Mehmet Erdem Vildan Atasever evlendi

Genç ve güzel oyuncu Vildan Atasever ile ünlü şarkıcı Mehmet Erdem bugün düzenlenen törenle evlendi. İki ismin oldukça mutlu oldukları gözlendi.

Payitaht Abdülhamid final mi yapıyor?

Ekranların uzun soluklu dizilerinde Payitaht Abdülhamid hakkında final iddiası gündeme geldi. Reyting rekortmeni dizi Payitaht Abdülhamid final mi yapıyor?

Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm izle

Sadaret makamından çıkarılan sahte iradeyi kim düzenledi? Abdülhamit, saraydaki haini bulabilecek mi? Şehzade Ahmed Nuri, kaçırılan subayları bulabilecek mi?

Payitaht Abdülhamid 135. bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 135. bölüm izle; Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak.

Payitaht Abdülhamid 127.Bölüm İzle!

Mason Paşayı öğrenen Hechler’in yeni planı ne? Oğlunun kaçırıldığını öğrenen Bidar Sultan’ın zor kararı Payitaht Abdülhamit 127.yeni bölüme buradan ulaşabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid kadrosunda Vildan Atasever sürprizi!

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Vildan Atasever yeniden seyirciyle buluşuyor. Vildan Atasever, Payitaht Abdülhamid dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Vildan Atasever nişanlandı!

Güzel oyuncu Vildan Atasever nişanlandı! İş insanı sevgilisi Erkan Akdemir ile sade bir kız isteme töreniyle evliliğe ilk adımını atan Atasever ikinci kez nikah masasına oturacak.

Tek Yürek dizisi ne zaman başlıyor?

TRT 1'in merakla beklenen yeni dizisi Tek Yürek için geri sayım devam ediyor. Dizinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Kadrosunda hangi isimler yer alıyor? İşte merak edilenler