Saklambaç dizisine iki yeni oyuncu dahil oldu

Star Tv için OGM Pictures tarafından hazırlıkları süren Saklambaç dizisinin oyuncu kadrosuna başarılı iki isim daha katıldı. Dizi yakında sete çıkarak çekimlere başlayacak.

Çöp Adam'ın Azer'i Soner Türker kimdir?

Çarşamba akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon 2. Sezonu ile ekrana gelecek Çöp Adam dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Yalı Çapkını Dizisi Yeni Oyuncusuna Kavuştu

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezon ilk sezonuyla ekrana gelen yalı çapkını 15 Eylül’de ikinci sezon ilk bölümüyle ekranda olacak.

Ömer dizisinin Nilüfer'i Damla Makar kimdir?

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekrana gelecek olan Ömer Dizisinin kadrosuna Nilüfer karakteriyle Damla Makar dahil oldu.

Çöp Adam dizisi yeni sezon çekimlerine başladı

Star Tv ekranlarında ikinci sezonuyla seyirciyle buluşacak olan Çöp Adam dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı. Dizi Çarşamba akşamları ekrana gelecek.

Ömer Dizisinde Flaş Ayrılık

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Ömer dizisinde bir son dakika ayrılığı yaşandı.

Çöp Adam dizisine iki yeni oyuncu

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekranlara gelecek olan Çöp Adam dizisinin kadrosuna yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

Ömer Dizisine Üç Kuruş Dizisinden Transfer

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekranlara gelecek olan Ömer dizisinin kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor.

Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını Dizisinin Çekimlerine Başladı

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve ikinci sezonuyla ekranlara gelecek olan Yalı Çapkını’nın Kaya’sı Tarık Emir Tekin sete çıktı.

Burcu Cavrar Ömer dizisine dahil oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon 2. Sezonu ile ekrana gelecek olan Ömer Dizisinin kadrosuna genç ve güzel bir isim daha katıldı.

Yalı Çapkını dizisinin sete çıkış tarihi belli oldu

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını 2. sezon için hazırlıklarını tamamladı ve çekimler için gün saymaya başladı.

İbrahim Çelikkol Güneş Tutulması Dizisinin Kadrosunda

Başarılı ve ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol yeni sezonda televizyon ekranlarına geri dönüyor. Ünlü isim Güneş Tutulması’nda rol alacak.

Barış Arduç'lu Saplantı dizisinin yönetmeni ve senaristi belli oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak ve OGM Pictures tarafından hazırlanan yeni dizilerden Saplantı’nın yönetmeni belli oldu.

Gerçeğin Peşinde programı yayından kaldırıldı

Star Tv’nin başarılı yapımları arasında yer alan hafta içi her gün ekrana gelen kuşak programı Gerçeğin Peşinde yayından kaldırıldı.

Binnur Kaya Yalı Çapkını dizisine dahil oldu

Yaz sezonunu çalışarak geçiren ve Ayşe adlı sinema filminde rol alan başarılı oyuncu Binnur Kaya Yalı Çapkını’nın kadrosuna katıldı.

Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını Dizisinde

Son dönemin genç ve başarılı oyuncuları arasında yer alan ve yapımcıların listesinde ilk sıralarda bulunan Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını dizisine katıldı.

Gülseren Budayıcıoğlu’ndan Bir Dizi Daha! Kırmızı Pelerin

Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir kitabı daha dizi için uyarlanmaya başlandı. Yeni dönemde Star Tv ekranlarında yayınlanacak Kırmızı Pelerin OGM Pictures tarafından hazırlanıyor.

Yalı Çapkını Dizisinde Flaş Ayrılık

Star Tv’nin geçtiğimiz sezon Cuma akşamları yayınlanan ve aldığı reytinglerle günün en çok izlenen yapımı olan Yalı Çapkını’nda beklenmeyen ayrılık.

Yalı Çapkını dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu kimdir?

Geçtiğimiz sezonun en başarılı dizilerinden olan ve aldığı reytinglerle kanalını üst sıralara taşıyan Yalı Çapkını’nda Seyran’ı canlandıran Afra Saraçoğlu kimdir?

Saklanbaç dizisinin senaristi belli oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak ve OGM Pictures tarafından hazırlanan Cemre Baysel ve Uraz Kaygılaroğlu'nun rol aldığı yeni dizi Saklanbaç’ın senaristi kim?