Çocukluk 4. Bölüm izle!

Yeni dizi Çocukluk yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak. Çocuk yıldızlarla Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk'i bir araya getiren Çocukluk 4. Bölüm izle!

Çocukluk 3. Bölüm izle!

Ekran macerasına yeni başlayan dizilerden Çocukluk bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Çocukluk 3. Bölüm izle!

Çocukluk 1. Bölüm izle!

Merakla beklenen ve daha başlamadan çok konuşulan yeni dizi Çocukluk bu akşam başlıyor. İddialı dizi Çocukluk 1. bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın. Çocukluk 1. bölüm izle!

Kimsesizler dizisinde sürpriz değişiklikler

Yetimhane, Kimsesizler ve şimdi de Çocukluk. İsmi bir kez daha değişen dizi nihayet son ismini buldu. Çocukluk ne anlatıyor? Ne zaman başlıyor?

Burcu Özberk'ten yeni dizi Kimsesizler'le ilgili çok özel açıklamalar!

Afilli Aşk dizisiyle dikkat çeken güzel oyuncu Burcu Özberk, yeni sezonda çok farklı bir diziyle ekranlarda olacak. Özberk'ten yeni dizi Kimsesizler'le ilgili çok özel açıklamalar

Kimsesizler Dizisinin Adı Değişti!

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan Dram ağırlıklı dizi Kimsesizler’in adı değişirken diziye yeni bir de oyuncu dahil oldu. İşte detaylar!

FOX'un yeni dizisi Burcu Özberk'i kadrosuna kattı!

FOX ekranlarında izleyeceğimiz Kimsesizler dizisinin oyuncu kadrosuna Burcu Biricik dahil oldu. Medyapım imzası taşıyan dizinin çekimlerine başlandı.

Erdal Beşikçioğlu'nun yeni projesi belli oldu!

Behzat Ç karakteriyle iz bırakan Erdal Beşikçioğlu yeni bir projeyle ekrana dönüyor. Fox Tv'nin yeni dizi projesinde Erdal Beşikçioğlu ile anlaşma sağlandı. İşte detaylar…

Kimsesizler Dizisine Küçük Bir Ünlü Oyuncu Daha Katıldı!

Eylül'de Fox Tv’de yayınlanacak olan ve bir yetimhanede yaşayan küçük kızların hikayesinin anlatılacağı Kimsesizler’in cast çalışmaları devam ediyor.