlerinde oynayan Can Yaman ve Diletta aşkında şoke eden iddia ortalığı sarstı. Can Yaman Hayranları bu iddiayı merak ediyor.

Can Yaman'a İtalya'dan Dizi Teklifi

Ünlü oyuncu Can Yaman dur durak bilmiyor! İtalya'dan yeni bir dizi teklifi alan Can Yaman'dan yeni bir dizi için daha anlaşma yaptığı öğrenildi.

Can Yaman ile ilgili flaş iddia!

Reklam çekimi için gittiği İtalya’da Avrupa'nın en ünlü spor spikerlerinden olan Diletta Leotta ile yakınlaşan Can Yaman'ın aşkı hem Türkiye'de hem de İtalya'da gündem oldu

Can Yaman’ın Yeni Aşkı Kim?

Can Yaman’ın yeni sevgilisi ortaya çıktı. İtalya’da Yayınlanan dergi Can Yaman ile güzel İtalyan Spiker Diletta Leotta arasında aşk olduğunu ileri sürdü.