Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Daha çok fantastik, bilim kurgu türü dizi ve filmlerden hoşlanıyor. En sevdiği diziler Game of Thrones ve Leyla ile Mecnun. Yüzüklerin Efendisi serisinin sıkı bir hayranıdır. mail

Yazarın Son Yazıları

MasterChef Türkiye 58. bölüm izle

MasterChef Türkiye 58. bölüm izle; MasterChef Türkiye yeni bölüm full HD ve tek parça olarak sizlerle. 58. bölüm izlemek için detaylar.

Hercai 39. bölüm izle

Hercai 39. bölüm izle; ATV'nin sevilen dizisi Hercai 39. bölüm full HD ve tek parça olarak bu sayfada. Yeni bölüm izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 57. bölüm izle

MasterChef Türkiye 57. bölüm izle! Çok sevilen yarışma programının 17 Eylül Perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümünü HD ve tek parça olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 56. bölüm izle

MasterChef Türkiye 56. bölüm izle; MasterChef Türkiye yeni bölüm HD ve tek parça olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

MasterChef Türkiye 55. bölüm izle

MasterChef Türkiye 55. bölüm izle; Yeni bölüm herkes tarafından merakla bekleniyor. Son bölümü HD ve tek parça izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 54. bölüm izle

MasterChef Türkiye 54. bölüm izle; MasterChef yeni bölüm HD izle. 14 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak son bölüm tek parça izle.

MasterChef Türkiye 53. bölüm izle

MasterChef Türkiye 53. bölüm izle; MasterChef Türkiye, 13 Eylül Pazar akşamı yeni bölüm ile ekranda. Son bölüm HD izle, tek parça izle.

Güzel oyuncu Kanal D'nin Sadakatsiz dizisine dahil oldu!

Yeni sezonda Kanal D'den ekrana gelecek Sadakatsiz dizisine yeni bir isim daha katıldı. Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde rol alacak.

MasterChef Türkiye 52. bölüm izle

MasterChef Türkiye 52. bölüm izle; Yarışmanın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünü HD ve tek parça olarak izlemek için detaylar.

MasterChef 51. bölüm izle

MasterChef 51. bölüm izle; MasterChef, 10 Eylül Perşembe günü yayınlanan yeni bölüm tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef 50. bölüm izle

MasterChef 50. bölüm izle; Bu akşam ekrana gelen MasterChef yeni bölümünü HD ve tek parça izlemek için tüm detaylar sizlerle.

MasterChef 49. bölüm izle

MasterChef 49. bölüm izle; MasterChef Türkiye 49. ve yeni bölümü HD kalitesinde, tek parça olarak izlemek için tüm detaylar.

MasterChef 48. bölüm izle

MasterChef 48. bölüm izle; Yeni bölüm tek parça ve full hd olarak sizlerle. Kaptanlık oyununu kazanan yarışmacılar kimler olacak?

Sırbistan - Türkiye maçını canlı izle

Sırbistan - Türkiye maçı canlı izle: Sırbistan ile Türkiye arasındaki UEFA Uluslar Ligi maçını canlı olarak izlemek için sayfaya göz atın.

MasterChef 47. bölüm izle

MasterChef 47. bölüm izle! MasterChef yarışmasında yeni bölüm bu akşam ekrana geliyor. HD ve tek parça olarak izlemek için sayfaya göz atın.

Fenerbahçe - Sivasspor maçı canlı izle

Fenerbahçe - Sivasspor maçı canlı izle; Fenerbahçe - Sivasspor karşılaşmasını canlı olarak izle. Mücadelenin canlı yayını sayfanın devamında.

MasterChef 46. bölüm izle

MasterChef 46. bölüm izle; MasterChef yarışmasının yeni bölümünü HD ve tek parça olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Türkiye - Macaristan maçı canlı izle

Türkiye - Macaristan maçı canlı izle; UEFA Uluslar Ligi maçında Türkiye ile Macaristan karşılaşıyor. Maçı canlı olarak izle.

MasterChef Türkiye 45. bölüm izle

MasterChef Türkiye 45. bölüm izle; Yarışma programının 3 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümünü HD ve tek parça izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 44. bölüm izle

MasterChef Türkiye 44. bölüm izle: Yeni bölüm yine ekrana geliyor. Yarışma programının keyfini HD ve tek parça olarak çıkarmak için ayrıntılar.

MasterChef Türkiye 43. bölüm izle

MasterChef Türkiye 43. bölüm izle; Dokunulmazlık oyununun oynanacağı yeni bölümü HD ve tek parça olarak izlemek için ayrıntılar.

Fenerbahçe - Antalyaspor maçı canlı izle

Fenerbahçe - Antalyaspor maçı canlı izle; Karşılaşmayı HD kalitede canlı olarak izlemek için sayfanın devamına göz atın.

MasterChef Türkiye 42. bölüm izle

MasterChef Türkiye 42. bölüm izle; MasterChef Türkiye yeni bölümünü HD ve tek parça olarak izlemek istiyorsanız yazıya göz atın.

MasterChef Türkiye 41. bölüm izle

MasterChef Türkiye 41. bölüm izle; Acun Medya imzası taşıyan ve TV8'den ekrana gelen yarışmanın yeni bölümünü HD ve tek parça izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 40. bölüm izle

MasterChef Türkiye 40. bölüm izle; Yarışma programının yeni bölümünü HD ve tek parça olarak izlemek için aşağıda yer alan yazıya göz atın.
1 2 3 4 5 ...27 »