Sağlık Bakanı'ndan Sertap Erener'e teşekkür

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan ünlü şarkıcı Sertap Erener'e teşekkür geldi. Fahrettin Koca sosyal medya hesabından Erener'in seslendirdiği klibi paylaştı ve teşekkür etti.

Şener Şen ve Ezgi Mola'dan sürpriz kampanya!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile başlayan sağlık kampanyalarına usta sanatçı Şener Şev Ezgi Mola da destek verdi. Türk halkına seslenen ünlüler, gelinen noktayı anlattı.

Demet Akalın'ın yeni hali görenleri şaşkına çevirdi!

Demet Akalın'ın yeni hali görenleri şaşkına çevirdi! Demet Akalın kaç kilo? Demet Akalın kaç yaşında? Demet Akalın haberleri.

Sadakatsiz Dizisinin Derya’sından Sert Çıkış!

Sadakatsiz Dizisinin genç ve güzel oyuncusu Özge Özder’den koronavirüs salgını dolayısıyla maskesini doğru bir şekilde takmayanlara sert sözler!

Sağlık Bakanlığından sonra Cem Yılmaz’a bir çağrı da İBB’den geldi

Son günlerde Sağlık Çalışanlarıyla ilgili çağrıda bulunan Cem Yılmaz’ın teklifi Sağlık Bakanı tarafından olumlu bulundu ve sıraya İstanbul Büyükşehir Belediyesi girdi.

Cem Yılmaz'ın teklifine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan olumlu yanıt!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya bir teklifte bulundu. Bakan Koca'dan Cem Yılmaz'a olumlu cevap!

Hangi oyuncu ağlayarak Sağlık Bakanından yardım istedi?

Hangi oyuncu ağlayarak Sağlık Bakanından yardım istedi? Herkes bir anda gözyaşlarıyla gündeme gelen o ünlü oyuncuyu ve Sağlık Bakanından neden yardım istediğini merak ediyor?

Ceza'dan Sağlık Bakanı Koca'ya göndermeli ilginç şarkı!

sosyal hesabından yaptığı açıklamalarla bizleri asrın belası Corona konusunda bilgilendiren Sağlık Bakanı Fahretttin Koca'ya bir destek de sanat camiasından geldi.

Sağlık Bakanı'ndan Survivor 2020 Final Bölümüne Eleştiri!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Survivor 2020’nin İstanbul’da düzenlenen Final bölümünde meydana gelen tedbirsizliği uyararak eleştirdi. İşte detaylar!