Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Daha çok fantastik, bilim kurgu türü dizi ve filmlerden hoşlanıyor. En sevdiği diziler Game of Thrones ve Leyla ile Mecnun. Yüzüklerin Efendisi serisinin sıkı bir hayranıdır. mail

Yazarın Son Yazıları

Cam Tavanlar 6. bölüm izle

Cam Tavanlar 6. bölüm izle: Cam Tavanlar dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar.

İngiltere - İtalya maçı canlı izle

İngiltere - İtalya maçı canlı izle: İngiltere - İtalya maçı hangi kanalda? İngiltere ile İtalya arasındaki Euro 2020 finalini canlı ve online izlemek için detaylar.

Cam Tavanlar dizisini bekleyen tehlike ne?

Cam Tavanlar dizisinin reytingleri Show TV'yi düşündürüyor. Bensu Soral ve Kubilay Aka ikilisinin başrolde yer aldığı dizi beklentilerin altında kaldı.

İngiltere - Danimarka maçı canlı izle

İngiltere - Danimarka maçı canlı izle: İngiltere - Danimarka maçı hangi kanalda? Euro 2020 yarı final maçını canlı ve online olarak izlemek için detaylar.

Cam Tavanlar 5. bölüm izle

Cam Tavanlar 5. bölüm izle: Cam Tavanlar dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD izlemek için detaylar.

İtalya - İspanya maçı canlı izle

İtalya - İspanya maçı canlı izle: İtalya - İspanya maçı hangi kanalda? Euro 2020 Yarı final maçını canlı ve online olarak izlemek için detaylar.

Ukrayna - İngiltere maçı canlı izle

Ukrayna - İngiltere maçı canlı izle: Ukrayna - İngiltere maçı hangi kanalda? Bu maçı online olarak izlemek için detaylar.

Çek Cumhuriyeti - Danimarka maçı canlı izle

Çek Cumhuriyeti - Danimarka maçı canlı izle: Çek Cumhuriyeti - Danimarka maçı hangi kanalda? Bu maçı canlı ve online olarak izlemek için detaylar.

Belçika - İtalya maçı canlı izle

Belçika - İtalya maçı canlı izle: Belçika - İtalya maçı hangi kanalda? İki takım arasındaki maçı canlı ve online olarak izlemek için detaylar.

İsviçre - İspanya maçı canlı izle

İsviçre - İspanya maçı canlı izle: İsviçre - İspanya maçı hangi kanalda? Mücadeleyi online olarak bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.

Kazara Aşk 2. bölüm izle

Kazara Aşk 2. bölüm izle: Kazara Aşk dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full olarak izlemek için tüm detaylar bu sayfada.

Cam Tavanlar 4. bölüm izle

Cam Tavanlar 4. bölüm izle: Sevilen dizi yeni bölümüyle bu akşam Show TV'den ekrana geliyor. Cam Tavanlar dizisini online olarak izlemek için detaylar.

İngiltere - Almanya maçı canlı izle

İngiltere - Almanya maçı canlı izle: İngiltere - Almanya maçı hangi kanalda? Euro 2020 son 16 turundaki maçı canlı ve online izlemek için detaylar.

Fransa - İsviçre maçı canlı izle

Fransa - İsviçre maçı canlı izle: Fransa - İsviçre maçı hangi kanalda? Euro 2020 son 16 turunda oynanacak mücadeleyi canlı ve kesintisiz olarak izlemek için detaylar.

Hırvatistan - İspanya maçı canlı izle

Hırvatistan - İspanya maçı canlı izle: Hırvatistan - İspanya maçı hangi kanalda? Euro 2020 son 16 turunda karşı karşıya gelecek iki takımın maçını canlı izlemek için detaylar.

Belçika - Portekiz maçı canlı izle

Belçika - Portekiz maçı canlı izle: Belçika - Portekiz maçı hangi kanalda? İnternette hangi adresten izlenir? Önemli maçı canlı ve kesintisiz olarak izlemek için detaylar.

Hollanda - Çek Cumhuriyeti maçı canlı izle

Hollanda - Çek Cumhuriyeti maçı canlı izle: Hollanda ile Çek Cumhuriyeti arasındaki Euro 2020 son 16 turu maçı hangi kanalda? Hangi adresten canlı olarak izlenebilir.

İtalya - Avusturya maçı canlı izle

İtalya - Avusturya maçı canlı izle: Euro 2020 son 16 turunda oynanacak İtalya - Avusturya maçı hangi kanalda? Bu maçı canlı ve kesintisiz olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Galler - Danimarka maçı canlı izle

Galler - Danimarka maçı canlı izle: Galler - Danimarka maçı hangi kanalda? Bu maçı canlı olarak izlemek için detaylar bu sayfada.

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm izle

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm izle: 25 Haziran akşamında FOX TV'den ekrana gelecek olan Aşk Mantık İntikam 2. bölüm full izle.

Kazara Aşk 1. Bölüm izle

Kazara Aşk 1. Bölüm izle: Kazara Aşk dizisinin ilk bölümü bu akşam ekrana geliyor. Yeni bölümünü bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Almanya - Macaristan maçı canlı izle

Almanya - Macaristan maçı canlı izle: Almanya ile Macaristan arasındaki Euro 2020 F Grubu son maçını full HD ve kesintisiz izlemek için detaylar.

Portekiz - Fransa maçı canlı izle

Portekiz - Fransa maçı canlı izle: Portekiz ile Fransa arasındaki Euro 2020 F Grubu maçını full HD ve kesintisiz izlemek için detaylar.

İsveç - Polonya maçı canlı izle

İsveç - Polonya maçı canlı izle: İsveç - Polonya, Euro 2020 E Grubu maçını kesintisiz ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Slovakya - İspanya maçı canlı izle

Slovakya - İspanya maçı canlı izle: Slovakya ile İspanya arasındaki Euro 2020 maçını canlı ve kesintisiz izlemek için detaylar.
1 2 3 4 5 ...39 »