Burak Deniz Yeni Proje Müjdesini Verdi

Maraşlı dizisi ile hafızalara adını yazdırmayı başaran yakışıklı ve yetenekli oyuncu Burak Deniz hayranlarına müjdeli haberi verdi.

Serenay Sarıkaya yeni dizisi "Şahmaran"ı anlattı

Burak Deniz ile Şahmaran dizisinde başrolü paylaşan genç oyuncu Sereney Sarıkaya, Adanadaki çekimlerin ardından İstanbul'a döndü ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı

Aslı Bekiroğlu'ndan Şaşırtan İtiraf

Son dönemin parlayan yıldızı haline gelen ekranlarda sevimli halleri ile anılan Aslı Bekiroğlu fazla kiloları için muhabirlere itirafta bulundu.

Berrak Tüzünataç Dijital Projede Yer Alacak

Genç oyuncu sinema filminden sonra yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kısa süre sonra dijital platform üzerinden hayranlarının karşısına çıkacak.

Serenay Sarıkaya milyonluk anlaşmaya imza attı

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya yaptığı anlaşmayla gündemde. Serenay Sarıkaya milyonluk anlaşmaya imza attı. Serenay Sarıkaya hangi projeyle anlaşma sağladı? İşte o reklam filmi

Burak Denizin Yeni Projesi Belli Oldu

Yakışıklı oyuncu Burak Deniz Maraşlı dizisinden sonra ekranlara yeni projesi ile gelecek. Yakışıklı oyuncu bakın hangi dizide rol alacak..

Ünlü Oyuncu Serenay Sarıkaya Rolü İçin Kilo verdi

Ünlü ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya Netflix’te yer alacak dizisi Şahmeran için kilo vermeye başladı. Oyuncu iki haftada 4 kilo verdi.

Serenay Sarıkaya'nın rol arkadaşı belli oldu

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın yeni projesi merakla bekleniyor. Serenay Sarıkaya'nın Şahmeran dizisindeki rol arkadaşı belli oldu. Şahmeran kadrosuna hangi oyuncu katıldı?

Çağatay Ulusoy’dan Tepki: Bir Rahat Bırakın Bizi Be Kardeşim

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’dan hakkında çıkan Serenay Sarıkaya ile olan iddialara sosyal medya hesabından açıklama ve tepki geldi.

Serenay Sarıkaya neden yaşça büyüklerle ilgilendiğini açıkladı

Kendisinden yaşça Cem Yılmaz ve işdamı Haldun Demirhisar'la görüntülenen Serenay Sarıkaya, gündemden düşmeyen özel hayatı hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu.

Serenay Sarıkaya o davayı kazandı!

Cem Yılmaz’dan ayrılan, 2 yıldır heyecanla beklediği Bergen filminden feragat eden Serenay Sarıkaya bir de sunucu Pınar Ergüner ile mahkemelik oldu.

Serenay Sarıkaya'dan flaş karar!

Uzun süredir Bergen filmine hazırlanan ve bu uğurda birçok projeyi reddeden Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından hayranlarını şok eden bir açıklama yaptı

Serenay Sarıkaya'dan aşk iddialarına jet yanıt

Şarkıcı Bergen’in hayatını oynayacak olan Serenay Sarıkaya kendisi hakkında çıkan iddialara çok öfkelendi. Olay üzerine bir yalanlama yayınlayan ünlü oyuncu o iddialara ne dedi?

Serenay Gitti, Kavga Bitti! Cem Yılmaz Eski Dostuyla Barıştı

Serenay Sarıkaya ile ayrılan Cem Yılmaz, eski dostu Muzaffer Yıldırım ile aralarındaki buzları eritti. Kadim dostlar Cem Yılmaz'ın ofisinden çıkarken görüntülendi.

Cem Yılmaz ve ünlü sunucudan iddialara cevap gecikmedi

Daha önce ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile evlenen ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ayrıldıktan sonra yeni bir aşk yaşadığı iddiası doğru mu? Dedikodulara neden olan o ünlü sunucu kim?

Depreme İzmir’den dönerken yakalanan Serenay Sarıkaya yaşadıklarını anlattı

Depreme yakalanan ve yaşadığı korkuyu takipçileriyle paylaşan oyuncu Serenay Sarıkaya "İnsan, felaketin bu denli yaşandığına inanmak istemiyor" ifadeleriyle yaşadığı şoku anlattı.

Serenay Sarıkaya'nın paylaşımına Serengil'den ilginç yorum!

Adı sosyal medyadan hiç düşmeyen Serenay Sarıkaya'nın paylaşımına mesai arkadaşı ünlü şarkıcı Seren Serengil'den ilginç bir yorum geldi.

Serenay Sarıkaya’dan çok sert tepki: Yeter!

Ünlü oyuncu Seranay Sarıkaya bir süredir beraber olduğu komedyen Cem Yılmaz'la ilişkisi hakkındaki haberlere ateş püskürdü. İddialara sert tepki veren Sarıkaya 'Yeter' dedi.

Cem Yılmaz o görüntülerden sonra soluğu mahkemede aldı!

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın havuz başındaki görüntüleri çok konuşuldu. Cem Yılmaz, şahsi mülkünde kendisini gözetleyen magazincileri dava etti.

Cem Yılmaz o habere ateş püskürdü! Dava açıyor

Evlendiği Serenay Sarıkaya ile yaptığı tatil sırasında izinsiz çekim yapan ve haber yapanlara ateş püsküren Cem Yılmaz'ı kızdıran haber hangisi ve kimlere dava açacak?