Büşra Develi’den ilginç çıkış Türkan Şoray kuralları kalktı

Erkek Severse dizisinde başrol oynayan Büşra Develi "Türkan Şoray kuralları kalktı" dedi ortalık karıştı İşte Türkan Şoray kuralları

Türkan Şoray Cüneyt Arkında Duygusal Veda

85 yaşında hayata veda eden Türk Sinemasının usta oyuncusu Cüneyt Arkın ardından pek çok meslektaşı taziyelerde bulundu. Türkan Şoray’da usta isme duygusal sözlerle veda etti.

Beyin Kanaması Geçiren Kadir İnanır’dan İlk Kare Geldi

Kısa bir süre önce evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan usta oyuncunun tedavisi devam ederken arkadaşı tarafından ilk fotoğraf geldi.

Suzan Kardeş’in Mutlu Günü

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Suzan Kardeş kızı Begüm Kardeş’i evlendirdi. Düğün adeta yıldızlar geçidine döndü. Düğünde Suzan Kardeş davetlilere Balkan gecesi yaptı

Türkan Şoray’ın Kızı Yağmur Ünal’a Tepki Yağdı

Yağmur Ünal Nişantaşı’nda düzenlenen bir evde arkadaşları ile gece partisine katıldı. Binada yaşayan apartman sakinleri tepki gösterdi.

Türkan Şoray Hasret Giderdi!

Türk Sineması’nın Sultan lakaplı oyuncusu Usta isiöm Türkan Şoray pandemi günlerinin ardından iki kız kardeşiyle hasret giderdi ve bu anı sevenleriyle paylaştı. İşte detaylar!

Cüneyt Arkın: Gözlerine Bakma Ölürsün Dediler!

Yılların oyuncusu sahnelerin delikanlısı, bir seferde 5 ok atan, tek başına ordulara karşı duran Cüneyt Arkın bir paylaşım yaptı olay oldu. İşte usta oyuncunun paylaşımı!

Uçan Süpürge Ödülleri hangi kadın oyunculara gitti?

Onursal başkanı usta oyuncu Türkan Şoray'ın olduğu Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali 23. Kez yapılıyor. Online olarak yapılan festivalde ödüller kimlerin oldu?

Usta oyuncu Cüneyt Arkın'dan yeni dizilerle ilgili çarpıcı açıklamalar!

Türk sinemasının efsane oyuncularından biri olan Cüneyt Arkın, Yeşilçam'la günümüzdeki dizileri karşılaştırdı. Arkın'dan yeni nesil dizilere eleştiri geldi. İşte detaylar!

Tarık Akan ve Türkan Şoray’ın başrollerde olduğu Yeşilçam Filmi dizi oluyor!

Yeşilçam'ın ünlü oyuncuları Tarık Akan ve Türkan Şoray’ın başrollerde oynadığı film dizi oluyor. Bir Yeşilçam klasiği olan film dizi formatıyla izleyiciyle buluşacak.