Esra Bilgiç’in Partneri Belli Oldu

Son olarak Atatürk dizisinde rol alan başarılı ve güzel oyuncu Esra Bilgiç’in Aşk Sanatı filmindeki partneri belli oldu.

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç Organize İşler dizisinde

Son olarak Atatürk dizisinde Aras Bulut İynemli ile birlikte rol alan güzel oyuncu Esra Bilgiç Organize İşler dizisi ile anlaştı.

Esra Bilgiç'in Atatürk Dizisinde Canlandıracağı Madam Corinne Kimdir?

Disney Plus’ın iddialı yapımlarından Atatürk dizisinde rol alacak olan Esra Bilgiç dizide Atatürk’ün çok değer verdiği Madam Corinne’ye hayat verecek

Esra Bilgiç Atatürk Dizisinde Hangi Karakteri Canlandıracak?

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının anlatılacağı dizide genç ve güzel oyuncu Esra Bilgiç’in hangi karaktere hayat vereceği belli oldu.

Atatürk Dizisine Bir Flaş Oyuncu Daha Katıldı

Disney +’da 2023 yılında yayınlanacak olan ve toplam 7 bölümden oluşacak Atatürk Dizisinin kadrosuna son dönemin başarılı ve güzel oyuncusu Esra Bilgiç de dahil oldu.

Terzi dizisinde Çağatay Ulusoy'un yeni partneri belli oldu

İlk adı Süslü Korkuluk olan Terzi dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Terzi'de kadın başrol oyuncusu kim oldu?

Esra Bilgiç Süslü Korkuluk Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Sebebi!

Süslü Korkuluk dizisinde rol alacağı açıklanan ünlü oyuncu Esra Bilgiç projeden neden ayrıldığının cevabını sosyal medya hesabından duyurdu.

Süslü Korkuluk'ta bu kez Esra Bilgiç krizi yaşanıyor

Yeni dizi Süslü Korkuluk'ta sular durulmuyor. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisinde bu kez Esra Bilgiç krizi yaşanıyor. İşte detaylar…

Esra Bilgiç biri Victoria’s Secret olmak üzere iki yeni reklam anlaşması yaptı

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç'in yıldızı parlamaya devam ediyor. Esra Bilgiç biri Victoria’s Secret olmak üzere iki yeni reklam anlaşması yaptı. İşte Esra Bilgiç'in yaptığı anlaşmalar…

Ülkemizin en iddialı aksiyon filmi Adanış Kutsal Kavga’dan görkemli gala!

Yapımcılığını FFP Media’nın üstlendiği, İsmail Filiz, Baki İlhan ve Esra Bilgiç’in başrollerini paylaştığı Adanış Kutsal Kavga filmi ülkemizin aksiyon sinemasında çığır açacak

Son Olarak Yabancı Dizisinde Rol Alan Salih Bademci Süslü Korkuluk Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

OGM Pictures tarafından hazırlıkları sürdürülen ve Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Süslü Korkuluk’un kadrosuna başarılı oyuncu Salih Bademci de katıldı.

Süslü Korkuluk dizisinde Çağatay Ulusoy’un partneri belli oldu

Cem Karcı’nın yönettiği Süslü Korkuluk dizisinde erkek başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un partneri kadın başrol için Esra Bilgiç ile anlaşıldı

Kanunsuz Topraklar’ın Finalinden Sonra Esra Bilgiç’e Bomba Teklif

Erken Final yapan Kanunsuz Topraklar’da Gülfem karakterini canlandıran güzel oyuncu Esra Bilgiç’e Süslü Korkuluk dizisinden bomba bir teklif geldi.

Emel Gölgeçen Kanunsuz Topraklar Ekibine Dahil Oldu. Emel Gölgeçen Kimdir?

Faruk Teber'in yönetmenliğinde çekilen Kanunsuz Topraklar dizi ekibine bir isim daha katıldı. Ünlü oyuncu ve sunucu Emel Gölgeçen Mehveş karakteri ile seyircisiyle buluşacak.

Murat Yıldırım Aylar Sonra Ramo’yu Eleştirdi

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım Ramo dizisinin final kararı ardından ilk kez eski dizisini eleştirdi. Dizinin tadı damağında kaldığını ifade etti.

Kriz çıkardığı söylenen Esra Bilgiç sessizliğini bozdu!

Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncusu Esra Bilgiç, hayranlarını kahretti. Kendisinden hiç beklenilmeyen kapris haberleriyle gündem olan Esra Bilgiç, kriz haberlerine tepki gösterdi

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç'in setteki kaprisleri çalışanları bıktırdı

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç'in sette yaptığı kaprislerin kriz çıkardığı iddia edildi. Bir reklam filmi setinde Esra Bilgiç'le sorunlar yaşayan set çalışanları isyan etti.

Kanunsuz Topraklar'daki gizemli oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Kanunsuz Topraklar dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Kanunsuz Topraklar'daki gizemli oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı.

Ünlü oyuncular Kanunsuz Topraklar kadrosunda

Yeni dizi Kanunsuz Topraklar kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Kanunsuz Topraklar'a ünlü bir isim daha dahil oldu.

Fox'un yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın ilk tanıtımı yayınlandı

FOX’un yeni dizisi “Kanunsuz Topraklar”ın ilk tanıtımı yayınlandı. Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili’nin başrollerini paylaştığı dizi, yeni sezonda dizi severlerle buluşacak.