Gaye Turgut Evin Tövbeler Olsun dizisine katıldı

Savaşçı dizisindeki Çiğdem karakteri ile geniş hayran kitlesi kazanan Gaye Turgut Evin, bu sezonun flaş dizilerinden Tövbeler Olsun ekibine dahil oldu.

Kalk Gidelim 131.Bölüm İzle

Şakir ile Dudu, Veli ile Duru’dan önce evlenebilecek mi? Halim’in dedesinden izin alarak Badegül’ü kaçırdığı Kalk Gidelim 131. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Benim Adım melek 42. Bölüm izle!

Alpay’ın oyunuyla hapse giren Halil ve Mirza kurtulabilecek mi? Defne annesi ve Halil’in geçmişiyle ilgili bulduğu gerçekle ne yapacak? Ömer çatışmada vuruluyor.

Masumlar Apartmanı 12. Bölüm izle

1 Aralık Salı TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 12. bölüm izle! İşte Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça izlemek için detaylar!

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm izle!

Sencer, Kuvel’e sızıyor ancak köşeye sıkışıyor. Kutsal Emanetleri saraya getiren kişinin başına neler gelecek? Uyanış: Büyük Selçuklu 10. yeni bölümüne buradan ulaşabilirsiniz

Tövbeler Olsun 15. Bölüm İzle!

Şirketinkötü gittiğini gören Namzet, gidişata engel olabilecek mi? Nazmiye ve Anıl’ın aşkına engel olmak isteyen Ertan’ın Anıl ile ilgili bulduğu gerçek, Tövbeler Olsun 15. bölümde

Gönül Dağı 6.Bölüm İzle

3 kuzen ayaklarına kadar gelen bu fırsatı değerlendirebilecek mi? Dilek’in kasabada kalmasına Taner’in tepkisi ne olacak? Gönül Dağı 6. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 127.Bölüm İzle!

Mason Paşayı öğrenen Hechler’in yeni planı ne? Oğlunun kaçırıldığını öğrenen Bidar Sultan’ın zor kararı Payitaht Abdülhamit 127.yeni bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim 130. Bölüm İzle!

Ahır gerçek mi sahte mi? Ahıra yerleşen İsmail’i evine dönmeye kim ikna ediyor? Seyfettin İsmail mücadelesinde kazananın cevabı Kalk Gidelim 130. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Benim Adım Melek 41. Bölüm izle!

Hem kanserle hem de sevdikleriyle sınavdan geçen Melek evlilik teklifine ne cevap verecek? Gaziantep’in iki saygın ailesi Şirhanlar ile Karabağlar arasında evlilik bağı olacak mı?

Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle!

Sencer, kaçırılan Turna’yı kurtarabilecek mi? Başhatunluk makamına kurulan Terken’in yeni planı ne? Uyanış : Büyük Selçuklu 9. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

Tövbeler Olsun 14. Bölüm izle!

Öpücük Enişte’yi gönderme planları hız kazanıyor. Namzet, zorlu sınavı için Rafaello'yu nasıl ikna edecek? Bol kahkahalı Tövbeler Olsun 14. bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 126. Bölüm izle!

Abdülhamid, suikasttan kurtulabilecek mi? İhanet ve aksiyonun hız kesmediği Payitaht Abdülhamid 126. bölümüne tek parça, HD ve full izle seçenekleriyle buradan ulaşabilirsiniz

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm İzle!

Safiye'ye karşı bayrakları çeken ve geçmişi ile yüzleşenlerin hayatını anlatanların dizisi Masumlar Apartmanı 10. Bölüm İzlemek ve detaylardan haberdar olmak için takipte kalın!

Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm Canlı İzle!

Sencer'in canını kurtarmak için kırsala çıkan Turna'yı Yorgos'un elinden kim kurtaracak? Uyanış Büyük Selçuklu 8. Bölüm Canlı İzlemek için detaylar haberimizde!

Türkiye - Rusya canlı izle!

Uluslar Ligi G Grubu'nda yer alan millilerimiz henüz grubunda galibiyete ulaşamadı. 3 puana ihtiyacı bulunan millilerimiz Rusya ile bu akşam ikinci kez kozlarını paylaşacak

Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova’da!

Atv'nin Tims&B imzalı Bir Zamanlar Çukurova dizisi Perşembe akşamları yayınlanıyor. Başrol oyuncusu Vahide Perçin ayrılınca yerine güçlü bir isim dahil oldu.

Kalk Gidelim 128.Bölüm İzle!

Ufuk Özcan, Erkan Sever ve Ayça Varlier’in başrollerini paylaştığı Kalk Gidelim 128. Bölümüyle TRT1’deki yolculuğuna devam ediyor. Bunama sırası Şakir'de.

Benim Adım Melek 39. Bölüm izle!

Gaziantep’te çekimleri devam eden Benim Adım Melek 39. Bölümünde iki aile arasında nişan sevinci yaşanıyor. Defne ile Ömer nişanlanıyor, iki aile arasındaki buzlar eriyor.

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm İzle!

Safiye ve Gülben'in kılıçları çektiği, Han'ın kalbini açmakta zorda olsa çabaladığı Masumlar Apartmanı 9. Bölüm İzlemek ve detaylardan haberdar olmak için takipte kalın!