Orhan Gencebay talihsiz bir kaza geçirdi

Tatil için gittiği Bodum’da şezlongu açmaya çalışırken işaret parmağını sakatlayan usta müzisyen sevenlerini korkuttu. Gencebay, yaşadığı talihsiz kazayı Günaydın'a anlattı

Cüneyt Arkın’ın Kemal Sunal hatırası Orhan Gencebay’ı fena kızdırdı

Yeşilçam'ın iki oyuncusu Cüneyt Arkın ve Orhan Gencebay bir anı yüzünden birbirine girdi. Cüneyt Arkın, kitabında Kemal Sunal'ın Gencebay'dan nefret ettiğini yazdı ve film koptu

Orhan Gencebay Özür Diledi

Sahne kostümü tartışmasını yeniden alevlendiren ünlü Şarkıcı Orhan Gencebay söylediği sözlerinden dolayı Gülşen’den özür diledi.

Usta sanatçı hayatını kaybetti

Türk sinemasının kadın başrol oyuncularından olan ve Yeşilçam'ın 4 yapraklı yoncasından 1 yaprak kabul edilen Fatma Girik ölümü ile tüm sanat camiasını hüzne boğdu

İki Ünlü Şarkıcının Oğulları Barbaroslar Dizisine Katıldı

TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı adlı dizide iki ünlü şarkıcın oğulları bir araya geldi.

Orhan Gencebay’ın Oğlu Gökhan Gencebay ve Seda Han Nişanlandı

Arabesk Müziğinin usta ismi Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay ile Seda Han aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı.

Kartal Tibet Uğurlandı

Dün 83 yaşında hayata veda eden ve arkasında 200’e yakın film bırakan Kartal Tibet bugün sevenleri, arkadaşları ve ailesinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

Orhan Gencebay Burhan Şeşen'e mektupla cevap verdi

Burhan Şeşen'in Orhan Gencebay'la ilgili sosyal medya paylaşımları dikkat çekmişti. Orhan Gencebay Burhan Şeşen'e mektupla cevap verdi. İşte o mektup…

Orhan Gencebay Kaza Geçirdi!

Arabesk Müziğin ünlü ismi Orhan Gencebay bir yürüyüş sırasında çukura takılarak düştü ve sol elinin işaret parmağını kırdı. Ünlü ismin durumunun iyi olduğu öğrenildi!

Üç saat sokağa çıkma izni için ünlüler ne dedi?

Koronavirüs salgını sebebiyle 65 yaş üstü vatandaşlara uygulanan sokağa çıkma yasağında 3 saatlik nefes izni gelebilir. Bu izinle ilgili 65 yaş üstü ünlüler, bakın neler söyledi?

Orhan Gencebay’a Ne Oldu, Sağlık Durumu Nasıl?

Arabeskin usta ismi Orhan Gencebay korkuttu! Ünlü sanatçının acil olarak hastaneye kaldırılması endişelere sebep oldu. Peki ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın sağlık durumu nasıl?

Orhan Gencebay yoğun bakıma alındı

Orhan Gencebay yoğun bakıma alındı. Ünlü ses sanatçısı Orhan Gencebay'ın son durumu oldukça merak ediliyor. Orhan Gencebay'a ne oldu.