Serenay Sarıkaya'nın paylaşımına Serengil'den ilginç yorum!

Adı sosyal medyadan hiç düşmeyen Serenay Sarıkaya'nın paylaşımına mesai arkadaşı ünlü şarkıcı Seren Serengil'den ilginç bir yorum geldi.

Serenay Sarıkaya’dan çok sert tepki: Yeter!

Ünlü oyuncu Seranay Sarıkaya bir süredir beraber olduğu komedyen Cem Yılmaz'la ilişkisi hakkındaki haberlere ateş püskürdü. İddialara sert tepki veren Sarıkaya 'Yeter' dedi.

Cem Yılmaz o görüntülerden sonra soluğu mahkemede aldı!

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın havuz başındaki görüntüleri çok konuşuldu. Cem Yılmaz, şahsi mülkünde kendisini gözetleyen magazincileri dava etti.

Cem Yılmaz o habere ateş püskürdü! Dava açıyor

Evlendiği Serenay Sarıkaya ile yaptığı tatil sırasında izinsiz çekim yapan ve haber yapanlara ateş püsküren Cem Yılmaz'ı kızdıran haber hangisi ve kimlere dava açacak?

Serenay Sarıkaya 'Acıların Kadını Bergen' setine yeni kurallarla dönüyor!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, koronavirüs salgını sonrası başlayan 'Acıların Kadını Bergen' setine gitmek için yeni kurallar belirledi. İşte Sarıkaya'nın Covid-19 kuralları!

Cem Yılmaz’la evlenen Serenay Sarıkaya yazı erken getirdi!

kısıtlamaların azaltılmasıyla nefes alan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya karantinalı günlerden sıkılmış olmalı ki oturduğu sitede yaz keyfi yaşadı.

Serenay Sarıkaya’nın Konuşması Sosyal Medyayı Salladı!

Serenay Sarıkaya katıldığı Bir canlı yayında başlayacağı Bergen Filmi’yle ilgili açıklamalarda bulundu. Ancak oyuncu daha çok kullandığı ‘eee’lerle gündem oldu. İşte detaylar!

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile evlilik haberleriyle ilgili ilk kez konuştu!

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın evleneceği haberleri magazin gündemini meşgul etti. Cem Yılmaz bu haberlere sosyal medyadan cevap verdi.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Magazin dünyasının en çok konuşulan ilişkilerinden olan Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ilişkisinde yeni bir gelişme yaşanıyor. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya evleniyor mu?

Serenay Sarıkaya’dan Dikkat Çeken Cem Yılmaz Paylaşımı!

Çiçeği burnunda çift Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz ilişkisi tam gaz devam ediyor. Çift bu sefer okey oynarkenki halleri haber oldu. İşte ayrıntılar!

Serenay Sarıkaya Yasak Elma’ya mı Dahil Oluyor?

Yasak Elma’ya bomba bir isim dahil oluyor. Gelen haberlere göre Fox Tv’nin başarılı dizisi Yasak Elma güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya ile anlaşmak üzere. İşte detaylar!

Serenay Sarıkaya’ya Kötü Haber!

Acıların kadını Bergen filminde başrol oynayacak olan Serenay Sarıkaya’ya kötü haber. Hazırlıklarını sürdüren oyuncuyu üzen kötü haber nedir ve ünlü oyuncu nasıl bir tepki verdi?

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz gizlice evlendi mi?

Magazin dünyası şokta. Herkes şimdi soruyor, fırtınalı aşklarıyla haberlere konu olan Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz gizlice evlendi mi?

Cem Yılmaz Yunanistandan Ev Satın Aldı?

Ünlü Şovmen Cem Yılmaz Serenay sarıka için Yunanistan'dan ev mi satın aldı. Ünlü şovmenin ayrıca beş yıl oturma izni aldığı da iddia edildi! detaylar haberimizde!

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz aşkına Kerem Bürsin ne dedi?

herkes Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz aşkına Kerem Bürsin ne dedi, merak ediyor. Eski aşık Kerem Bürsin'den gündemdeki birlikteliğe ilk yorum geldi.

Defne Samyeli Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisi için ne dedi?

Geçtiğimiz aylarda Cem Yılmaz ile birlikteliğini sonlandıran Defne Samyeli Yılmaz'ın yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu! Gazetecilerden özür dileyen Samyeli neler söyledi?

Cem Yılmaz'dan Serenay Sarıkaya sorusuna şok cevap!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz katıldığı toplantıda kendisine yöneltilen soruya öyle bir cevap verdi ki toplantıdaki herkes kahkahalara boğuldu. İşte Cem Yılmaz'dan şok cevap...

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Atina’da bakın nasıl görüntülendiler!

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın uzun süredir birlikte olduğu iddiaları ortalığı kasıp kavururken, ikili Atina'da öyle bir yakalandı ki...

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz İlişkisinde İlk Fotoğraflar

Serenay sarıkaya Cem Yılmaz İlişkisinde İlk Fotoğraf paylaşıldı. Uzun süredir hakkında konuşulan ve ilişkileri var mı yok mu denilen çiftin ilk fotoğrafı ve hikayesi haberimizde!

Serenay Sarıkaya Yeni Projesi İçin Kampa Girdi!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya yeni projesi için kampa girdi. Güzel oyuncunun ses sanatçısı Bergen'i canlandıracağı film için özel olarak çalıştığı açıklandı. İşte detaylar!