Yıldız de Bana Bitti

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve Pastel Film tarafından hazırlanan Yıldız de Bana adlı yarışma programı 3. Bölümde yayından kaldırıldı.

Yıldız De Bana bu akşam neden yok? Yıldız De Bana yeni bölüm ne zaman?

Jüri koltuğunda Hülya Avşar, Büşra Pekin ve Zafer Algöz'ün oturduğu Yıldız De Bana cuma günleri yayınlanıyor. Bugün yayınlanması beklenen program Kanal D yayın akışında yer almadı.

31 Mart 2023 Cuma reyting sonuçları

Kızılcık Şerbeti’nin Yalı Çapkını’nı tahtından indirdiği 31 Mart Cuma günü Kanal D'de yeni başlayan Yıldız De Bana yarışması yapımcısını sevindirdi. Reyting listeleri haberimizde

Yıldız de Bana İlk Bölümüyle Bu Akşam Ekranlarda

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Pastel Film imzalı yeni yarışma programı Yıldız de Bana bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geliyor.

Yıldız de Bana yarışmasını kim sunuyor?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni yarışma Yıldız de Bana’nın sunucusu belli oldu. Tansel Öngel programın sunuculuğuna getirildi.

Hülya Avşar yıllar sonra yeniden jüri koltuğunda

Yılların yıpratamadığı ünlü yüzlerden olan ve bugüne kadar birçok sektörde adından söz ettiren ünlü isim Hülya Avşar Yıldız de Bana programının jüri koltuğunda yer alıyor.

Büşra Pekin “Yıldız De Bana” ile ekrana dönüyor

Hülya Avşar, Zafer Algöz ve Büşra Pekin’in jüri olarak görev yaptığı Yıldız De Bana yarışması Kanal D'de başlıyor. Büşra Pekin ara verdiği ekranlara jüri olarak geri döndü.

Yıldız de Bana yarışmasında son dakika değişikliği

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yeni yarışma programı Yıldız de Bana’da son dakikada jüri değişikliğine gidildi.

Yıldız de Bana Programının Yayın Tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve bir süredir hazırlıkları süren yeni yarışma programı Yıldız de Bana’nın yayın tarihi belli oldu.

Kanal D'den Yeni Bir Yarışma! Yıldız De Bana Yakında Başlıyor

Pastel Film Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni bir yarışma programının startını verdi. Yıldız De Bana çok yakında kanal D ekranlarında başlayacak.