Ünlü Sanatçı Merve Özbey'in İkinci Çocuğu Dünyaya Geldi

2020 yılında Kenan Koçak ile dünya evine giren Merve Özbey ilk bebeğinin ardından geçtiğimiz gün ikinci bebeği olan Emir’i kucağına aldı.

Merve Özbey hamile mi? Ünlü isim müjdeyi verdi

Merve Özbey hamile mi? Ünlü isim müjdeyi verdi. Merve Özbey, paylaştığı kar fotoğrafı ile ikinci kez hamile olduğunun müjdesini verdi.

Ünlü İsim Merve Özbey’den Mutlu Haber

Ünlü şarkıcı Merve Özbey 2021 yılında ilk bebeği Elif Özüm’ü kucağına almıştı. Kenan Koçak ile evli olan Merve Özbey’in yeni bir bebek beklediği öğrenildi.

Şarkıcı Merve Özbey nasıl keşfedildiğini anlattı!

MasterChef’in Erzurum çekimlerine katılan Merve Özbey bir sırrını paylaştı. Herkes onu keşfeden ismi Erdem Kınay zannetse de onu asıl keşfeden isim meşhur şarkıcı Ebru Gündeş'tir. 

Demet Akalın Yangında Mağdur Vatandaşlar İçin Yardım Kampanyası Düzenledi

Türkiye’nin çeşitli yerlerini esir almış olan yangında zor duruma düşen vatandaşlar ve çalışanlar için yardım kampanyası başlattı.

Merve Özbey Anne Oldu

Ünlü pop müzik şarkıcısı Merve Özbey ilk kez annelik heyecanını yaşadı. Merve Özbey dün akşam saatlerinde küçük bebeği Elif Özüm’ü kucağına aldı.

Merve Özbey: Babamı Apar Topar Defnettik!

Geçtiğimiz hafta kalp krizi sonrası babasını kaybeden ünlü şarkıcı Merve Özbey’den duygusal bir paylaşım geldi. İşte Merve Özbey’in o paylaşımı!

Merve Özbey Babasını Kaybetti!

Ünlü ve güzel şarkıcı Merve Özbey'in acı günü. Merve Özbey'in 64 yaşında olan babası Ahmet Özbey Kalp krizi sebebiyle hayatını kaybetti.

Ünlü İsim Muhabire Fena Patladı: Yatak Odası Sorulmaz!

Ünlü isim kendisine neden çocuk yapmıyorsun diye soran takipçisine ve magazin muhabirine ders niteliğinde cevap verdi. İşte detaylar!