Gecenin Ucunda 17. Bölüm İzle

Gecenin Ucunda 17. Bölüm İzle; 31 Ocak Salı akşamı 17. Bölümüyle ekrana gelen Gecenin Ucunda dizisinin yeni bölümü bu akşam Star Tv’de!

Ünlü oyuncu Yalçın Hafızoğlu Lavanta Konağı'nda

Son olarak yalnız Kurt dizisinde rol alan genç oyuncu Yalçın Hafızoğlu Star Tv ekranlarında yayınlanacak Lavanta Konağı dizisi ile anlaştı.

Ömer 4. Bölüm izle

OGM Pictures’ın Star Tv izleyicileri için hazırladığı melodram dizisi Ömer 4. Bölümü 30 Ocak Pazartesi izleyicisiyle buluşuyor Ömer'in evlilik teklifine Gamze nasıl tepki verecek?

Ab-ı Hayat Dizisinin Adı Değişti ve Dizi Sete Çıktı

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Ab-ı hayat dizisinin adı Lavanta Konağı olarak değişti. Dizi şubat ayı sonunda seyirciyle buluşacak.

Mustafa Keser, Bülent Ersoy ile tartışmalarının iç yüzünü anlattı

Mahkemenin sonuçlanmasının ardından 360 TV’de bir programa katılan Mustafa Keser yaşananların içyüzünü tüm açık yürekliliğiyle dile getirdi

Yalı çapkını 19. Bölüm izle

Yalı çapkını 19. Bölüm izle; 27 Ocak Cuma akşamı 19. Yeni bölümüyle ekrana gelen Yalı çapkını dizisinin yayınlanan bölümünü izlemek için detaylar haberimizde!

‘Çöp Adam’ 9. bölüm izle

Tamer ve Berrin kızları Damla’yı mutlu etmek için bir araya gelirler. Onları bir arada gören Peri beklenmedik şekilde çok büyük tepki verir ve bu baskı sebebiyle çok şaşırır

Ab-ı Hayat Çekimleri Başladı

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen yeni dizilerden Ab-ı Hayat sete çıkarak çekimlere başladı. Dizi şubat ayında yayınlanacak.

Tozlu Yaka dizisinden Ömer’e sürpriz transfer!

Pazartesi akşamları Star Tv'de ekrana gelen Ömer'e Tozlu Yaka’dan genç bir oyuncu transfer oldu Barış Falay ile Selahattin Paşalı’nın başrol oynadığı diziye Haktan Zavlak katıldı

Ömer 3. bölüm izle

Ömer 3. bölüm izle; 23 Ocak Pazartesi akşamı 3. Bölümüyle ekrana gelecek olan Ömer Dizisinin 3. Bölüm detayları haberimizde!

Ünlü oyuncu Çöp Adam kadrosuna dahil oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve yeni başlayan dizilerden olan Çöp Adam dizisinin kadrosuna genç ve güzel oyuncu Hira Koyuncuoğlu Dilber olarak katıldı.

Yalı Çapkını 18. bölüm izle

Yalı Çapkını 18. bölüm izle; 20 Ocak 2023 Cuma akşamı 18. Yeni bölümüyle ekrana gelen Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünü izlemek için detaylar haberimizde!

Çöp Adam dizisinde beklenmeyen ayrılık

Yapımcılığını OGM Pictures ‘in yaptığı dizinin kurucu yönetmeni Yağız Alp Akaydın beklenmeyen bir şekilde ekibe veda etti

Çöp Adam 8. bölüm izle

Çöp Adam 8. bölüm izle; 18 Ocak Çarşamba günü 8. yeni bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen Çöp Adam ile ilgili tüm detaylar.

Gecenin Ucunda 15. Bölüm İzle

Gecenin Ucunda 15. Bölüm İzle; 17 Ocak Salı akşamı 15. Bölümüyle ekrana gelen Gecenin Ucunda dizisinin yayınlanan 15. Bölümünü seyretmek için detaylar haberimizde!

Ömer 2. bölüm izle

Ömer dizisinin 16 Ocak Pazartesi günü yayınlanan 2. bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için ömer son bölüm izlemek ekranı.

Yalı Çapkını dizisi nasıl final yapacak?

Yalı Çapkını dizisi nasıl final yapacak? Sosyal medyada yer alan final iddiaları izleyicileri ikiye böldü. Peki final iddialarında hangi detaylar var?

Ömer dizisinden Yalı Çapkını’na sürpriz konuklar

Yalı Çapkını dizisi izleyicisine sürpriz yapmaya hazırlanıyor Ömer dizisinin başrol oyuncuları Selahattin Paşalı ve Barış Falay, Yalı Çapkını dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı

Ab-ı Hayat dizisine iki ünlü oyuncu dahil oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve hazırlıkları devam eden Ab-ı Hayat dizisinin kadrosuna Necip Memili de dahil oldu.

Yalı Çapkını 17. Bölüm izle

Yalı Çapkını 17. Bölüm izle; 13 Ocak Cuma günü 17. bölümü ile ekranlara gelmesi planlanan Yalı Çapkını ile ilgili tüm detaylar.