Oğlundan Şarkıcı Emrah’a sitemkar taşlama

Tayfun;"Aslanlar gibi ağabeylerim arkamda durdu, ellerimden tuttu. Bu karelerde güzel insanlar görüyorsunuz. Baba yok, baba gibi adamlar var yanımda!"

Mesut Süre İle İlişki Testi – 15 Mayıs’ta…

Stand-up’çı Mesut Süre’nin talk show formatında sunduğu ‘Mesut Süre İle İlişki Testi’ sahne almaya devam ediyor. Çiftleri programda konuk olarak ağırladığı bir eğlence programı…

Demet Evgar BM İyi Niyet Elçisi İlan Edildi! Evgar’dan Tek Kişilik Kadın Hakları Protestosu!

Demet Evgar Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Türkiye’nin ilk İyi Niyet Elçisi oldu. Evgar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde tek kişilik ses getiren bir eylem gerçekleştirmişti.

Tarkan koronavirüse yakalandı

Koronavirüs salgını yaygınlaşırken testi pozitif çıkan isimlerden biri de ünlü şarkıcı Tarkan oldu. Tarkan koronavirüse yakalandı. Tarkan paylaşımında durumu hakkında bilgi verdi.

Okan Kurt’un Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Star Tv'de yayınlanan Sabah Sabah Programının sunucularından Demet Akalın’ın eski eşi aynı evi paylaştığı işadamı Okan Kurt koronavirüse yakalandı.

Aleyna Tilki: Koronavirüs Test Sonuçlarına Güvenmiyorum!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki bir günde iki koronavirüs testi yaptırdı… Aleyna Tilki’nin test sonuçlarından biri pozitif biri negatif çıktı. İşte haberin detayları!

Şok! Güldür Güldür Show Ekibine Koronavirüs Testi!

Show Tv’nin başarılı yapımlarından Güldür Güldür Show bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelirken yapım ekibinin tamamına koronavirüs testi uygulanacağı açıklandı. İşte detaylar!

Refika Birgül ile Test Mutfağı Show Tv’de!

Show Tv seyircilerine yeni bir program seyrettirmeye başladı. Refika Birgül’ün hazırladığı Refika Birgül ile Test Mutfağı seyirciye yeni bir yemek programı sunuyor.

Boşnaklardan Beyaz Tv Önünde 10 Bin Kişilik Rasim Ozan Kütahyalı Protestosu!

Seyircinin Rasim Ozan Kütahyalı ve Beyaz Tv protestosunda yeni adım. 10 bin kişi Beyaz Tv önünde toplanıyor. Peki, protesto ne zaman ve saat kaçta? İşte detaylar!