Bir Dizi Daha Erken Final Kararı Aldı

Bu sezon başlayan dizilerden biri olan ve reytinglerde bekleneni veremeyen bir dizi daha final kararı aldı. Star Tv’nin Annemizi Saklarken adlı dizisi 8. Bölümde final yapacak.

Kaderimin Oyunu 5. Bölüm İzle

Kaderimin Oyunu 5. Bölüm İzle; 21 Ocak Cuma akşamı 5. Bölümüyle ekrana gelen Kaderimin Oyunu’nun yayınlanan 5. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Annemizi Saklarken 7. Bölüm İzle

Annemizi Saklarken 7. Bölüm İzle; 19 Ocak Çarşamba akşamı 7. Bölümüyle ekrana gelen Annemizi Saklarken’in yayınlanan 7. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Annemizi Saklarken 6. bölüm izle

Annemizi Saklarken 6. bölüm izle: Son bölüm, heyecan dozu yükselen diziyi yeni bölüm ile canlı ve full olarak izlemek için detaylar.

2022'de yayınlanacak diziler belli oldu

Dizi severleri heyecanladıran yeni dizilerin tanııtmları ekranlarda dönmeye başladı. işte 2022'ye damga vuracak yeni diziler haberimizde. Şimdi detaylar

Ada Masalı başrol oyuncusu Alp Navruz en iyi erkek oyuncusu seçildi 

Bir sahil kasabasında yaşayan Poyraz ile şehirli genç kızın aşkını konu edinen Ada Masalı başrol oyuncusu Alp Navruz, İspanya'da yayınlanan dizilerde en iyi erkek oyuncu seçildi

İbo Show Geri Dönüyor

Ekranların en uzun soluklu yapımlarından olan İbo Show bir kez daha ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Program yine Star Tv’de ekrana gelecek.

Akın Akınözü Dünyada gündem oldu

Fransız medya grubu "Les Éditions Jalou" nun sahip olduğu L'Officiel'den uyarlanan, erkekler için çıkarılan moda dergisi L'Officiel Hommes, Kış 2022 kapağına Akın Akınözü'nü taşıdı

Annemizi Saklarken 5. bölüm izle

Annemizi Saklarken 5. bölüm izle: Annemizi Saklarken dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Annemizi Saklarken 4. bölüm izle

Annemizi Saklarken 4. bölüm izle; 29 Aralık Çarşamba Annemizi Saklarken yeni bölüm seyirciyle buluşuyor. Annemizi Saklarken 4. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

İbo Show'un Yılbaşı Bölümüne Hangi İsimler Konuk Olacak?

Yapımcılığını Poll Production ile Global Medya'nın üstlendiği, İbrahim Tatlıses'in keyifli sunumu ile ekrana gelen İbo Show bu yılbaşında da izleyicisine eğlenceli anlar yaşatacak

Yılbaşı Gecesi Hangi Diziler Yok?

2021’in son gecesi cuma akşamına denk geliyor. 4 günlük tatil nedeniyle 2022 yılbaşı gecesi önem kazandı. 31 Aralık Cuma yılbaşı gecesi hangi diziler yok?

Kaderimin Oyunu 3. Bölüm İzle

Kaderimin Oyunu 3. Bölüm İzle; 17 Aralık Cuma akşamı 3. Bölümüyle ekrana gelen Kaderimin Oyunu’nun yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Annemizi Saklarken 2. Bölüm İzle

Annemizi Saklarken 2. Bölüm İzle; 15 Aralık Çarşamba 2. Bölümüyle ekrana gelen Annemizi Saklarken adlı dizinin 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sana Söz 7. Bölüm İzle (Final)

Sana Söz 7. Bölüm İzle; 14 Aralık Salı akşamı 7. Final bölümüyle ekrana gelen Sana Söz Dizisinin yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ada Masalı 25. Bölüm İzle (Final)

Ada Masalı 25. Bölüm İzle; 11 Aralık Cumartesi akşamı 25. Final bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı’nın yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kaderimin Oyunu 2. bölüm izle

Kaderimin Oyunu 10 Aralık Cuma günü 2. yeni bölümüyle ekrana geldi. Star TV'de yayınlanan dizinin yeni bölümü ve yeni bölüm detayları haberimizde!

Haluk Levent’e Yeniden Yayından Kaldırıldı

Star Tv ekranlarında seyirciyle bululan ve sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen Haluk Levent’le Yeniden programı ekranlara veda etti.

Kaderimin Oyunu Helin (Meriç Aral) Kimdir?

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan yeni dizi Kaderimin Oyunu’nun genç ve başarılı oyuncusu Meriç Aral’ın canlandırdığı Helin kimdir?

Benim Hayatım 6. Bölüm İzle

Benim Hayatım 6. Bölüm İzle; 9 Aralık Perşembe akşamı 6. Yeni bölümüyle ekrana gelen Benim Hayatım dizisinin yayınlanan 6. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!