Burak Özçivit küfür iddialarına karşılık yanıt verdi!

Burak Özçivit küfür iddialarına karşılık yanıt verdi! Burak Özçivit Kuruluş Osman izle. Kuruluş Osman canlı izle. Burak Özçivit kaç yaşında? Burak Özçivit geliri.

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisine Yeni Bir Oyuncu Katıldı

TRT 1 ekranlarında yakında ekranlara gelecek olan ve seyircinin büyük merakla beklediği Alparslan Büyük Selçuklu Dizisine başarılı oyuncu Esra Kızıldoğan Dahil oldu

Setlere geri dönen Fahriye Evcen'den ilk kareler geldi

TRT 1'in iddialı Alpaslan dizisi 2. sezonunda da iddiasını sürdürüyor. Dizinin en büyük kozu Alparslan rolüyle Barış Arduç ve Akça Hatun'u canlandıracak olan Fahriye Evcen olacak

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi. Hangi oyuncu ne kadar ücret alıyor?

Ayşegül Ünsal Alparslan Dizisine Katıldı

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Alparslan dizisi iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim olarak Ayşegül Ünsal da dahil oldu.

Alparslan dizisinden ilk kareler geldi

Geçtiğimiz yıl "Uyanış Büyük Selçuklu" adıyla TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran dizinin devamı olan Alparslan dizisinin hazırlıkları son sürat devam ediyor.

Alparslan Dizisinde Akça Hatun’u Canlandıran Fahriye Evcen Derslere Başladı

Yeni yayın döneminde TRT 1 ekranlarında yayınlanacak Alparslan Dizisinde Akça Hatun karakterini canlandıracak Fahriye Evcen dizi için kılıç kullanma ve at binme derslerine başladı.

Orman yangını sonrası Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden yeni açıklama!

Orman yangını sonrası Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden yeni açıklama! Orman yangınları ile mücadelede Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ne yaptı?

Fahriye Evcen ve Barış Arduç’un Başrolü Paylaştığı Alp Arslan’ın Yayın Günü ve Tarihi Belli Oldu!

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak Alp Arslan dizisinin başrollerini Barış Arduç ve Fahriye Evcen paylaşıyor. Alp Arslan’ın yayın tarihi belli oldu.

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in Evine Yangın Alarmı

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, kendilerine gelen bir telefonla neye uğradığını şaşırdı! Gümüşlük yangını ünlü çiftin Bodrum'daki villasına dayandı.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Yeni Oyuncu

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncularını bir bir belirlemeye devam ediyor. Sezonun en iddialı yapımı Uyanış Büyük Selçuklu başarılı oyuncu Zeynep Özder ile anlaşmaya vardı.

Uyanış Büyük Selçuklu ile Anlaşan Fahriye Evcen Dizi İçin Özel Eğitim Alıyor

Uyanış Büyük Selçuklu ile anlaşan güzel oyuncu Fahriye Evcen dizi için kapma girerek özel bir ekipten aksiyon dersleri alacak.

Fahriye Evcen Uyanış Büyük Selçuklu Yolunda

TRT 1 ekranlarının başarılı yapımı Uyanış Büyük Selçuklu cast çalışmalarına devam ediyor. Dizi de Barış Arduç’un partnerinin Fahriye Evcen olacağı iddia edildi.

Fahriye Evcen reklamların yıldızı oldu! İşte Fahriye Evcen'in reklam filmleri

Uzun süredir dizi projelerinde yer almayan Fahriye Evcen reklam kuşaklarında en çok görülen isimlerden oldu. İşte Fahriye Evcen'in yer aldığı tüm reklam filmleri…

Burak Özçivit'ten romantik doğum günü paylaşımı!

Burak Özçivit'ten romantik doğum günü paylaşımı! Burak Özçivit, Fahriye Evcen'in doğum gününü kutladı. Burak Özçivit kimdir?

Fahriye Evcen'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu!

Fahriye Evcen'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Fahriye Evcen'in photoshoplu fotoğrafı. Fahriye Evcen'in son paylaşımı.

Fahriye Evcen'in makyajsız hali gözleri kamaştırdı!

Fahriye Evcen'in makyajsız hali gözleri kamaştırdı! Sosyal medyada makyajsız fotoğraflarını paylaşan Fahriye Evcen, takipçilerinden büyük beğeni topladı.

Fahriye Evcen ekrana dönüyor! Bölüm başı alacağı ücret çok konuşulacak!

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Fahriye Evcen'den sevindiren haber. Fahriye Evcen ekrana dönüyor! Bölüm başı alacağı ücret çok konuşulacak!

Fahriye Evcen Setlere Geri Dönüyor!

Burak Özçivit’le evli olan güzel ve başarılı oyuncu Fahriye Evcen setlere geri mi dönüyor? Güzel oyuncu bu konudaki sorulara cevap verdi. İşte detaylar!

Fahriye Evcen’e hediyeler yağdı, sebebini duyunca çok şaşıracaksınız!

Hayranları neden Fahriye Evcen’e hediye gönderdi? Takipçilerimiz sebebini duyunca çok şaşıracak! 10 milyondan fazla takipçisi bulunan güzel yıldız hayırlı bir işe de vesile oldu.