Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin'den Ayrılıyor mu?

Show Tv’nin başarılı yarışma programı Kuaförüm Sensin’den şok bir ayrılık haberi geldi. Programda jüri üyeliği yapan ünlü isim Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı!

Gelinim Mutfakta yeni sunucusuyla sezona başlıyor!

Yayınlandığı 2 sezonda da ilgi gören programı Fatih Ürek sunuyordu. Dekoru ve sunucusu yenilenen Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu kim?

Seda Sayan Ekranlara Dönüyor! İşte O Program!

Ünlü isim Seda Sayan yeniden ekranlara dönüyor. Son olarak O Ses Türkiye ile ekranlarda olan Seda Sayan bu kez sürpriz bir programla seyircinin karşısında yer alacak!

Gelinim Mutfakta’da Sunucu Krizi!

Kanal D ekranlarında yayınlanan yarışma programı Gelinim Mutfakta’da sunucu krizi yaşanıyor. İşte sunucu Fatih Ürek’e ne olduğu ve yeni sunucunun kim olacağının detayları!

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi? (15 Kasım Cuma)

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın eleneni en çok merak edilenler arasında. 15 Kasım Cuma günü Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi? cevabı haberimizde...

Jet Sosyete’ye İki Ünlü İsim Dahil Oldu!

PuhuTv'de seyirciyle buluşan komedi dizisi Jet Sosyete'nin yeni yayınlanacak bölümünde iki ünlü isim yer alıyor. İşte seyirci içinde sürpriz olan gelişmenin ayrıntıları!

Gelinim Mutfakta Fatma ve Fadime kimdir?

Gelinim Mutfakta Fatma ve Fadime kimdir? Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacıları belli oldu.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma kim elendi? Bilezikleri kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma kim elendi? Bilezikleri kim kazandı? İşte Gelinim Mutfakta bu hafta kazanan isim ve elenen isim..

Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok?

Gelinim Mutfakta yarışmasında elenen gelin ve kayınvalidesi eleme sonucu belli oldu. Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok, sorusu cevap buldu

21 Haziran Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu?

Gündüz kuşağının sevilen programı Gelinim Mutfakta'da bugün final heyecanı yaşandı. Peki yarışmada 5 altın bileziği alarak birinci olan isim kim? Gelinim Mutfakta'da kim elendi?

Gelinim Mutfakta Ezgi kaç bilezik aldı?

Gelinim Mutfakta Ezgi kaç bilezik aldı? Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta yarışmacısı Ezgi, toplamda kaç bilezik aldı?