Yıldız De Bana bu akşam neden yok? Yıldız De Bana yeni bölüm ne zaman?

Jüri koltuğunda Hülya Avşar, Büşra Pekin ve Zafer Algöz'ün oturduğu Yıldız De Bana cuma günleri yayınlanıyor. Bugün yayınlanması beklenen program Kanal D yayın akışında yer almadı.

Hülya Avşar yıllar sonra yeniden jüri koltuğunda

Yılların yıpratamadığı ünlü yüzlerden olan ve bugüne kadar birçok sektörde adından söz ettiren ünlü isim Hülya Avşar Yıldız de Bana programının jüri koltuğunda yer alıyor.

Yıldız de Bana Programının Yayın Tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve bir süredir hazırlıkları süren yeni yarışma programı Yıldız de Bana’nın yayın tarihi belli oldu.

Hülya Avşar'lı 'Yıldız De Bana' başlıyor

Oyunculuk sektörüne yeni oyuncular kazandırma iddiasındaki ‘Yıldız De Bana’ yarışma programı Türkiye genelinde 6 şehirde seçmeler yapacak

Hülya Avşar, Kerem Alışık ve Büşra Pekin'den yepyeni bir yarışma!

Hülya Avşar, Kerem Alışık ve Büşra Pekin'i bir araya getiren yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Hülya Avşar'ın yeni programının adı ne?

Hülya Avşar yeni şarkısını dijital platformda yayınlamaya hazırlanıyor

On parmağında on marifet bulunan ünlü isim Hülya Avşar sene bitmeden son şarkısı Anlatma’yı çıkarmak için yoğun mesai harcıyor.

Hülya Avşar'dan yeni itiraf!

Yeni albümü için hazırlıklarını sürdüren şarkıcı Hülya Avşar, yeni çıkardığı 'Sen Aşk Mısın?' şarkısı hakkında itirafta bulundu

Hülya Avşar’a dudak uçuklatan reklam teklifi!

Yer aldığı oyunculuk, şarkıcılık ve sunuculuk yönlerine bir yenisini katarak reklam yüzü olan Hülya Avşar duyanların kulaklarına inanamayacağı bir teklif aldı İşte o teklif

Hülya Avşar’dan ilginç çıkış Eskiden güzel olmak önemliydi

Adı Cemal Güzelce ile aşk söylentisine karışan Hülya Avşar, Belgrad Ormanı’nda yürüyüş yaparken magazinciler tarafından soru yağmuruna tutuldu Açıklamaları kimleri kızdıracak?

Hülya Avşar Aşk İddialarına Cevap Verdi

Magazin basının önde gelen isimlerinden Hülya Avşar geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan aşk dedikodularıyla ilgili konuştu.

Hülya Avşar aradığı aşkı 12 yıl sonra buldu

Yaşadığı skandal ilişkiler ve yürümeyen evlilikleriyle magazin gündeminden hiç düşmeyen oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar 12 yıllık bekleyişin ardından aradığı insanı buldu

Hülya Avşar: Çok iyi kayınvalide olurum

Ünlü sanatçı Hülya Avşar yürüyüş yaparken gazetecilerin sorularını cevapladı. Çok özel açıklamalar yapan Hülya Avşar, "Çok iyi kayınvalidelik yaparım" dedi.

Şafak Sezer'den Hülya Avşar'a anlamlı gönderme!

Doların fırlamasıyla ekonomi tekrar halkın gündemine oturdu. Ekonomiden anlamayanların bile konuştuğu bir ülkede tv100 kanalına ekonomi yorumu yapan Hülya Avşar alay konusu oldu

Kardeşlerim Dizisi Ekibine Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Atv ekranlarının sevilen dizileri arasında yerini alan Kardeşlerim'de yaşanan dört ayrı ayrılık haberinden sonra ekibe katılan yeni isimler oldu.

Dayak yediğini söyleyen Hülya Avşar'dan olay açıklama!

Yer aldığı projelerin çabuk bitmesiyle dikkat çeken Hülya Avşar, ünlülerin konuk olduğu Dayı Şov programında açıklamalar yaptı. Her filmde dayak yediğini söyleyen Avşar gündem oldu

Hülya Avşar İdo Tatlıses’in düğününe neden gitmedi?

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin düğünü magazin dünyasında konuşulmaya devam ediyor. Hülya Avşar İdo Tatlıses’in düğününe neden gitmedi? sorusuna Tatlıses'ten cevap geldi.

Hülya Avşar'a belediye başkanlığı mı teklif edildi?

Ünlü isim Hülya Avşar'la ilgili ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düştü. Hülya Avşar'a belediye başkanlığı mı teklif edildi? Hülya Avşar bu teklife ne cevap verdi?

İzzet Yıldızhan: Zengin Olmak İyidir Arkadaşlar

Ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar’ın söylediği zenginlikle ilgili sözlere bambaşka açıdan yaklaştı ve zenginlik iyidir arkadaşlar dedi

Masumiyet final tarihi yine değişti

Masumiyet dizisinin yayın günü değişmişti. Masumiyet seyircisini üzecek yeni bir gelişme daha yaşandı. Birçok iddia ile gündeme gelen Masumiyet final tarihi yine değişti.

Deniz Çakır'dan çok özel açıklamalar: Hülya Avşar bana çok iyi geliyor

Ünlü oyuncu Deniz Çakır katıldığı programda çok özel açıklamalarda bulundu. Çakır, Masumiyet dizisindeki partneri Hülya Avşar için bakın neler söyledi?