Survivor 125. Bölüm İzle!

Survivor 125. Bölüm İzle; 3 Temmuz akşamı 125. Bölümüyle ekrana gelen Survivor 2020'nin 125. Bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 124. Bölüm İzle!

Survivor 124. Bölüm İzle; 2 Temmuz akşamı 124. Bölümüyle ekrana gelen Survivor 2020'nin 124. Bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Doğduğun Ev Kaderindir 12. Bölüm izle!

Mehdi ve Zeynep’i bekleyen sürpriz neden? Bolca vakit geçirecek ikili birbirilerine daha mı yakınlaşacak yoksa beklenmedik gelişmeler yüzünden tatil bir kâbusa mı dönüşecek?

Survivor Sercan - Nisa ses kaydı ile çalkalanıyor!

Ses kaydında neler var, taraflar nasıl tepki verdi? Nisa ve Sercan arasındaki ses kaydını yayınlayan Acun Ilıcalı, farklı bir olayın olduğunu ifade ederken ne demek istedi?

Survivor 121. bölüm izle

Survivor 121. bölüm izle! Survivor yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Eleme adayının seçileceği bölümü izlemek için detaylar.

Survivor 120. bölüm izle

Survivor 120. bölüm izle! Acun Ilıcalı'nın hazırladığı ve sunduğu Survivor, 120. bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölümü izlemek için tüm detaylar.

Survivor 119. bölüm izle

Survivor 119. bölüm izle! Survivor, 26 Haziran Cuma günü yeni bölüm ile izleyicisiyle buluşuyor. Yeni bölümü tek parça olarak izlemek için tüm detaylar.

Survivor 118. bölüm izle

Survivor 118. bölüm izle! Survivor, 24 Haziran Perşembe yayınlanan yeni bölüm ile TV8 izleyicileriyle buluştu. Yeni bölümü buradan izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye’den ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu!

Yemekteyiz programından ve O Ses Türkiye'nin jüriliğinden ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu. Ünlü sunucunun hayranlarını heyecanlandıracak yeni işi nedir?

Survivor 116. bölüm izle

Survivor 116. bölüm izle; TV8'in sevilen yarışması Survivor 116. bölüm ekrana geldi. Yeni bölümü HD ve tek parça izlemek için detaylar!

Acun Ilıcalı'dan tuhaf istek! Lütfen başvurmayın!

Survivor ada konseyini sunarken “Lütfen başvurmayın!” diyerek söze giren Ilıcalı herkesi şaşırttı. Masterchef programından bahseden Acun Ilıcalı’nın herkesi şok eden isteği neydi?

Survivor 114. bölüm izle

Survivor 114. bölüm izle! Her bölümü büyük heyecana sahne olan Survivor 2020'nin 21 Haziran günü ekrana gelen 114. bölümünü izlemek için tüm detaylar.

Ünlü Fenomen Danla Bilic yine çark etti! İşte gerçekler!

İki gün önce arkadaşı Cemal Can'ı ifşa eden ve aldattığını söyleyen Danla Bilic bugün neden çark etti? İşte çektiği videolar kadar çelişkileriyle ünlenen Danla Bilic gerçeği!

Survivor 113. Bölüm izle!

Survivor 113. bölüm izle! Survivor yeni bölümüyle ekrana geliyor. 19 Haziran Cuma akşamı yayınlanan bölümü HD ve tek parça olarak izle.

Survivor 112. bölüm izle

Survivor 112. bölüm izle! Survivor yeni bölümüyle ekrana geliyor. 19 Haziran Cuma akşamı yayınlanan bölümü HD ve tek parça olarak izle.

Survivor 111. bölüm izle

Survivor 111. bölüm izle! Survivor yeni bölümüyle ekrana geliyor. 18 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan bölümü HD ve tek parça olarak izle.

Survivor 110. Bölüm İzle!

Survivor 110. bölüm izle! Survivor 2020, 17 Haziran Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor. İletişim oyunu ve eleme heyecanı yaşanacak yeni bölümü izlemek için tüm detaylar.

Survivor'da Anlat Bakalım'a hangi ünlüler konuk oluyor?

Survivor'ın eğlenceli oyunu Anlat Bakalım bir kez daha ünlü isimlerle yapılacak. Survivor'da Anlat Bakalım'a hangi ünlüler konuk oluyor? Hangi ünlü hangi yarışmacıya eşlik edecek?

O Ses Türkiye'nin yeni jürisi belli oldu! İşte çok konuşulacak o isim!

Sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi belli oldu. Seda Sayan O Ses Türkiye'den ayrılmıştı. Sayan'ın yerine gelecek o isim herkesi çok şaşırtacak.

Survivor 109. bölüm izle

Survivor 109. bölüm izle! Survivor 2020, 16 Haziran Salı akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor. İletişim oyunu ve eleme heyecanı yaşanacak yeni bölümü izlemek için tüm detaylar.