Ceren Moray Erken Final Yapan Yalancılar ve Mumları Hakkında Konuştu

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayan ve ancak 5. Bölümde erken final yapan Yalancılar ve Mumları’nın usta oyuncusu Ceren Moray dizinin final yapmasıyla ilgili konuştu!

Yalancılar ve Mumları 5. Bölüm izle

Yalancılar ve Mumları 5. Bölüm izle: Yalancılar ve Mumları dizisinin 5. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izle

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izle; 25 Ekim Pazar akşamı Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm seyirciyle buluşuyor. Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izlemek için detayla haberimizde…

Fox Tv’nin Yeni Başlayan Dizisi Final Kararı Aldı

Fox Tv ekranlarında henüz yeni başlayan ve üç bölüm yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı dizinin erken final yapmasına karar verildi. Dizi 5. bölümde seyirciye veda edecek.

Ahmet Tansu Taşanlar Yalancılar ve Mumları Dizisine Katıldı

FoxTv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve henüz ikinci bölümü yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı diziye genç oyuncu Tansu Taşanlar dahil oldu.

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle; 10 Ekim Pazar akşamı 2. bölümüyle ekrana gelen Yalancılar ve Mumları'nın yayınlanan 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Yalancılar ve Mumları 1. bölüm izle

Yalancılar ve Mumları 1. bölüm izle: FOX'un yeni dizisi Yalancılar ve Mumları'nın yeni bölümünü online ve HD izlemek için detaylar.

Yalancılar ve Mumları Erken Final Yapan Uzak Şehrin Masalı’nın Yerinde Yayınlanacak

Uzak Şehrin Masalı Fox Tv’de ekrana geldiği henüz ikinci haftada erken final kararı aldı. Bu dizinin yerine ise Yalancılar ve Mumları yayın akışına konuldu.

Yalancılar ve Mumları dizisinin yayın tarihi açıklandı

Farklı hayatları yaşayan 3 kadın ve kocasının ölümünü bir türlü kabullenemeyen Elif. İç içe geçen ve gerçek olduğu sanılan yalanlarla daha ne kadar yaşanabilir ki?

Yalancı Mumları’nın Rol Dağılımı Belli Oldu, İlker Kızmaz Kadroya Katıldı

Medyapım tarafından Fox Tv için hazırlanan yapımlarından olması beklenen Yalancılar ve Mumları adlı dizinin karakterleri kim ve bunları hangi oyuncular canlandırıyor?

Yeni dizi Yalancılar ve Mumları dizisinde 4 kadın oyuncu başrolde

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Yalancılar ve Mumları'nda 4 başarılı kadın oyuncu başrol olarak yer alıyor. Yeni dizi Yalancılar ve Mumları dizisinde hangi oyuncular var?