Fahriye Evcen'in oğlu Karan'la verdiği pozlar sosyal medyada yine gündem oldu!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen anneler gününde paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyada gündem oldu. Evcen'in oğlu Karan'la verdiği pozlar hem çok beğenildi hem de çok konuşuldu.

Fahriye Evcen Görümcesi Burcun Özçivit’i İstagramdan Neden Sildi?

Magazin dünyası Fahriye Evcen ve görümcesi Burçun Özçivit arasında yaşanılan silme ve takipten çıkma krizinizi konuşuyor. Fahriye Evcen görümcesini neden sildi? İşte detaylar!

Fahriye Evcen’den Oğluna İlginç Doğum Günü Mesajı!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin 1 yaşına giren oğulları Karan’ın doğum günü yapıldı. Oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan için duygusal bir mesaj yayınladı. İşte o mesaj!

Fahriye Evcenin Acı Günü!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcenin Acı Günü! Fahriye Evcen en kıymetlim dediğim babasının acı haberini bu sabah aldı, Ramazan Evcen'in Ölüm Sebebi haberimizin detaylarında!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen İlişkisinde Sıkıntı mı Var?

Burak ve Fahriye çifti oğulları Karan'ın fotoğrafının sosyal medyada yayınlanmasından dolayı zor bir süreçten mi geçiyor? İşte haberin detayları!

Fahriye Evcen'den beklenen 'Karan' paylaşımı geldi!

Fahriye Evcen'den beklenen 'Karan' paylaşımı geldi! Ünlü oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan ile ilk kez görüntülendi. İşte Fahriye Evcen ve oğlunun ilk fotoğrafı.

Fahriye Evcen'den oğluyla ilgili ilk paylaşım

Güzel oyuncu Fahriye Evcen geçtiğimiz nisan ayında anne olmuş oğlu Karan'ı kucağına almıştı. Evcen anneler gününde oğluna ninni söyleyerek ilk paylaşımını yaptı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin bebekleri dünyaya geldi!

Ünlü çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in mutlu günü! Bugün öğlen saatlerinde doğum yapan Evcen ve eşi Burak Özçivit aylar sonunda oğulları Karan'ı kucağına aldı.

Fahriye Evcen Arap Hayranları İçin İnternet Kanalı Açacak

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'den sürpriz çıkış! Başarılı oyuncu Arap hayranlarına sürprize hazırlanıyor. Fahriye Evcen Arap hayranları için internet kanalı açıyor.

Burak Özçivit yeni sezonda da ekranlarda olacak

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, yeni sezonda da ekranlarda olacak. Burak Özçivit hangi dizide oynayacak? Burak Özçivit hangi kanalda oynayacak? Burak Özçivit'in dizisinin adı ne? İşte Burak Özçivit'in yeni dizisi ile ilgili tüm detaylar.

Final yapan Ölene Kadar dizisi için Dünya ülkeleri yarışta!

Başrollerini Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan'ın paylaştığı 'Ölene Kadar' dizisi geçtiğimiz haftalarda final yapmıştı. Ölene Kadar dizisinin remake ve yayınlama hakları için birçok dünya ülkesi yarışa girdi.