Ünlü Oyuncu Merve Dizdar'ın Yeni Projesi Belli Oldu

Son olarak Masumlar Apartmanı’nda rol alan güzel oyuncu Merve Dizdar uzun bir sürenin ardından yeniden ekranlara dönüyor.

Çöp Adam Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve Star Tv’de ekranlara gelecek olan iddialı dizi Çöp Adam’ın yayın tarihi belli oldu.

Barış Falay’a o diziden teklif!

Star TV yeni bir dizi için kolları sıvadı İddialı dizisi Ömer için hazırlıkları sürdüren Star Tv, dizideki Ömer karakterinin babasını oynaması için Barış Falay’a teklif götürdü

Beklenen Oldu! Gecenin Ucunda Dizisinin Yayın Günü Değişti

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon başlayan iddialı dizi Gecenin Ucunda için tehlike çanları çalmaya başladı. Dizinin yayın günü çarşambadan salıya alındı.

Çöp Adam'ın yayın tarihi belli oldu

Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu ve Sedef Avcı'nın başrollerini paylaştığı Çöp Adam dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor Star Tv dizisi çarşamba günleri yayınlanacak

Duy Beni Dizisi Final Yapıyor

Star Tv ekranlarında yaz aylarında başlayan Duy Beni dizisi ile kanal yönetimi tarafından final kararı alındı. Dizi 17 Kasım'da final yapacak.

Yalı Çapkını Dizisi Nerede Çekiliyor ve Dizide Kullanılan Yalı Hangi Ünlü Aileye Ait?

Star Tv ekranlarında yeni başlayan dizilerden olan ve cuma akşamları yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde kullanılan Yalı hangi ünlü aileye ait?

Duy Beni Dizisi Final mi Yapıyor?

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan Duy Beni dizisi final mi yapıyor? Dizi kaçıncı bölümde ekranlara veda edecek? İşte cevabı!

Toprak ile Fidan dizisi kim kimdir?

Toprak ile Fidan dizisi Star Tv’nin günlük yapımı olarak önümüzdeki hafta yayınlanıyor OGM Pictures imzalı dizinin oyuncuları ve hayat verecekleri karakterler belli oldu

Toprak ile Fidan dizisinden ilk kareler geldi

Ekrana çıkmak için gün sayan günlük dizi Toprak ile Fidan dizisi ünlü oyuncular Hazal Adıyaman ve Osman Aydın’ı aynı projede buluşturdu Dizi önümüzdeki günlerde başlıyor

Uraz Kaygılaroğlu'dan Yeni Anlaşma

Son dönemlerin en çok iş alan ve en başarılı oyuncuları arasında gösterilen genç ve ünlü isim Uraz Kaygılaroğlu OGM ile anlaşmaya vardı.

Duy Beni dizisine yeni oyuncu!

Süreç Film'in Star Tv için hazırladığı gençlik dizisi Duy Beni yeni sezonda da devam ediyor Gençlik dizisi Duy Beni’ye genç oyuncu Tuğba Uluay dahil oldu

Star’ın Yeni Dizisi Çöp Adam’ın İlk Tanıtımı Yayınlandı

Yakında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan ve OGM Pictures tarafından hazırlanan Çöp Adam dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Hazal Adıyaman’ın dizisi Toprak ile Fidan’ın yayın tarihi belli oldu,

Günlük diziler trend olmaya başladı Günlük diziler zincirine Star yapımı Toprak ile Fidan da eklendi OGM Pictures ve Stellar Yapım imzalı dizi 31 Ekim'de yayınına başlıyor.

Yalı Çapkını 5. bölüm izle

Yalı Çapkını 5. bölüm izle; Sayfamız üzerinden 21 Ekim Cuma günü Star TV'de yayınlanan Çalı Çapkını 5. bölümünü canlı veya tek part izleyebilirsiniz.

Yalı Çapkını 3. Bölüm izle

Yalı Çapkını 3. Bölüm izle, bu sayfa üzerinden Star TV'de 7 Ekim Cuma günü yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin son bölümünü canlı ve tek part izleyebilirsiniz.

Duy Beni 14. Bölüm İzle

Duy Beni 14. Bölüm İzle; 6 Ekim Perşembe akşamı 14. Yeni bölümüyle ekrana gelen Star Tv ekranlarının yeni dizilerinden Duy Beni bu akşam saat 20.00’da Star Tv’de.

Gecenin Ucunda Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve sezonun en büyük yapımların arasında gösterilen Gecenin Ucunda’nın yayın tarihi belli oldu.

Star TV'nin Yeni Dizisi Yalı Çapkını'nda Kim Kimdir?

Star Tv ekranlarında sezona yeni başlayan ve yeni dizilerden biri olan dram ve aşk türündeki dizi Yalı çapkını’nda hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

Yalı Çapkını Dizisi Kim Kimdir?

Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Şerif Sezer ve Beril Pozam’ın başrollerini paylaştığı drama dizisi Yalı Çapkını oyuncuları ve karakterler merak ediliyor