Mehmet Şef Masterchef'ten ayrıldı

Babacan tavırlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kuran Şef Mehmet Yalçınkaya’nın yeni sezonda yer almayacağı haberi gündeme bomba gibi düştü

Metin Yavuz MasterChef Türkiye şampiyonu oldu

Üç aşamalı yarışma neticesinde Metin Yavuz, Kıvanç Karadeniz ‘i geçerek MasterChef Türkiye 'de adını şampiyon olarak yazdırdı

MasterChef Türkiye’nin Ünlü Şefi Somer Sivrioğlu’ndan Flaş Mehmet Yalçınkaya Açıklaması!

MasterChef Türkiye Programının sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu katıldığı bir programda ekip arladaşı Mehmet Yalçınkaya ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

Danilo Zanna Boşanamıyor

Halen MasterChef Türkiye’de jüri üyeliği yapan Danilo Zanna ile Türk eşi Tuğçe Demirbilek anlaşmalı boşanma protokolünde uzlaşamadı ve boşanma süreci sıkıntıya girdi.

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor

Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasının başarılı İtalyan Jüri üyesi Danilo Zanna ile Türk eşi Tuğçe Demirbilek ayrılma kararı aldı.

MasterChef Türkiye 2. bölüm izle

MasterChef Türkiye 2. bölüm izle; MasterChef Türkiye'nin 18 Temmuz Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünü izlemek için tüm detaylar haberimizde.

Danilo Zanna’nın Acı Günü! Ünlü Şef Babasını Kaybetti!

Ünlü İtalyan şef Danilo Zanna’nın acı kaybı. Ülkemizde yaşayan Danilo Zanna babası Armando Zanna’yı kaybettiğini duygusal bir mesajla duyurdu. İşte detaylar!

Master Chef'in yeni juri üyesi Danilo Zanna kimdir?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Master Chef programında bir değişim yaşandı. Programdan ayrılın jürinin yerine Danilo Zanna getirildi. Danilo Zanna kimdir?

Lezzet Akademisi programı ne zaman başlıyor? Yarışmaya nasıl başvuru yapılır

Ekranların yeni yemek yarışması olmaya hazırlanan program Lezzet Akademisi ne zaman başlayacak? Programa asıl başvuru yapılır?