Show Tv dizisi Maviye Sürgün’ün afişi yayınlandı

Çekimleri şirin beldemiz Marmaris’te devam eden Show Tv dizisi Maviye Sürgün'ün heyecanla beklenen afişi yayınlandı ve izleyiciden büyük ilgi gördü.

Maviye Sürgün Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

İnter Medya tarafından Güney Amerika ülkeleri için hazırlanan Maviye Sürgün dizisinin çekimleri Marmaris’te devam ediyor.

Damla Sönmez'in Yeni Dizisi Mavi Sürgün'ün Konusu Ne?

03 Medya tarafından Güney Amerika için hazırlıklar süren ve Damla sönmez ile Caner Cindoruk’un başrolü paylaştığı Mavi Sürgün dizisinin konusu Ne?

Damla Sönmez'den Yeni Dizi

Son olarak Aziz dizisinde rol alan ünlü ve güzel oyuncu Damla Sönmez’in rol alacağı yeni dizi belli oldu. Ünlü oyuncu yurt dışı için hazırlanacak Mavi Sürgün dizisinde rol alacak.

Aziz Dizisinin Dilruba’sı Damla Sönmez Diziden Ayrıldı Mı?

Show TV ekranlarının başrollerinde Murat Yıldırım’ın oynadığı sevilen dizisi ‘Aziz’in Dilruba’sı Damla Sönmez diziden ayrılıyor mu? Neden ayrılıyor? Öldü mü?

Aziz Dizisi Setinden Kötü Haber

Show Tv ekranlarında cuma akşamları seyirciyle buluşan Aziz dizisinden son günlerde peş peşe kötü haberler gelemeye devam ediyor.

Show TV dizisi Aziz başlamadan rekor kırdı! 

Trend olan tarihi dönem dizilerine bir yenisi daha eklendi. Tarihi dizilerde ben de varım diyen Show TV'nin yakında başlayacak olan dizisi Aziz'in tanıtımı rekor kırdı

Aziz dizisinde flaş ayrılık! Başrol oyuncusu dizi başlamadan ayrıldı

Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Aziz dizisinde flaş ayrılık. Murat Yıldırım'ın partneri olan başrol oyuncusu diziden ayrılma kararı aldı. İşte Aziz oyuncunun ayrılık nedeni?

Damla Sönmez, Yeni Sezonda İddialı Dizide!

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinin Efsun’u yeni sezonda yeni karaktere hazırlanıyor. Aziz dizisinde ekranlarda yeniden seyircisi ile buluşacak olan isim Damla Sönmez Oldu.

Final hazırlıkları yapan Çukur dizisinden anlamlı kampanya!

Bazen eleştirilen bazen de ödüle boğulan Çukur dizisi final öncesi muhteşem bir kampanya başlattı. Bu anlamlı kampanyayı Efsun karakteri duyurdu.

Okan Bayülgen’in “Kaka” Açıklamasına Damla Sönmez’den Cevap Geldi!

Ünlü Şovmen Okan Bayülgen'in geçtiğimiz günlerde oyuncularla ilgili açıklamasına yine bir oyuncudan cevap geldi. Damla sönmez Okan Bayülgen'e nasıl cevap verdi? İşte detaylar!

Çukur’da Baykal’ın Kızı Efsun Karakterine Hangi Oyuncu Hayat Verecek?

Güzel oyuncu Damla sönmez Çukur'la yeniden ekranlara dönüyor. Baykal'ın kızı Efsun'u canlandıracak oyuncu Çukur'da Yamaç'la aşk mı yaşayacak? Cevabı haberimizde!