Yiğit Dikmen Üç Kız Kardeş Dizisinde

Bu sezon ikinci sezonuyla ekrana gelen ve Kanal D’de yayınlanan Salı günlerinin en çok seyredilen yapımı Üç Kız Kardeş’e yeni bir oyuncu katıldı.

Üç Kız Kardeş 21. Bölüm izle

Üç Kız Kardeş 21. bölüm izle Bu sayfadan Kanal D'de 11 Ekim Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin son bölümünü canlı ve tek part izleyebilirsiniz

Üç Kız Kardeş 20. Bölüm İzle

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bu akşam saat 20.00’da ekrana gelecek olan Üç Kız Kardeş dizisinin 23. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu

Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada’nın başrollerini paylaştığı Üç Kız Kardeş’in 2. Sezonu 13 Eylül Salı akşamı Kanal D’de 17. bölümle birlikte başlıyor

Üç Kız Kardeş'in yeni sezon çekimleri başladı

Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Veda Yurtsever başrolleri paylaştığı dizinin 2. sezon 17. bölüm çekimleri başladı

Yiğit Dikmen ‘Üç Kız Kardeş’ Dizisinde! Yiğit Dikmen’in Dizideki Rolü Ne?

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlama Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Üç Kız Kardeş’e bomba bir isim dahil oldu. Yiğit Dikmen Üç Kız Kardeş’te! Peki, dizideki rolü ne?

Üç Kız Kardeş Dizisinin Çekimleri 28 Ağustos’ta Başlıyor! Diziye Flaş Bir İsim Dahil Oldu

Kanal D’nin İclal Aydın’lı sevilen dizisi ‘Üç Kız Kardeş’in 2.sezon çekimleri 28 Ağustos’ta başlıyor. Dizinin 2. Sezonuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. İşte diziyle ilgili detaylar

Kardeşlerim Dizisinin Kaan’ı Eren Ören Üç Kız Kardeş Dizisinde!

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim’de Kaan karakterine hayat veren ve diziye veda eden Eren Ören’in yeni dizisi belli oldu. Eren Ören, İclal Aydın’lı ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde

Ünlü Oyuncu Reha Özcan Köpeklerin Saldırısına Uğradı

Üç kız kardeş dizisinde rol alan başarılı ve ünlü oyuncu Reha Özcan Burdur’da tiyatro oyunu için bulunduğu sırada köpeklerin saldırısına uğradı.

‘Üç Kız Kardeş’ Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu!

Kanal D ekranlarının Salı akşamları ekrana gelen reyting rekormeni dizisi ‘Üç Kız Kardeş’in final tarihi belli oldu. Süreç film imzalı Üç Kız Kardeş dizisi ne zaman final yapacak?

Üç Kız Kardeş’in Somer’i ‘Berker Güven İle Oyunculuk Kampı’nı Haziran Ayında Açıyor!

Türkiye’nin sevilen yazarlarından İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanmış ‘Üç Kız Kardeş’in Somer’i Berker Güven oyunculuk deneyimlerini aktaracağı bir kamp açıyor…

29 Mart Salı 2022 Reyting Sonuçları

29 Mart Salı reyting sonuçları TİAK'ın açıkladığı verilere göre belli oldu. Dünün reytinglerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

Üç Kız Kardeş Dizisine İki Yeni Oyuncu Katılıyor

Kanal D ekranlarında yeni başlayan ve Salı akşamları ekrana gelen dizisi Üç Kız Kardeş’in kadrosuna iki yeni isim dahil oldu.

Survivor Anıl Tetik Üç Kız Kardeş Dizisinde

Efsane yarışma programı Survivor’dan Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisine flaş transfer. Survivor Anıl tetik Üç Kız Kardeş dizisinde.

Üç Kız Kardeş’in Türkan’ı Özgü Kaya Kimdir?

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayan ve İclal Aydın’ın çok satan romanından uyarlanan Üç Kız kardeş dizisinde Türkan karakterini canlandıran Özgü Kaya Kimdir?

Anıl Tetik Üç Kız Kardeş Dizisinde

Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisinde flaş bir oyuncu değişikliği yaşandı ve Hakan karakteri için Anıl Tetik’le anlaşıldı.

Üç Kız Kardeş’in yazarı İclal Aydın diziden bahsetti

Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünü yaptığı Hürriyet Bizimle programına konuk olan İclal Aydın hem yazdığı hem başrol oyuncusu olduğu Üç Kız Kardeş dizisini anlattı

Üç Kız Kardeş 1. bölüm izle

Üç Kız Kardeş 1. bölüm izle: Üç Kız Kardeş dizisinin ilk bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Reha Özcan Üç Kız Kardeş Dizisini Anlattı

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve ilk bölümü 22 Şubat akşamı ekrana gelecek Üç Kız Kardeş dizisini ünlü oyuncu Reha Özcan anlattı.

Üç Kız Kardeş oyuncusu Berker Güven yer aldığı diziyi ve rolünü anlattı

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Üç kız Kardeş dizisi 22 Şubat Salı akşamı Kanal D’de izleyicisiyle buluşacak. Berker Güven hayat verdiği Somer karakterini anlattı