Hülya Avşar'dan yeni itiraf!

Yeni albümü için hazırlıklarını sürdüren şarkıcı Hülya Avşar, yeni çıkardığı 'Sen Aşk Mısın?' şarkısı hakkında itirafta bulundu

Hülya Avşar’a dudak uçuklatan reklam teklifi!

Yer aldığı oyunculuk, şarkıcılık ve sunuculuk yönlerine bir yenisini katarak reklam yüzü olan Hülya Avşar duyanların kulaklarına inanamayacağı bir teklif aldı İşte o teklif

Hülya Avşar’dan ilginç çıkış Eskiden güzel olmak önemliydi

Adı Cemal Güzelce ile aşk söylentisine karışan Hülya Avşar, Belgrad Ormanı’nda yürüyüş yaparken magazinciler tarafından soru yağmuruna tutuldu Açıklamaları kimleri kızdıracak?

Hülya Avşar Aşk İddialarına Cevap Verdi

Magazin basının önde gelen isimlerinden Hülya Avşar geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan aşk dedikodularıyla ilgili konuştu.

Hülya Avşar aradığı aşkı 12 yıl sonra buldu

Yaşadığı skandal ilişkiler ve yürümeyen evlilikleriyle magazin gündeminden hiç düşmeyen oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar 12 yıllık bekleyişin ardından aradığı insanı buldu

Hülya Avşar: Çok iyi kayınvalide olurum

Ünlü sanatçı Hülya Avşar yürüyüş yaparken gazetecilerin sorularını cevapladı. Çok özel açıklamalar yapan Hülya Avşar, "Çok iyi kayınvalidelik yaparım" dedi.

Şafak Sezer'den Hülya Avşar'a anlamlı gönderme!

Doların fırlamasıyla ekonomi tekrar halkın gündemine oturdu. Ekonomiden anlamayanların bile konuştuğu bir ülkede tv100 kanalına ekonomi yorumu yapan Hülya Avşar alay konusu oldu

Kardeşlerim Dizisi Ekibine Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Atv ekranlarının sevilen dizileri arasında yerini alan Kardeşlerim'de yaşanan dört ayrı ayrılık haberinden sonra ekibe katılan yeni isimler oldu.

Dayak yediğini söyleyen Hülya Avşar'dan olay açıklama!

Yer aldığı projelerin çabuk bitmesiyle dikkat çeken Hülya Avşar, ünlülerin konuk olduğu Dayı Şov programında açıklamalar yaptı. Her filmde dayak yediğini söyleyen Avşar gündem oldu

Hülya Avşar İdo Tatlıses’in düğününe neden gitmedi?

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin düğünü magazin dünyasında konuşulmaya devam ediyor. Hülya Avşar İdo Tatlıses’in düğününe neden gitmedi? sorusuna Tatlıses'ten cevap geldi.

Hülya Avşar'a belediye başkanlığı mı teklif edildi?

Ünlü isim Hülya Avşar'la ilgili ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düştü. Hülya Avşar'a belediye başkanlığı mı teklif edildi? Hülya Avşar bu teklife ne cevap verdi?

İzzet Yıldızhan: Zengin Olmak İyidir Arkadaşlar

Ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar’ın söylediği zenginlikle ilgili sözlere bambaşka açıdan yaklaştı ve zenginlik iyidir arkadaşlar dedi

Masumiyet final tarihi yine değişti

Masumiyet dizisinin yayın günü değişmişti. Masumiyet seyircisini üzecek yeni bir gelişme daha yaşandı. Birçok iddia ile gündeme gelen Masumiyet final tarihi yine değişti.

Deniz Çakır'dan çok özel açıklamalar: Hülya Avşar bana çok iyi geliyor

Ünlü oyuncu Deniz Çakır katıldığı programda çok özel açıklamalarda bulundu. Çakır, Masumiyet dizisindeki partneri Hülya Avşar için bakın neler söyledi?

Masumiyet Gün Değiştirdi

Ekran yolculuğuna büyük iddialarla ve güçlü bir oyuncu kadrosuyla başlayan ancak ne yazık ki yayınlanan her bölümde umudunu kaybeden Masumiyet dizisi yayın gününü değiştirdi.

Fox dizisi Masumiyet için final kararı alındı

Türk halkının gelenek ve töresiyle uyuşmayan her dizinin kaderi Fox Tv dizisi Masumiyet de yaşadı. İddialı dizisi de 13. bölüm birlikte final kararı aldı.

Masumiyet Dizisinde Talihsiz Kaza

Fox Tv ekranlarında çarşamba akşamları ekrana gelen Masumiyet Dizisinde senaryo gereği Hülya Avşar tarafından atılması gereken tokat oyuncu Ertuğrul Postoğlu'nu hastanelik etti.

Masumiyet’in Hale’si Hülya Avşar Filtre Kurbanı

Hülya Avşar’ın başrolünde yer aldığı Masumiyet dizisinde ünlü oyuncuya uygulanan yanlış filtre diziye ve güne damgasını vurdu.

Hülya Avşar’dan Çarpıcı Açıklamalar!

Son olarak Kanal D ekranlarında Masumiyet adlı diziyle yeniden oyunculuğa dönen ünlü isim Hülya Avşar cinsel yönelimini açıkladı. Ünlü isimden çarpıcı ifadeler geldi.

Masumiyet setinde yaşananlarla ilgili Gold Film açıklama yaptı

Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'u bir araya getiren Masumiyet dizisinde sular durulmuyor. Masumiyet setinde yaşananlarla ilgili Gold Film açıklama yaptı.