Yeni Baba Olan Taner Ölmez'den Çarpıcı Açıklamalar

Geçtiğimiz günlerde baba olan ve eşi Ece Çeşmioğlu ile ilk bebekleri Zeynep’i kucaklarına alan genç oyuncu Taner Ölmez babalığını ve oyunculuğunu anlattı.

Taner Ölmez ve Ece Çesmioğlu Bebeklerine Kavuştu

Ünlü oyuncu çift Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu bugün bekledikleri bebeklerini kucaklarına aldı. Çift bebeklerine Zeynep adını verdi.

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin cinsiyetini öğrendi

Ünlü oyuncu çift Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun bebekleri olacak. Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu.

Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi

Başrolünde yer aldığı 'Mucize Doktor' dizisinde 'Ali Vefa' karakteriyle gönüllerde taht kuran Taner Ölmez, aradığı mutluluğu bulduğu oyuncu Ece Çeşmioğlu ile dünyaevine girdi.

Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez evlilik tarihini açıkladı

Mucize Doktor dizisindeki performansıyla son dönemde oldukça başarılı işlere imza atan Taner Ölmez evleniyor. Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez evlilik tarihini açıkladı!

Tutunamayanlar şok değişikliklerle yoluna devam edecek!

Absürt komedi dizisi Tutunamayanlar'ın akıbeti merak edilirken yapımcısından açıklama geldi. Sevilen dizi Tutunamayanlar yoluna nasıl devam edecek? İşte detaylar…

Mucize Doktor’un Doktor Ali’si Taner Ölmez Nişanlandı!

Doktor Ali Vefa nişanlandı. Başarılı oyuncu Taner Ölmez yine kendisi gibi oyuncu olan ve Tutunamayanlar’da İrem karakterini canlandıran Ece Çeşmioğlu ile nişanlandı.

Mucize Doktor’un Ali Vefa’sından sürpriz evlilik teklifi!

Mucize Doktor'daki Ali Vefa rolü ile izleyicinin büyük beğenisini toplayan yakışıklı oyuncu Taner Ölmez'den sürpriz evlenme teklifi..

Tutunamayanlar dizisi İrem (Ece Çeşmioğlu) kimdir?

TRT 1 ekranlarının yeni sezondaki en iddialı dizisi Tutunamayanlar çok yakında izleyicisi ile buluşacak. Peki Tutunamayanlar dizisi İrem (Ece Çeşmioğlu) kimdir?