Çatı Katı Aşk'tan kötü haber! Final mi yapıyor?

Yeni sezonun sevilen dizilerinden biri olan Çatı Katı Aşk'tan kötü bir haber geldi. Ünlü isimlerin başrolde olduğu Çatı Katı Aşk final mi yapıyor? İşte ayrıntılar…

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm izle!

Yeni sezonun en eğlenceli dizilerinden biri olan Çatı Katı Aşk bu akşam yeni bölümüyle ekranda. Ateş, Şirin, Demir veYasemin'in hikayesi Çatı Katı Aşk 15. Bölüm izle!

Çatı Katı Aşk 11. Bölüm izle

Ekranların en eğlenceli ve romantik dizilerinden biri olan Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle bu akşam ekranda. Sevilen dizi Çatı Katı Aşk 11. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Çatı Katı Aşk 10. Bölüm izle

Yaza damga vuran Çatı Katı Aşk, heyecan dolu 10. bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Aşk ve komedinin birlikte olduğu dizi Çatı Katı Aşk 10. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın…

Merakla beklenen yeni dizi Çatı Katı Aşk'ı oyuncuları anlattı!

Yaz sezonuna hazırlanan yeni diziler ekranlara gelmeye başladı. Yeni dizi Çatı Katı Aşk da perşembe günü ilk bölümüyle ekranda. Yeni dizi Çatı Katı Aşk'ı oyuncuları anlattı!

Kalk Gidelim dizisine yeni bir isim katıldı

TRT 1 ekranlarından izleyicisine ulaşan Kalk Gidelim dizisine yeni bir isim daha eklendi. Nilay Deniz, Kalk Gidelim dizisinde rol alacak.

Ateşböceği dizisinde Aslı ile Barış neden kaçıyorlar?

Star Tv'nin sevilen dizisi Ateşböceği'nin yeni bölümünde neler yaşanacak? Barış ile Aslı'nın arası düzelecek mi? Aslı ile Barış kimden kaçıyor? İşte Star Tv'nin sevilen dizisi Ateşböceği dizisinin 7. yeni bölüm fragmanı ve tüm ayrıntılar.

Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz aynı projede!

Star Tv'nin yeni sezon için hazırlığına başladığı dizi Ateş Böceği'nin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Erkek başrol oyuncu Seçkin Özdemir seçilirken kadın partneride güzel oyuncu Nilay Deniz oldu.