Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Daha çok fantastik, bilim kurgu türü dizi ve filmlerden hoşlanıyor. En sevdiği diziler Game of Thrones ve Leyla ile Mecnun. Yüzüklerin Efendisi serisinin sıkı bir hayranıdır. mail

Yazarın Son Yazıları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. bölüm izle; Aksiyon severlerin ilgiyle izlediği dizinin yeni bölümü bu akşam ATV ekranlarında. Tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Yasak Elma 87. bölüm izle

Yasak Elma 87. bölüm izle; Yasak Elma, bu akşam 87. bölümüyle yayınlandı. Yeni bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek bu sayfadan mümkün.

Menajerimi Ara 14. bölüm izle

Menajerimi Ara 14. bölüm izle; Menajerimi Ara bu akşam ekrana gelecek yeni bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek bu sayfada mümkün.

Kuzey Yıldızı 41. bölüm izle

Kuzey Yıldızı 41. bölüm izle; Kuzey Yıldızı dizisinin yeni bölümü bu akşam Show TV ekranlarında olacak. Tek parça ve full HD seçenekleriyle bu sayfadan izlemek mümküm.

Ramo 22. bölüm izle

Ramo 22. bölüm izle; Show TV'nin Ramo dizisi 27 Kasım Cuma akşamı 22. bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm izle; Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD şeklinde izlemek için detaylar.

Kuruluş Osman 35. bölüm izle

Kuruluş Osman 35. bölüm izle; Kuruluş Osman dizisinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm izle; ATV'nin aksiyon dolu bölümleriyle ilgi çeken dizisinin yeni bölümü tek parça olarak bu adreste.

Yasak Elma 86. bölüm izle

Yasak Elma 86. bölüm izle; Yasak Elma'nın bu akşam ekrana gelecek yeni bölümü bu sayfa üzerinden tek parça olarak bu sayfadan izlenebilir.

Maria ile Mustafa 12. bölüm izle

Maria ile Mustafa 12. bölüm izle; atv'nin Maria ile Mustafa dizisi bu akşam yeni bölüm ile ekrana geliyor. Tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Macaristan - Türkiye maçı canlı izle

Macaristan - Türkiye maçı canlı izle; Macaristan ile Türkiye arasındaki UEFA Uluslar Ligi B Ligi 3. Grup maçını tek parça ve kesintisiz olarak buradan izleyin.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 172. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 172. bölüm izle; ATV'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD izlemek için detaylar.

Sefirin Kızı 28. bölüm izle

Sefirin Kızı 28. bölüm izle; Star TV'den ekrana gelen Ay Yapım imzalı Sefirin Kızı, bu akşam yeni bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Yeni bölüm tek parça ve full HD bu adreste.

Gönül Dağı 4. bölüm izle

Gönül Dağı 4. bölüm izle; Gönül Dağı yeni bölüm tek parça ve full HD olarak bu adreste. Son bölüm izlemek için tüm detaylar.

Payitaht Abdülhamid 125. bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 125. bölüm izle; Payitaht Abdülhamid dizisinin 13 Kasım Cuma akşamı yayınlanan yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Türkiye - Hırvatistan maçı canlı izle

Türkiye - Hırvatistan maçı canlı izle; Türkiye ile Hırvatistan arasındaki hazırlık maçını full HD ve kesintisiz olarak izlemek için detaylar.

Baraj 13. bölüm izle

Baraj 13. bölüm izle; FOX TV'den ekrana gelen Baraj dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 84. bölüm izle

Yasak Elma 84. bölüm izle; Yasak Elma dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Öğretmen 8. bölüm izle

Öğretmen 8. bölüm izle; FOX TV'den ekrana gelen Öğretmen dizisinin 8 Kasım Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünü tek parça ve full HD izleyin.

Arka Sokaklar 564. bölüm izle

Arka Sokaklar 564. bölüm izle; Arka Sokaklar dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Benim Adım Melek 38. bölüm izle

Benim Adım Melek 38. bölüm izle; Bu sayfada tek parça ve full HD olarak izleyebileceğiniz Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümüyle ilgili bilgiler.

Hekimoğlu 24. bölüm izle

Hekimoğlu 24. bölüm izle; Hekimoğlu dizisi 3 Kasım Salı akşamı 24. bölüm ile ekrana geliyor. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Uyanış: Büyük Selçuklu 6. bölüm izle

Uyanış: Büyük Selçuklu 6. bölüm izle; TRT 1 ekranlarının tarihi dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin 2 Kasım Pazartesi ekrana gelen 6. bölümünü tek parça ve full HD izle.

Menajerimi Ara 11. bölüm izle

Menajerimi Ara 11. bölüm izle; Star TV'den ekrana gelen Menajerimi Ara, 1 Kasım Pazar akşamı yeni bölüm ile ekrana geliyor. Yeni bölümü tek parça olarak izleyin.

Hercai 45. bölüm izle

Hercai 45. bölüm izle; Hercai dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak buradan izleyebilirsiniz.
1 2 3 4 5 ...31 »