"Kendi Düşen Ağlamaz" setinden ilk kareler geldi

T1’in yaza damga vurması beklenen dizisi Kendi Düşen Ağlamaz’dan ilk kareler geldi. Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Diziden ilk kareler izleyiciyle paylaşıldı.

TRT1'in yeni yaz dizisi 'Eski Yeni'nin oyuncu kadrosu belli oldu

Fabrika Yapım imzalı Eski Yeni dizisi TRT1’in yaz dizisi olarak izleyiciyle buluşacak. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen‘in oturduğu dram dizisi Eski Yeni'nin kadrosu belli oldu.

Barış Arduç Alparslan dizisinden ayrılıyor mu?

Barış Arduç, Kayra Zabcı, Kanbolat Görkem Aslan ve Mehmet Özgür'ün başrollerini paylaştığı Alparslan dizisinde beklenmedik bir gelişme oldu. Barış Arduç diziden ayrılıyor mu?

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin başrol oyuncuları belli oldu

Yönetmenliğini İnci Balabanoğlu'nun, senaristliğini Tuna Kıygı ile Gülbike Üte'nin üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin cast çalışmaları devam ediyor.

Onur Buldu TRT1'de

TRT bu sene yeni yaz döneminde aile temalı bir dizi ile atağa hazırlanıyor. Bu yoldaki ilk adımını Fabrika Yapım ile görüşerek yaptı.

Barbaros Hayreddin’in final tarihi belli oldu

TRT1’in cuma günlerine damga vuran Barbaros Hayreddin dizisi sezon sonunda final yapıyor. Tolgahan Sayışman'ın başrolünde yer aldığı dizi 20. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Leyla ile Mecnun'un ekran yolcuğu sona erdi

2011-2013 yılları arasında TRT'de yayınlanan Leyla ile Mecnun adını unutulmazlar arasına yazdırdı. 2021 yılında Exxen'de yeniden seyirciyle buluşan dizi final kararı aldı

 Devrim Özkan'ın dizisi Hz. Mevlâna sete çıktı

Tarihi şahsiyetleri ekrana getiren TRT1’in dizisi Hz. Mevlana sete çıktı. İlk görüntüleri Devrim Özkan paylaştı. Dizi severler merak ediyor, Mevlana dizisinde kimler rol alıyor?

Yürek Çıkmazı dizisinde flaş değişiklik

Kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan acılı bir annenin dramını ekrana taşıyan TRT1 dizisi Yürek Çıkmazı'nda değişikliğe gidildi

Alparslan Büyük Selçuklu 45. Bölüm izle!

Altuncan’ın ölüm haberini alan Tuğrul yıkılır Tahtı Süleyman’a bırakır. Gözler Alparslan’a çevrilir. Veliaht ilan edilen Süleyman’a biat edecek mi?

Barbaros Hayreddin 7. Bölüm izle!

3 Şubat Cuma yayınlanacak Barbaros Hayreddin 7. Bölümde Mia, Barbaros’a aşkını ilan ediyor. Hayreddin’e yardım için barut alan Seyyare ve Nazife oyuna getirilerek tutuklanıyor

Yürek Çıkmazı 13. Bölüm izle!

Yürek Çıkmazı 13. yeni bölümü 31 Ocak Salı saat 20.00’de izleyicisiyle buluşuyor Aile içi şiddeti ekrana getiren Yürek Çıkmazı 13. yeni bölümde otopsi sonucu ortalık karışıyor

Alparslan Büyük Selçuklu 44. bölüm izle

Yınal ölünce hazinesinin peşine hem Leon hem Kutalmış düşecektir. Alparslan da durumdan haberdar olur olmaz hazinenin rakiplerinin eline geçmemesi için girişimlerde bulunur

Barbaros Hayreddin 6. Bölüm izle!

Kanuni’nin Roma'nın fethedilmesine destek olsun diye görevlendirdiği Hayrettin, casusluk teşkilatı kuruyor Roma'nın başına geçmek isteyen Şarlken, François'e engel olabilecek mi?

Yürek Çıkmazı 12. Bölüm izle

24 Ocak Salı akşamı yayınlanan Yürek Çıkmazı 12. Bölümde Feride’yi kurtaran Yılmaz aniden sessizliğe bürünür Bu tavrı fırtına öncesi sessizlik gören Halil ve Birsen ne yapacak?

Alparslan Büyük Selçuklu 43. Bölüm izle!

Alparslan: Büyük Selçuklu 43. Bölümü 23 Ocak Pazartesi izleyicisiyle buluşuyor Seferiye Hatun intikamını alırken Akınay Hatun ve Süleyman hainler tarafından hançerleniyor

Teşkilat 62. Bölüm İzle

22 Ocak Pazar akşamı izleyiciyle buluşan Teşkilat 62. Bölümde Tetikçinin kendisi olduğunu öğrenen Ömer, hedefindeki Halit Başkan’ı vuracak mı?

Barbaros Hayreddin 5. Bölüm izle!

20 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan Barbaros Hayreddin 5. Bölümde Kanuni Avrupa’daki ittifakı ustaca manevralarla parçalıyor Hayreddin, Andre Dorya'ya engel olabilecek mi?

Yürek Çıkmazı 11. Bölüm izle!

TRT1’in Salı akşamları yayınlanan yapımı Yürek Çıkmazı 11. Yeni bölümü 17 Ocak Salı günü izleyiciyle buluşuyor Vurulan Halil hayata tutunabilecek mi? Mahkeme nasıl sonuçlanacak?

Al Sancak dizisinin afişi yayınlandı

Bozdağ Film’den iddialı bir dizi daha yayına başlıyor Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini paylaştığı Al Sancak 19 Ocak Perşembe akşamı başlıyor Dizinin afişi yayınlandı