2022'de yayınlanacak diziler belli oldu

Dizi severleri heyecanladıran yeni dizilerin tanııtmları ekranlarda dönmeye başladı. işte 2022'ye damga vuracak yeni diziler haberimizde. Şimdi detaylar

Fashion Tv’nin 2020 Türkiye 1. si Üç Kız Kardeş Dizisinde

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan Üç Kız Kardeş dizisine bir Türkiye 1. Si dahil oldu.

Nazlı Sanem Ünal’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Son olarak Menajerimi Ara adlı yapımda rol alan genç ve güzel oyuncu Nazlı sanem Ünal Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Üç Kız Kardeş’in kadrosuna katıldı.

Üç Kız Kardeş’in Üçüncüsü Belli Oldu

İclal Aydın’ın yazdığı ve aynı zamanda rol aldığı Üç Kız Kardeş dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Diziye son olarak Melisa Berberoğlu dahil oldu.

Üç Kız Kardeşin İki Kardeşi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve ünlü isim İclal Aydın’ın kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi için çalışmalar devam ediyor.

Ünlü oyuncu Üç Kız Kardeş kadrosuna katıldı

Yeni dizi Üç Kız Kardeş dizisi için hazırlıklar devam ediyor. İclal Aydın'ın kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş kadrosuna ünlü bir oyuncu daha katıldı.

Reha Özcan’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Ünlü oyuncu Reha Özcan TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler’den sonra yeni dizisi ile yakında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Üç Kız Kardeş dizisi başlamadan diziden ayrıldı!

Kanal D'nin Üç Kız Kardeşi dizisi için bekleyiş devam ederken dizinin çekimlerine dahi başlanmazken bir ayrılık yaşandı.

İclal Aydın’ın Korku Dolu Anları

Ünlü sunucu, oyuncu ve yazar İclal Aydın geçtiğimiz günlerde İzmir Urla’da yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Kanal D’nin Yeni Dizisi Üç Kız Kardeş’e Sürpriz Oyuncu

Ünlü isim İclal Aydın’ın eserinden televizyona uyarlanan Üç Kız Kardeş adlı dizinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir şekilde İclal Aydın’da katıldı.

Üç Kız Kardeş Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kanal D yeni yayın döneminde İclal Aydın'ın Üç Kız kardeş Romanını diziye uyarlıyor. hazırlıklarına başlanılan dizi ne zaman ekrana gelecek? İşte detaylar!