Üç Kız Kardeş dizisinde Müjgan kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamları ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisinin hikayesine katılan Müjgan kimdir ve Müjgan’ı kim canlandırmaktadır?

Üç Kız Kardeş Dizisinin Yeni Sezon İlk Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında Salı akşamları yayınlanan ve bu sezon 3. Sezonu ile seyirci karşısına çıkacak Üç Kız Kardeş dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni sezon başlama tarihi belli oldu

Kanal D ekranlarının sevilen ve iki sezondur salı akşamları seyirciyle buluşan dizisi Üç Kız Kardeş yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Üç Kız Kardeş Dizisi Yeni Oyuncularla Anlaştı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve 3. Sezonuna hazırlanan Üç Kız Kardeş yeni sezona yine iddialı hazırlanıyor. Dizinin kadrosuna iki yeni isim katıldı.

13 Haziran 2023 Salı Reyting Sonuçları

Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, Yürek Çıkmazı gibi yapımların ekrana geldiği 13 Haziran tarihli programların reyting sonuçları belli oldu. Üç Kız Kardeş zirveyi bırakmıyor.

Üç Kız Kardeş Dizisine Güzel Oyuncu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamları ekrana gelen Üç Kız Kardeş Dizisinin kadrosuna güzel oyuncu Özge Özkaplan dahil oldu.

Gökberk Demirci’nin yeni projesi belli oldu

İclal Aydın'ın romanındanuyarlanan Kanal D dizisi Üç Kız Kardeş kadrosunu yeni isimlerle güçlendiriyor. Diziye Yemin dizisinden ayrılan Gökberk Demirci de dahil oldu.

25 Nisan 2023 Salı Reyting Sonuçları

reyting sonuçları en çok merak edilen günlerden biri olan salı gününün beklenen reyting sonuçları açıklandı. 25 Nisan Salı reyting sonuçlarına göre Üç Kız Kardeş yine lider oldu.

18 Nisan 2023 Salı Reyting Sonuçları

18 Nisan 2023 Salı Reyting Sonuçları belli oldu. Televizyon kanalları için zor günlerden biri olan salı gününde hangi yapımlar reytinglerde dikkat çekti. işte sonuçlar.

Ünlü oyuncu Üç Kız Kardeş dizisinin Kartal’ı oluyor

Kanal D ekranlarında Salı akşamları yayınlanan ve 3. Sezon onayını alan Üç Kız Kardeş’in hikayesinde yer alan Kartal karakteri için hangi isimle görüşülüyor?

Salı Günü Reyting Yarışları Kıran Kırana Geçiyor

Tetikçinin Oğlu dizisinin de yayına girmesiyle Salı akşamları yayınlanan diziler arasındaki reyting mücadelesi tam anlamıyla kıran kırana geçmeye başladı.

Kanal D'nin Devam Edecek Dizileri Belli Oldu

Televizyon kanalları haziran ayının yaklaşmasıyla birlikte hummalı bir çalışmaya başladı. Kanal D ekranlarında hangi dizilerin final yapacağı belli oldu.

Üç Kız Kardeş Dizisinde Flaş Ayrılık

Kanal D ekranlarının ikinci sezonunda olan başarılı dizisi Üç Kız Kardeş Dizisinde Mesut karakterini canlandıran genç oyuncu Demircan Kaçel diziden ayrıldı.

4 Nisan 2023 Salı Reyting Sonuçları

Aile, Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yürek Çıkmazı’nın rekabetine yol açan 4 Nisan Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Aile dizisiaçık ara lider oldu

Seda Aydoğan konuk olarak Üç Kız Kardeş’te

İlk bölümü 22 Şubat 2022 yılında yayınlanan Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş'e modellik ve dansçılıktan oyunculuğa geçiş yapan genç oyuncu Seda Aydoğan konuk oluyor

Üç Kız Kardeş’in Hakan’ı Anıl Tetik oyunculuğu bıraktı

Survivor 2012 ve 2015’e yarışmacı olarak katılan Anıl Tetik, yarışmalardan sonra oyunculuğa adım atmıştı. Kanal D dizisi 'Üç Kız Kardeş'te rol alan Tetık oyunculuğu bıraktı.

İclal Aydın, ameliyat oldu Sağlık durumu nasıl?

Üç Kız Kardeş dizisini yazan ve oyuncu olarak görev yapan İclal Aydın, ameliyat oldu. Mikrodiskektomi ameliyatı için masaya yatan güzel oyuncu başarılı bir ameliyat geçirdi.

21 Şubat 2023 Salı Reyting Sonuçları açıklandı

21 Şubat 2023 Salı reyting sonuçları TİAK tarafından açıklandı Reyting listelerin yer aldığı Total'de ilk sırada Üç Kız Kardeş, 2. sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı

İclal Aydın’ın Acı Günü

Üç Kız Kardeş dizisinin ünlü oyuncusu ve yazar İclal Aydın annesi Yücel Çoker’i kaybettiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Üç Kız Kardeş 37. Bölüm İzle

Üç Kız Kardeş 37. Bölüm İzle; 31 Ocak Salı günü 37. Yeni bölümüyle ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisinin yayınlanan 37. Bölümünü izlemek için detaylar haberimizde!