Yüsra Geyik'in yeni dizisi belli oldu

Uzun yıllar Arka Sokaklar dizisinde rol alan başarılı ve güzel oyuncu Yüsra Geyik Ay yapım imzalı Aile dizisi ile el sıkıştı. Aile çok yakında Show Tv’de ekrana gelecek.

Arka Sokaklar’ın Zeliha’sı Yüşra Geyik diziyi anlattı

Ülkemizin en uzun süreli projelerinden Arka Sokaklar dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Yüşra Genç, MAG okuyucularına röportaj verdi

Camdaki Kız dizisine yeni isim!

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Devrim Yakut ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrollerini paylaştığı gerilim dizisi Camdaki Kız başarısını yeni takviyelerle kadrosunu genişletiyor

Yüsra Geyik Camdaki Kız'dan neden ayrıldı? İşte çok konuşulacak o iddia!

Camdaki Kız dizisi başarılı şekilde yoluna devam ederken Yüsra Geyik diziden ayrıldı. Yüsra Geyik'in dizinden neden ayrıldığı ise merak ediliyor. İşte çok konuşulacak o iddia!

Arka Sokaklar’ın Yıldızı Camdaki Kız’ın Kadrosuna Katıldı

Arka Sokaklar’da uzun yıllar Zeliş karakteriyle seyirci karşısına çıkan güzel oyuncu Yüsra Geyik, Zeliha karakteriyle Camdaki Kız dizisine katıldı.

Hüsnü Çoban Arka Sokaklar'a veda mı ediyor?

Arka Sokaklar dizisi sezon finaline giderken iki eski oyuncusu kadroya veda etmişti. Şimdi yeni bir iddia daha gündemde. Hüsnü Çoban Arka Sokaklar'a veda mı ediyor?

Arka Sokaklar'da duygusal veda! Onur Bay ve Yüsra Geyik nasıl veda etti?

Arka Sokaklar sezon finali yaparken 15 yıldır rol alan oyunculardan ekibe veda edenler oldu. Hüsnü Çoban'ın çocuklarını canlandıran Onur Bay ve Yüsra Geyik nasıl veda etti?

Arka Sokaklar'ın final tarihi belli oldu! Arka Sokaklar'a o oyuncular veda ediyor

Ekranın en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar sezon finaline gidiyor. Arka Sokaklar'da 15 yıldır rol alan o oyuncular ise diziye veda edecek. İşte tüm detaylar…

Yüsra Geyik'ten Rıza Kocaoğlu iddialarına cevap geldi

Oyuncu Yüsra Geyik, Rıza Kocaoğlu ile aralarında çıkan aşk haberlerine cevap verdi. Ünlü oyuncular birlikte görüntülenmişti. Yüsra Geyik ve Rıza Kocaoğlu aşk mı yaşıyor?

Arka Sokaklar’da Bir Koronavirüs Daha

Kanal D ekranlarında Cuma akşamları seyirciyle buluşan ve ekranların en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar’da bir koronavirüs vakasına daha rastlandı.

Ünlü Oyuncu Yüsra Geyik Koronavirüse Yakalandı

Arka Sokaklar dizisinin başladığı günden itibaren kadrosunda yer alan ve dizinin sevilen karakterlerinden Zeliha’yı canlandıran Yüsra Geyik koronavirüse yakalandı.

Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik: 15 yıldır memur gibi para kazanıyorum

Türkiye'nin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar 16 yıldır yayınlanıyor. Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik ise "15 yıldır memur gibi para kazanıyorum" dedi.