Kanunsuz Topraklar'daki gizemli oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Kanunsuz Topraklar dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Kanunsuz Topraklar'daki gizemli oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı.

Ünlü oyuncular Kanunsuz Topraklar kadrosunda

Yeni dizi Kanunsuz Topraklar kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Kanunsuz Topraklar'a ünlü bir isim daha dahil oldu.

Fox'un yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın ilk tanıtımı yayınlandı

FOX’un yeni dizisi “Kanunsuz Topraklar”ın ilk tanıtımı yayınlandı. Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili’nin başrollerini paylaştığı dizi, yeni sezonda dizi severlerle buluşacak.

Kanunsuz Topraklar Çekimlere Başladı

Fox Tv ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek olan iddialı dizi Kanunsuz Topraklar Zonguldak’ta sete indi ve çekimlere başladı.

Kanunsuz Topraklar dizisine iki yeni isim daha katıldı

Yeni dizi Kanunsuz Topraklar dizisine iki yeni isim daha katıldı. Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolde olduğu Kanunsuz Topraklar dizisine hangi oyuncular katıldı?

Kanunsuz Topraklar'da hangi oyuncular var? Kanunsuz Topraklar konusu nedir?

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Kanunsuz Topraklar oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Kanunsuz Topraklar dizisinde hangi oyuncular var? Kanunsuz Topraklar konusu nedir?

Ramo'nun başarılı oyuncusu Esra Bilgiç hangi projede yer alacak?

Final yapan sevilen dizi Ramo'nun güzel başrolü Esra Bilgiç yeni bir proje için anlaşma sağladı. Ramo'nun başarılı oyuncusu Esra Bilgiç hangi projede yer alacak? İşte detaylar…

Show Tv dizisinden final kararı

Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Ramo dizisinin sözleşmesi sona erdi. Hayranları sözleşme yenilemeyen dizinin final yapıp yapmayacağını merak ediyor. Final tarihi haberimizde.

Ramo kadrosuna sürpriz bir isim katılıyor

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Ramo dizisine sürpriz bir isim katılıyor. Sevilen dizinin yeni bölümlerinde usta oyuncu da yer alacak. İşte o isim…

Ramo setinde koronavirüs paniği

Ekranların sevilen dizilerinden Ramo'da koronavirüs paniği yaşanıyor. Ramo dizisi ekibi koronavirüs vakalarının artmasından dolayı yeni bölüm çekimleri aksadı.

Ramo 33. bölüm izle

Ramo 33. bölüm izle; 19 Şubat Cuma akşamı Ramo dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Ekranların sevilen dizisi Ramo yeni bölüm hakkındaki tüm detaylar haberimizde…

Burak Demir Ramo kadrosunda!

Arıza dizisinden Ramo'ya flaş transfer. Sevilen oyuncu Burak Demir Ramo kadrosunda. Oyuncu Burak Demir Ramo'da hangi karakteri canlandıracak? İşte detaylar…

Ramo 31. bölüm izle

Ramo 31. bölüm izle; Heyecan dolu Ramo yeni bölüm bu akşam ekrana geliyor. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in rol aldığı Ramo 31. Bölüm izle!

Ramo dizisine yeni bir isim dahil oldu

Ekranların sevilen dizilerinden bir olan Ramo'nun oyuncu kadrosu genişliyor. Olgun Şimşek'in ayrıldığı Ramo'ya yeni bir karakter geliyor. Ramo dizisine yeni isim!

Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç Oyunluğu Bırakıyor mu?

Ramo’nun güzel ve hırçın kızı Sibel karakterini canlandıran oyuncu Esra Bilgiç oyunculuğu bırakıyor mu? İşte oyuncudan konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar!

Ramo 16. Bölüm izle!

Sevilen dizi Ramo bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Ramo 16. Bölüm izlemek için bağlantıyı aşağıdaki kullanın!

Ramo 14. Bölüm izle!

Ekranların sevilen dizilerinden Ramo bu akşam yeni bölümüyle seyirci karşısında. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerde olduğu Ramo 14. Bölüm izlemek için tıklayın!

Ramo Oyuncularından RTÜK’e Cevap!

Show Tv’nin başarılı dizisi Ramo başlar başlamaz şikayetler de başladı. Ramo ve RTÜK arasında karşılıklı mesajlaşmalar bir anda gündem oldu. İşte detaylar!

Ramo setinde talihsiz kaza! Murat Yıldırım o kazayı ucuz atlattı!

Sevilen dizi Ramo'nun setinde talihsiz bir kaza yaşandı. O kazada yaralanan dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım olayı ucuz atlattı. İşte tüm detaylar!

Ramo yeni sezon için İstanbul'da sete çıktı! İşte setten ilk görüntüler!

Ramo, geçen sezonun en iddialı dizilerinden biriydi. Adana'da çekilen dizinin seti İstanbul'a taşındı. Yeni sezon çekimleri başlayan diziden ilk görüntüler de geldi!